Magic Fruits Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Wazdan
 • Typ automatu: Wideo sloty, 777, Sloty owocowe
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 3
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 10
 • RTP: 96.41%

Magic Fruits automat online

Często tak bywa, że mimo obecności na rynku kasyn internetowych wielu nowoczesnych i zaawansowanych automatów do gry, spora część graczy wciąż ceni sobie klasykę. Dlatego też na naszej stronie poświęconej slotom online musiał znaleźć się też tytuł, jakim jest Magic Fruits online. Ten slot należy do niezwykle popularnej kategorii owocówek, czyli maszyn w stylu barowym, gdzie dominującymi symbolami na bębnach są owoce jak: pomarańcze, arbuzy czy gruszki. Magic Fruits automat do gry zapoczątkował wręcz całą serię tego typu gier jak choćby: Magic Fruits 4, Magic Fruits 27, Magic Fruits 81. Firma Wazdan już od kilku lat specjalizuje się w tego typu automatach barowych, więc mamy do czynienia z ekspertami. Warto oczywiście wiedzieć, że gra należy do produkcji bardzo prostych zarówno pod względem grafiki, budowy czy mechaniki rozgrywki. Naszym zdaniem tytuł ten najbardziej spodoba się miłośnikom stylu retro, choć polecamy go oczywiście każdemu, kto ceni sobie sloty online.

Tym bardziej, że na naszej stronie udostępniamy Magic Fruits za darmo. Posiadana przez nas wersja demonstracyjna pozwala na niezobowiązującą i bezpieczną rozgrywkę na tym jednorękim bandycie online. Zamiast prawdziwych środków pieniężnych wykorzystywane są tutaj wirtualne żetony. Dzięki temu nie można tu przegrać swych pieniędzy, jak i wygrać środków na konto. Gra hazardowa udostępniana jest przez nas bezpłatnie, bez pobierania oprogramowania czy zakładania konta.

Cechy automatu do gry Magic Fruits

Jak już wspomnieliśmy, Magic Fruits automat jest bardzo prostym i klasycznym w sobie tytułem. Na ekranach komputerów czy urządzeń mobilnych prezentuje się niczym dawne maszyny barowe znane z lat 90. Firma Wazdan jest jedynym z najbardziej znanych producentów tego typu maszyn hazardowych. Gra ta składa się z 3 bębnów z 3 rzędami symboli, na których to producent umieścił 5 stałych linii wypłat. Minimalny zakład w grze wynosi 10 monet, zaś maksymalny 100 monet. RTP tej gry, czyli procent zwrotu dla gracza wynosi 96.41%, co dla nas jest całkiem dobrym wynikiem. W grze można liczyć na automatyczne odtwarzanie, zmienianie prędkości obrotu bębnów. Niestety Magic Fruits bez depozytu nie posiada symboli specjalnych: wild, scatter, gier bonusowych, jackpota, zwiększonego mnożnika za wygrane czy darmowych spinów.

Tabela wypłat Magic Fruits

Wiele osób bez wątpienia najbardziej interesuje to, jakie wygrane jest w stanie zapewnić gra Magic Fruits na prawdziwe pieniądze. Okazuje się, że można tu liczyć na niskie jak i całkiem pokaźne wygrane. Wszystkie są one rozliczane wyłącznie przy 3 identycznych znakach na linii. Znajdziemy tu zatem:

 • gruszki: wygrana od 80 do 800 monet
 • śliwki: wygrana od 80 do 800 monet
 • dzwonki: wygrana od 80 do 800 monet
 • pomarańcze: wygrana od 80 do 800 monet
 • maliny: wygrana od 160 do 1600 monet
 • winogrona: wygrana od 160 do 1600 monet
 • arbuzy: wygrana od 160 do 1600 monet
 • 777: wygrana od 160 do 1600 monet
 • joker: wygrana od 400 do 4000 monet

Magic Fruits – podstawowe zasady

Proponowane przez nas Magic Fruits demo jest grą, która wpisuje się w niezwykle bogatą tradycję jednorękich bandytów. Gry Maszyny Owocowe bowiem dostępne są na rynku od ponad 100 lat, zaś maszyny barowe to domena ostatnich dekad XX wieku. Slot ma w jak największym stopniu nawiązywać do tych gier. Można zatem usłyszeć niektóre dźwięki kojarzone z dawnymi automatami do gry, zwłaszcza samego obrotu bębnami. Gra ma przy tym klasyczny układ, prostą grafikę i obsługę. Przy 5 stałych liniach wypłat jedynym zadaniem gracza jest wybrać wysokość zakładu między 10 a 100 monet. I to w zasadzie wszystko, gdyż za pomocą środkowego przycisku play akceptuje się zakład i uruchamia bębny. Można tu jednak wybrać dla siebie max bet, czyli maksymalny zakład, jak i auto play, jeden z trzech poziomów szybkości bębnów czy grę bez dźwięku. Na samym dole slotu znajduje się bardzo mała ikona “i”. Po jej kliknięciu pokaże się nam tabela wypłat w grze kasyn polskich.

Bonusy za grę w Magic Fruits

Gra Magic Fruits bez logowania z racji swej prostoty nie zawiera niestety żadnych bonusów dla gracza. Nie znajdziemy bowiem tutaj symboli specjalnych, darmowych spinów, zwiększonego mnożnika za wygrane. Niemniej jednak warto wiedzieć, że firma Wazdan postawiła tu na klasyczną opcję gamble czyli ryzyko. Po każdej bowiem wygranej gracz może spróbować podwoić swą stawkę. Zadaniem jest wybór karty czarnej lub czerwonej. Jeśli nasz kolor zostanie wylosowany, to wtedy podwajamy wygraną. Nieprawidłowy kolor powoduje, że przegrywamy całość. Można spróbować gamble nawet 5 razy pod rząd, jednak za każdym razem szanse na wygraną wynoszą 50 do 50 procent.

Wypróbuj Magic Fruits za darmo

Zaprezentowana przez nas gra Magic Fruits bez rejestracji to typowy łącznik między dawnymi a obecnymi czasami. Z jednej strony to slot w klasycznym stylu lat 80. czy 90. a z drugiej strony obecny jest w nowoczesnych kasynach internetowych. Na naszej stronie można w niego bez obaw zagrać za darmo. To dla wielu osób będzie świetna okazja do treningu czy po prostu dobrej zabawy. Zachęcamy zatem już teraz do sprawdzenia tego automatu jak i innych owocówek na naszej stronie.