Lucky Lady’s Charm

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Lucky Lady’s Charm Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Novomatic
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 9
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 1
 • Max. Zakład: 1
 • RTP: 95.13%

Lucky Lady’s Charm gra online

Lucky Lady’s Charm automat do gry został wyprodukowany przez światowej klasy producenta Novomatic. Wizualnie oddaje on charakter naziemnych gier kasynowych, a to za sprawą odpowiedniego designu nawigacji. Jednak poza tym, jest dość nowoczesnym slotem opartym o tematykę najważniejszą w hazardzie: szczęścia. Mamy więc tutaj wszystkie charakterystyczne dla szczęśliwych przepowiedni symbole np. czterolistną koniczynkę.

Jeżeli chcesz sprawdzić, o co dokładnie chodzi w tym automacie, poza przeczytaniem naszej recenzji, możesz także w niego zagrać. Na naszej stronie internetowej znajdziesz Lucky Lady’s Charm za darmo, bez wymaganego depozytu. To gra demo, dzięki czemu możemy udostępnić Lucky Lady’s Charm bez rejestracji dla każdego pełnoletniego gracza. Po przećwiczeniu gry i poznaniu jej zasad możesz zagrać w Lucky Lady’s Charm na prawdziwe pieniądze. Grę znajdziesz w swoim kasynie online w Polsce.

Funkcje i specyfikacje techniczne Lucky Lady’s Charm

Lucky Lady’s Charm online to współczesny wideo slot, oparty o 5 bębnów i 9 linii wygrywających. Oferuje symbol Wild, a także symbol Scatter razem z darmowymi spinami, bonusowymi rundami do wygrania. Oprócz tego znajdziemy tutaj także popularną i lubianą grę Ryzyko.

Zakłady, jakie możemy postawić, mają dość duży przedział. Minimalny zakład całkowity wynosi 2 monety, a maksymalny 1 800. Gra ma kilka mnożników, w przedziale od 2 do 5 – nie obejmują one w ten sam sposób wszystkich symboli. Lucky Lady’s Charm ma także funkcję autoplay, a także jest dostosowana do gry na urządzeniach mobilnych. Gra niestety nie posiada jackpota.

Lucky Lady’s Charm – stół wypłat

Lucky Lady’s Charm gra ma ciekawe symbole, których próżno szukać w innych automatach. Mnożnik tych symboli przedstawia się następująco.

Symbol 5x 4x 3x 2x
9 200 – 400 50 – 100 10 – 20 4 – 8
Q / J / 10 200 – 400 50 – 100 10 – 20
A / K 250 – 500 100 – 200 20 – 40
Podkowa 800 – 1 600 200 – 400 40 – 80
Koniczyna / Moneta 500 – 1 000 150 – 300 30 – 60
Królicza łapka / Biedronka 1 500 – 3 000 250 – 500 50 – 100 4 – 8
Blondynka (Wild) 180 000 5 000 500 20
Zaklęcie (Scatter) 9 000 360 90 36

Jak zagrać w Lucky Lady’s Charm?

Gra w Lucky Lady’s Charm demo jest bardzo intuicyjna. A to za sprawą przemyślanej i czytelnej nawigacji, która pozwala się szybko odnaleźć nawet bardzo początkującym graczom. Aby rozpocząć grę, należy ustawić zakład oraz uruchomić obrót bębnów bezdepoztyu. W poniższej tabeli opisujemy dokładnie nawigację, abyś wiedział, jak to zrobić.

Automatic Start To przycisk gry automatycznej. Toczy się ona na stałym zakładzie, ustawionym przez gracza, aż do momentu zatrzymania jej ręcznie lub przegrania całego depozytu. Dlatego nad grą automatyczną zawsze należy bacznie czuwać.
Start / Skip / Take Win Jest to przycisk do gry ręcznej, każdy obrót naciskami sami. Dzięki temu możemy zmieniać wysokości zakładów przy każdym z nich oraz wykorzystać opcję gry Ryzyko. Przycisk pozwala także na zatrzymanie obracających się bębnów w każdej chwili, a po trafieniu linii wygrywającej zabieramy nim wygraną do puli depozytu.
Bet One

(Karo i Kier)

Tym przyciskiem przechodzimy przez wszystkie możliwe wysokości zakładów. Idziemy po kolei, gra nie oferuje możliwości podejrzenia na raz wszystkich stawek. Przycisk ma także oznaczenia kart i możemy nim uruchomić grę Gamble, po tym jak trafimy wygraną.
Bet Max

(Pik i Trefl)

Przycisk ten uruchamia maksymalny zakład na jedną linię. Ilość linii zawsze ustawiamy sami, przycisk Bet Max tego ustawienia nie zmienia. Po trafieniu wygranej możemy nim także uruchomić grę Gamble.
1 line – 9 lines Tutaj ustawiamy ilość linii na jeden zakład. Możemy je zmieniać w dowolnym momencie (ale nie może być uruchomiona gra automatyczna).
Paytable Tutaj znajdziemy opis wszystkich symboli oraz ich funkcji i mnożnika wypłat.
Choose coin To przycisk, którym ustawiamy wartość jednej monety. Może być ona warta od 0,5 do 10.
Bet/Line Mamy tutaj wartość zakładu na jedną linię.
Lines Bet Pokazuje, na ile linii stawiamy zakład.
Total Bet Czyli zakład całkowity (zakład na jedną linię x ilość linii).
1 credit =  Tu odczytamy wartość ustawionej monety.
Credit To wysokość naszego depozytu.

Jak wygrać w Lucky Lady’s Charm bez logowania? Trzymaj się kilku zasad:

 • Zawsze przeczytać regulamin gry (niewiedza może doprowadzać do twoich przegranych).
 • Trzymaj się niskich stawek. Dzięki temu przegrane nie będą tak bolesne.
 • Kontroluj wysokość swojego depozytu.
 • Nie daj się ponieść emocjom, w grach hazardowych są złym doradcą.
 • Korzystaj z oferowanych przez grę bonusów, jak gra Gamble. 
 • Pamiętaj, że to gra oparta na szczęściu i nie ma żadnego pewnego sposobu na wygraną.

Zawsze zapoznaj się z zasadami gry, które znajdziesz pod Paytable. Są one istotne dla przebiegu gry i niezależnie od poziomu swojego doświadczenia, należy je przeczytać. Te zasady mają wpływ nie tylko na nasze decyzje, odnośnie wysokości zakładów, ale także na to, czy w ogóle wiemy, czego po grze możemy oczekiwać.

Bonusy i promocje w Lucky Lady’s Charm

Lucky Lady’s Charm automat oferuje symbole dodatkowe. Doświadczeni gracze na pewno je rozpoznają, ponieważ pojawiają się one często w różnych slotach.

Symbol Wild W Lucky Lady’s Charm jest to blond kobieta. Symbol ten zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem Scatter. Podwaja także wysokość wygranej.
Symbol Scatter Zaprezentowany jako Zaklęcie. Jak widać na tabeli wypłat, jego mnożnik zaczyna się już od dwóch symboli wylosowanych na bębnach. Jednak, aby uruchomić jego funkcje dodatkowe, należy wylosować trzy lub więcej symboli Scatter. Jeżeli się nam to uda, uruchomimy 15 darmowych obrotów, podczas których wszystkie wygrane będą mnożone 3x. Podczas free spinów, możemy wygrać kolejne darmowe rundy.

Oprócz specjalnych symboli Lucky Lady’s Charm bez depozytu posiada także grę Ryzyko. Jeżeli się na nią zdecydujemy, stawiamy w nowym zakładzie swoją ostatnią wygraną. Za zadanie mamy odgadnąć, czy wylosowana karta będzie miała kolor czarny, czy czerwony. Jeżeli odgadniemy dobrze, nasza ostatnia wygrana podwoi się, a my decydujemy, czy chcemy dalej grać w Ryzyko, czy zachować wygraną. Przy poprawnych odpowiedziach możemy w grę Gamble grać 5 razy. Jednak, jeżeli odgadniemy źle, cała nasza ostatnia wygrana przepada (razem z wygranymi, które udało się nam odgadnąć w grze Ryzyko).

Podsumowanie recenzji

Lucky Lady’s Charm to gra online, która wizualnie naśladuje automaty naziemne. Charakterystyczne przyciski pozwalają poczuć klimat najbardziej klasycznych maszyn. Jednak poza tym, jest to gra dość nowoczesna, posiada charakterystyczne symbole odnoszące się do szczęścia oraz posiada specjalne bonusy, takie jak Wild, Scatter czy gra Gamble. Jest to kolejna gra od Novomatic, której nie możemy niczego zarzucić.