Luchadora Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Thunderkick
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 33
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.2%

Luchadora – darmowy slot online

Luchadora jest mającym już kilka lat automatem z 2017 roku. Tematyka slotu dla wielu graczy jest pewną tajemnicą. La Luchadora to pseudonim jednego z profesjonalnych zawodników zapasów, który w grudniu 2016 wziął udział w zawodach WWE. Luchadora jest legendarnym zapaśnikiem, który znają wszyscy fani wrestlingu. La Luchadora jest również głównym bohaterem slotu od Thunderkick.

Thunderkick to szwedzkie studio tworzące oprogramowanie dla internetowych kasyn. Twórca nie zapomina, że automaty nadal są przede wszystkim grami, które mają przynosić rozrywkę i kojarzyć się z zabawą. Dlatego też jego produkcje są pełne ciekawych mechanizmów i genialnie wyglądają. Luchadora automat do gry jest tego najlepszych przykładem, a wraz z nim Lava Lava, Pyramyth, Cosmic Voyager, Pink Elephants 2. W Luchadora bez depozytu możesz zagrać na telefonach oraz komputerach, zagrać w kasynach na prawdziwe pieniądze oraz za darmo. Bezpłatnie możesz wypróbować ten automat na naszej stronie, w Luchadora demo.

Cechy automatu do gry Luchadora

Całość rozgrywa się na planszy o 5 kolumnach i 4 rzędach. Wszystkie zwykłe symbole gry składają się w 30 ustalonych konfiguracji wypłat. Stawka może zostać wybrana z zakresu od 0,10 do 100 żetonów. Jest to automat o średniej wariancji i współczynniku RTP w wysokości 96,2%, i potencjale na wygranie maksymalnie 1,995x ustawionej stawki. W grze Luchadora mogą spotkać Cię różne bonusy: specjalne symbole, ikony Wild, mnożniki do kwot wygranych, darmowe spiny czy specjalna gra bonusowa.

Tabela wypłat Luchadora

Regularne ikony gry mogą pojawić się na planszy 3 do 5 razy, by wypłacić nagrodę. Większa liczba symboli to wyższa wygrana. Oto wartości nagród dla stawki kredytów:

Symbol x3 x4 x5
Misterioso 25 50 250
Luchadora 125 250 1,250
Toro 60 200 1,250
Rayo 50 150 1,000
Serpiente 40 125 875
Pantera 35 100 750
Czerwona papryka 10 40 175
Pomarańczowa papryka 10 35 150
Żółta papryczka 10 30 125
Zielona papryczka 10 25 100

Zasady automatu Luchadora

Grając w Luchadora wystarczy klikać przycisk Spin (lub włączyć opcję Autoplay) i obserwować, co się wydarzy. Gracz, poza wybraniem stawki, nie ma większego wpływu ani na częstotliwość, ani na wysokość potencjalnych wygranych. Nie ma tu też funkcji Gamble. Kiedy jednak uda się już przejść do gry premiowej slotu, nagroda z pewnością nas zadowoli, co można wywnioskować po zmienności automatu i jego współczynniku zwrotu.

W teorii reguły gry nie brzmią na zbyt łatwe. Rzeczywiście, ich zrozumienie może zająć trochę czasu. Zawsze możesz jednak potrenować zasady gry Luchadora bez rejestracji i za darmo. Wystarczy wejść do demo gry, które znajdziesz na naszej stronie. Dzięki temu zagrasz w Luchadora bez logowania i bezpłatnie.

Grając w Luchadora na prawdziwe pieniądze można odnieść wrażenie, że automatowi temu nie brakuje absolutnie nic. Przemawia za tym również świetnie wyglądająca grafika. Na planszy ukazują się wizerunki znanych zapaśników, zaprojektowane i narysowane w ciekawym, kreskówkowym stylu. Grafika jest bardzo estetyczna dzięki pastelowej i jasnej kolorystyce. Dla kontrastu tło zostało nieco przyciemnione. Za planszą właściwą widać kolorowe znaczki pocztowe. Animacje slotu są dynamiczne, przez co gra jest jeszcze przyjemniejsza.

Sterowanie jak zwykle znajduje się poniżej pola gry właściwej. W prawej dolnej części ekranu znajdują się trzy przyciski odpowiadające kolejno za wybór stawki, aktywację funkcji Autoplay (do 5,000 automatycznych spinów lub do momentu aktywacji funkcji bonusowej) oraz jednorazowe zakręcenie bębnami gry. Po lewej stronie wyświetla się pozostała liczba żetonów, wyłączenie dźwięku i menu z informacjami o zasadach gry.

Bonusy za grę w Luchadora

Cztery symbole automatu Luchadora online przedstawiają zapaśników. Ikony w przypadkowych chwilach rozgrywki potrafią przekształcić się w symbole Wild o tym samym kolorze, czyli te, które pomagają stworzyć płatne konfiguracje, jeżeli do takowej brakuje co najmniej jednego symbolu tego samego rodzaju. Symbol specjalny Misterioso zmienia się w ikonę La Luchadora, gdy 4 różne symbole zapaśników staną się ikonami Wild, czyli najwyżej płatnego.

Plansza widniejąca w Luchadora za darmo była wzorowana na ringu, na jakim odbywają się zapasy. Dlatego też są w nim cztery narożniki. Jeśli na którymkolwiek z narożników zatrzyma się dowolny z czterech symboli zapaśników, wszystkie odpowiadające mu ikony przekształcą się w symbol Wild o tym samym kolorze. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie nam uzyskać płatny układ. Od czasu do czasu w grze może ujawnić się symbol specjalny Lucha Smackdown. Jego obecność prowadzi do uzyskania przez gracza dwóch funkcji – darmowych spinów z mnożnikiem. Ich liczba jest losowana:

 • 7, 11 lub 15 darmowych spinów
 • Mnożnik do wygranej w wysokości 2x, 3x, 5x lub 15x

Kiedy już zostanie włączona gra specjalna premiowa, czyli w sytuacji aktywacji którejś z powyższych funkcji, każdy kolejny symbol Lucha Smackdown zainicjuje kolejne, ulepszone bonusowe funkcje, czyli:

 • 2, 3, 5 lub 7 kolejnych darmowych spinów
 • Mnożnik do wygranej w wysokości 2x, 3x, 5x lub 15x
 • Przekształcenie symboli zapaśników w Wild

Grę bonusową można aktywować również w inny sposób, czyli za pomocą 3 lub większej liczby fioletowych symboli Lucha Bonus. Podczas gry premiowej raz przekształcony w Wild symbol zapaśnika pozostanie nim aż do zakończenia tego trybu. Im więcej symboli Lucha Bonus znajdzie się na planszy, tym więcej spinów uzyskamy:

 • 3 symbole Lucha Bonus – 7 darmowych obrotów
 • 4 symbole Lucha Bonus – 11 darmowych obrotów
 • 5 symboli Lucha Bonus – 15 darmowych obrotów

Wypróbuj Luchadora za darmo

Luchadora automat ma wszystkie cechy, jakie powinna mieć współczesna maszyna do gry. Gra hazardowa łączy w sobie nowoczesną i oryginalnie przedstawiającą się grafikę, z niecodziennym motywem i złożoną rozgrywką. Trzeba przyznać, że jest to miła odmiana w dobie slotów o starożytnych cywilizacjach czy dzikich zwierzętach. Luchadora gra pozwala na uzyskanie aż do 1,995x stawki, co jest naprawdę przyzwoitą wartością. Gra zawiera jeden, duży tryb dodatkowy, który nagradza nas darmowymi wraz z mnożnikiem do nagrody. Regularne symbole przemieniają się w ikony Wild, które dają nam szansę na większą nagrodę.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jak zagrać w Luchadora bez depozytu?

Wersję demo automatu bez problemu znajdziesz na wielu stronach, nie tylko w kasynach. Możesz zagrać za darmo również na naszym portalu.

Co zrobić, by gra Luchadora zainicjowała funkcję free spins?

Darmowe spiny można aktywować za pomocą kombinacji symboli bonusowych Lucha Smackdown.

Czy da się wygrać prawdziwe środki w Luchadora?

Tak. Musisz jednak zalogować się na konto w kasynie i wpłacić depozyt.

Czy gra w Luchadora możliwa jest bez pobierania?

Oczywiście, automat nie wymaga od gracza pobierania żadnych specjalnych aplikacji.