Mad Mechanic Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Apollo Gaming
 • Typ automatu: Wideo Slot
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 20
 • RTP: Brak

Mad Mechanic automat online

Praca szeroko pojętego mechanika, zwłaszcza w dawnych czasach nie należała do łatwych. Ciężkie narzędzia, czy wysoka temperatura to tylko parę przykładów tego, co może doskwierać w tym zawodzie. Mad Mechanic automat to zaś gra ukazująca specyfikę pracy mechanika, gdzieś na przełomie XIX i XX wieku. Rzeczony mechanik jest nieco szalony, tak jak i ta gra. Szczególnie szalone są tu bonusy bez depozytu, które zwykle pojawiają się nie wiadomo skąd, by zmienić układ symboli na bębnach.

Twórcą „Szalonego Mechanika” jest studio Apollo Gaming. Działa ono od 2007 roku i zdobyło już kilka prestiżowych branżowych nagród. Choć gry Apollo Gaming nie są tak popularne, jak np. produkcje Microgaming to mają one dużo fanów wśród Polaków. Wynika to między innymi z tego, że ten twórca wydaje gry także w polskiej wersji językowej.

Wcielić się w rolę „Szalonego Mechanika” można z dużą łatwością. Nie potrzeba do tego żadnych pieniędzy. Ba, nie ma nawet konieczności rejestrowania i logowania. Zupełnie za darmo w tę grę można bowiem zagrać w naszym portalu czy w polskich kasynach. Oferujemy Mad Mechanic demo, gdzie rozgrywka przebiega przy użyciu całkowicie fikcyjnych pieniędzy. Z trybu demo można korzystać dowolnie długo, by się przy tym bawić i nabierać wprawy. Później można rozważyć przejście do kasyna internetowego, celem zagrania w Mad Mechanic na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i specyfikacje techniczne Mad Mechanic

W Mad Mechanic gracze mają do czynienia z klasyczną grą slot. Jest ona zbudowana z pięciu bębnów oraz z trzech rzędów. W rozgrywce pojawia się pięć stałych linii wygrywających (trzy wzdłuż bębnów i dwie po przekątnych).  Na jedną rundę gry postawić można od 0,5 do 400 monet. Teoretyczne szanse na wygraną wynoszą zaś 95%.

Mad Mechanic automat do gry oferuje typowe dla slotów funkcje. Skorzystać można chociażby z trybu autogry. Co jednak nietypowe, aktywuje się go w menu ustawień. Grę przystosowano również do urządzeń mobilnych, na których (tak jak na komputerach) gra się przez dowolną przeglądarkę internetową. Wśród symboli specjalnych pojawia się Wild oraz znak bonusowy generujący darmowe spiny (można więc go uznać za Scattera).

Wygrane w Mad Mechanic

Nagrody pojawiają się po trafieniu odpowiednich kombinacji na jednej z pięciu linii wypłat. Kombinacja wygrywająca ma miejsce wtedy, gdy trafi się co najmniej dwa lub trzy identyczne symbole na jednej z linii wypłat. Trzeba też mieć na uwadze, że kombinacje wygrywające są naliczane wyłącznie od pierwszego bębna, czyli od lewej do prawej strony. Przy grze za jedną jednostkę i uzyskaniu kombinacji wygrywającej Mad Mechanic gra wypłaca nagrody w wysokości ukazanej poniżej.

Symbol/ kombinacja x2 x3 x4 x5
9, 10 0.4 1 5
J, Q 1 2 6
K, A 1 5 20
Klucz mechanika 2 10 25
Lampa 3 15 50
Kobieta 1 4 20 100
Miernik ciśnienia (Scatter) 2 5 20 100
Kask 2 6 40 200
Mechanik (Wild) 14 100 400

Mad Mechanic — jak grać?

Sposób sterowania Mad Mechanic bez logowania wygląda tak, jak w większości cyfrowych maszyn. Na początku rekomendujemy zapoznanie się z samouczkiem gry, by poznać wszystkie zasady. W tym celu należy kliknąć czerwony przycisk Menu. Z kolei obsługa każdej rundy gry przebiega następująco:

 1. Na starcie ustala się wartość zakładu przez kliknięcie przycisku Stawki.
 2. Następnie uruchamia się spin przyciskiem Start.
 3. Po obrocie bębnami następuje rozliczanie zakładu, a zmianie ulega wartość w okienku Kredyt, które ukazuje aktualne saldo środków gracza.

Choć nie ma żadnej metody, która gwarantowałaby zdobywanie nagród, to pamiętanie o kilku kwestiach pomaga zachować kontrolę i uzyskiwać lepsze wyniki. Zanim więc zacznie się grać w Mad Mechanic bez depozytu, to należy pamiętać o tym, że:

 • Jest to gra losowa i nigdy nie można przewidzieć tego, jakie symbole pojawią się na bębnach.
 • RTP tej maszyny jest dość niskie, a więc jest to gra przeznaczona dla tych, którzy nie boją się ryzyka.
 • Maszyna oferuje tryb gamble, z którego jednak należy korzystać z rozwagą.
 • Stawianie niskich stawek to zawsze skuteczny sposób na ograniczanie swojego ryzyka.

Bardzo ważne jest też to by rozgrywkę na prawdziwe pieniądze poprzedzić trybem demo. Grając w Mad Mechanic za darmo, warto skupić się na strategii wybierania zakładów.

Bonusy Mad Mechanic

W ręce gracza wpadają darmowe spiny, jeśli trafi on trzy, cztery lub pięć symboli Scatter. Wtedy to na jego koncie pojawią się kolejno dziesięć, dwadzieścia lub nawet trzydzieści gratisowych zakręceń bębnami. Ponadto w Mad Mechanic online liczyć można na symbol Wild, który jest zamiennikiem innych symboli gry (poza Scatterem). W dodatku dziki symbol został obudowany kilkoma funkcjami specjalnymi.

Shifting Wild Funkcja mogąca się pojawić po obrocie bez trafienia kombinacji wygrywającej. Wtedy to w jednym z bębnów pojawia się dziki symbol, a gracz zdobywa darmowe spiny. Z każdym spinem symbol Wild przesuwa się o jedną pozycję w lewo, aż wyląduje na pierwszym bębnie.
Reel Replacement Ta funkcja również może pojawić się po spinie, który nie przyniósł wygranej. W tym przypadku na ekranie ukazuje się robot, który odsuwa od jednego do trzech bębnów, a na ich miejsce pojawiają się nowe symbole np. Wild.
Random Appear Wild Kolejna funkcja generowana losowo po spinie bez zwycięskiej kombinacji.  Ta funkcja sprawia, że na losowo wybranych bębnach pojawiają się dzikie symbole, co może doprowadzić do uzyskania kombinacji zwycięskiej.
Expanding Wild Następna funkcja, która może trafić się przy niezwycięskim spinie. Gdy jest aktywowana, to jednym z bębnów pojawia się symbol Wild, który rozszerza się w losowym kierunku.
Reel Respin Ta funkcja pojawiająca się przy niezwycięskim obrocie sprawia, że na ekranie pojawia się robot, który kręci jeszcze raz jednym z bębnów.

Wypróbuj Mad Mechanic za darmo

Mad Mechanic bez rejestracji to gra mająca parę mankamentów. Na minus trzeba zaliczyć relatywnie niewysokie poziom wskaźnika statystycznych szans na wygraną. Nie jest to też gra, która wyróżnia się wyjątkowo piękną grafiką. Jednocześnie jednak „Szalony Mechanik” ma na tyle zalet, że warto w niego zagrać. Już sama otoczka wzbudza ciekawość. Poza tym w Mad Mechanic naliczyć można dwa bonusy i aż pięć funkcji bonusowych. To naprawdę dużo, przez co ta gra potrafi zaskakiwać praktycznie non stop.