Lord of the Ocean

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Lord of the Ocean Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Novomatic
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 1000
  • RTP: 95.1%

Lord of the Ocean automat online

Mało jest takich produkcji, które już od pierwszego obrotu wciągnęły nas niezwykle w rozgrywkę. Ostatnio udało się to Lord of the Ocean automat, który zachwycił nas przede wszystkim swoją tematyką. Na rynku dalej jest dosyć mało produkcji o morskim, podwodnym klimacie. Ten automat idzie nawet krok dalej i łączy ten motyw z postaciami znanymi z mitów. Taka mieszanka po prostu nie mogła się nie udać.

Podobnego zdania musiał być deweloper tworzący tę grę w 2013 roku. Novomatic, producent automatu, od lat może być zadowolonym z popularności tej produkcji – ciężko jest bowiem znaleźć kasyno, które w swojej ofercie nie posiada Lord of the Ocean online. W tym przypadku również trudno się dziwić – gra oferuje świetne wygrane, umożliwia też zdobycie bonusów. Posiada wszystko, co uwielbiają gracze – dzięki czemu ci chętnie grają na tym slocie.

Jeżeli nie miałeś jednak jeszcze okazji, by zapoznać się z produkcją w kasynie online, koniecznie skorzystaj z naszej strony. Tutaj właśnie będziesz mógł uruchomić Lord of the Ocean bez depozytu – gra dostępna jest w trybie demo, który co prawda nie pozwoli na rozgrywkę o realne stawki, ale umożliwi przetestowanie wszystkich funkcji dostępnych w grze. Pozwoli ci to potrenować przed poważną rozgrywką w kasynie online!

Podstawowe cechy Lord of the Ocean

Jak zbudowany jest slot, którego głównym bohaterem jest mityczny Posejdon? Lord of the Ocean automat do gry posiada 5 bębnów oraz 3 linie, co jest dosyć standardową budową gier hazardowych. Podobnie możemy powiedzieć o ilości linii wygrywających – tych gra posiada 10, co w połączeniu z RTP wynoszącym 95,1% daje całkiem dobre szanse na regularne i częste wygrane. Automat pozwala też na zdobycie darmowych obrotów, więc nieco niższe niż średnie RTP nie powinno być zaskoczeniem.

Zaskoczeniem za to mogą być stawki zakładów – najdroższy wynieść może aż 300 monet, najtańszy – 1 kredyt. To jednak można osiągnąć jedynie poprzez zmniejszenie ilości linii wygrywających. Gra posiada również opcję automatycznej rozgrywki – ta jest też dostępna podczas gry w Lord of the Ocean bez rejestracji. Nie posiada ona jednak żadnych dodatkowych funkcji. Można ją jedynie wyłączyć i włączyć.

Produkcja dostępne do gry na urządzeniach przenośnych – grę można uruchomić za pomocą dedykowanej aplikacji, którą można pobrać na systemy Android. Jeżeli jednak nie lubisz pobierać gier lub korzystasz z telefonu z innym oprogramowaniem, grę bez problemu uruchomisz przez przeglądarkę internetową. Bez względu na to, którą wersję wybierzesz, Lord of the Ocean gra pozostanie czytelna i przejrzysta.

Wygrane w Lord of the Ocean

Pomówmy teraz o pieniądzach, jakie możesz wygrać, grając na tym slocie w kasynie na prawdziwe środki. Lord of the Ocean na prawdziwe pieniądze nagradza za kombinacje liter, cyfr oraz pozostałych symboli, takich jak Posejdon czy podwodny pomnik. Jakie kwoty są do nich przypisane? Zakładając, że grasz za 1 kredyt, prezentują się one następująco:

Symbol x3 x4 x5
Posejdon 100 1,000 5,000
Królowa 40 400 2,000
Skrzynia, Posąg 30 100 750
A, K 5 40 150
Q, J, 10 5 25 100

Oprócz tego wypłaca też symbol specjalny, Scatter – o nim jednak opowiemy nieco więcej dalej w tekście, gdyż powiązane są z nimi bonusy możliwe do zdobycia podczas gry.

Zasady automatu Lord of the Ocean

Przygotowując się do trenowania w Lord of the Ocean demo, warto zacząć od przeczytania zasad rozgrywki. Te dostępne są w menu, które wywołać można przyciskiem po prawej stronie automatu. By je wyświetlić, należy wybrać opcję Paytable, oznaczoną ikoną “i”. Dowiemy się z nich, jak zdobyć darmowe spiny, czy jakie wygrane są przypisane do naszego aktualnego zakładu.

Zanim zaczniesz grać konieczne dostosuj też stawkę, za którą będziesz grać. Wybierając automat na komputerze, możesz zmieniać stawkę gry strzałkami na klawiaturze. Dostosujesz ją także w menu, a aktualna stawka wyświetlona jest na ekranie w sekcji Bet. Poniżej zobaczysz też swoje środki do gry – Credit – oraz ostatnią wygraną. Gdy już wybierzesz, za ile chcesz grać, możesz uruchomić slot – zrobisz to okrągłym przyciskiem umieszczonym przed guzikiem menu. Przytrzymując go uruchomisz wspomnianą wcześniej autogrę.

Pisaliśmy też o tym, że grając na automacie można zmienić liczbę dostępnych linii wygrywających – radzimy się jednak zastanowić przed dokonaniem zmian w tej kwestii. Im ich mniej, tym tańsza rozgrywka będzie, to fakt, ale w ten sposób możemy też zmniejszyć nasze szanse na wygraną na automacie. Lepszym pomysłem będzie wybranie nieco mniejszej stawki zakładu i granie na wszystkich liniach aktywnych.

Bonusy za grę w Lord of the Ocean

Przejdźmy do tego, co gracze lubią najbardziej – czyli do bonusów dostępnych na automacie. Grając w Lord of the Ocean za darmo, a także w wersji na pieniądze, zdobyć można symbol Wild, który zastąpi dowolny inny symbol, pozwalając nam na zdobycie dodatkowych wygranych. Oprócz tego jest to też symbol Scatter, a zgarnięcie 3 takich podczas jednego obrotu nagrodzi nas darmowymi grami. Tych jednorazowo zdobyć można 10, a podczas darmowych gier aktywuje się dodatkowa opcja. Na samym początku darmowej zabawy wybrany zostanie jeden symbol specjalny, który aktywować będzie dodatkowe opcje – może przemieszczać się na dodatkowe linie czy wypłacać nawet nie będąc w kombinacjach.

Ostatnią funkcją bonusową jest popularna gra ryzyka, czyli tryb gamble. Pozwala ona na postawienie naszej ostatniej wygranej i pomnożenie jej lub całkowitą jej utratę. Zasady tej gry są proste – będziemy musieli wybrać kolor karty, która zostanie wylosowana przez komputer. Jeżeli wytypujemy dobrze, nasza wypłata zostanie podwojona.

Lord of the Ocean slot – nasza opinia

Pozostało nam więc podsumować nasze przemyślenia na temat tej gry. Czy ta morska przygoda jest warta twojego czasu? Zdecydowanie! Być może slot nie jest niczym rewolucyjnym, ale jest niezwykle wciągający i gwarantuje masę emocji. Przekonasz się o tym szybko grając w Lord of the Ocean bez logowania na naszej stronie, zupełnie za darmo!

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy można zagrać w Lord of the Ocean za darmo?

Tak, produkcja ta dostępna jest w trybie demo na naszej stronie - za grę w tej formie nie będziesz musiał płacić!

Czy Lord of the Ocean slot pozwala na zdobycie darmowych spinów?

Gra ma taką funkcję - jednorazowo zdobyć ich możesz aż 10!

Czy zagram o prawdziwe pieniądze w Lord of the Ocean?

By grać o pieniądze będziesz musiał znaleźć ten automat w kasynie online. To jednak nie powinno być problemem, gdyż automat jest bardzo popularny!

Czy do gry w Lord of the Ocean slot konieczne jest pobieranie aplikacji?

Nie, grę uruchomisz przez przeglądarkę internetową. Slot posiada również aplikację na urządzenia Android, jednak jej instalacja jest opcjonalna.