Mini Baccarat

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Play'n GO
 • Typ automatu: Card, Bakarat
 • Min. Zakład: 1
 • Max. Zakład: 210
 • RTP: 99.5%

Mini Baccarat online za darmo

Gra w bakarata jest jedną z najprostszych zabawa stołowych, na jakie można natknąć się w kasynach internetowych. Czy jest możliwe stworzenie czegoś jeszcze prostszego, co umożliwi po prostu szybkie wejście do zabawy, rozegranie kilku niezobowiązujących partii i powrócenie do innych aktywności? Tak, to Mini Baccarat online on Play’n Go. Twórcy wpadli na niezwykle interesujący pomysł stworzenia uproszczonej wersji tej zabawy, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Gra jest bardzo przyjemna i jeszcze bardziej potęguje wrażenia rozgrywki przy czymś wyjątkowo przystępnym, co jest pożądane przez wielu fanów gier hazardowych. W końcu najczęściej gra się o prawdziwe pieniądze i nie ma tutaj miejsca na żadne „niepotrzebne” utrudnienia.

Uproszczenie rozgrywki polega na pozostawieniu tylko trzech zakładów. Gracz obstawia zwycięstwo jednej z dwóch stron oraz remis. Dzięki temu rozgrywka przebiega niezwykle dynamicznie, a nauka zabawy zajmuje dosłownie kilka chwil. Co więcej, na naszej stronie można zagrać w Mini Baccarat darmowy, co jeszcze bardziej wszystko ułatwia. Gra działa w ten sam sposób i ma te same funkcje, co w kasynie, ale przyznaje sporą pulę fikcyjnych pieniędzy, dzięki czemu można się bawić bez rejestracji i bez depozytu. To jeszcze bardziej ułatwia poznanie i tak prostych już zasad zabawy i co najważniejsze – eliminuje ryzyko popełnienia przykrych w skutkach błędów.

Istotną zaletą zabawy przy programie do bakarata jest to, że gracz sam jest gospodarzem rozgrywki. Owszem – rolę krupiera odgrywa komputer, ale wszystkie decyzje podejmuje użytkownik i ma na to tyle czasu, ile mu potrzeba. W ten sposób Mini Baccarat internetowy staje się jeszcze przystępniejszy, co czyni go jednym z najlepszych wyborów dla osób nie tylko zapoznających się z bakaratem, ale także będących na początku swojej drogi z hazardem w sieci.

Specyfikacje techniczne Mini Baccarat

Zasady rozgrywki są tak uproszczone, jak tylko było to możliwe, a twórcy dodatkowo przedstawili je w możliwie najprzystępniejszy sposób. Stół składa się z kilku istotnych elementów i kilku dodatkowych, które spełniają funkcję wyłącznie dekoracyjną. Najważniejszym elementem Mini Baccarat gry online jest tabela z zakładami, która jest wyjątkowo prosta (nawet jak na tę grę). Potencjalne zakłady oraz wygrane prezentują się następująco:

 • wygrywa gracz – wygrana 1:1,
 • wygrywa krupier – wygrana 1:1,
 • remis – wygrana 8:1.

Zasady gry są takie same jak we wszystkich innych wersjach gry w bakarata. Gra losuje po dwie karty (w niektórych wypadkach trzy). Wygrywa ten, którego wartość jest bardziej zbliżona do 9. Wartościowość kart przedstawia się następująco:

 • As – 1,
 • 10, walet, królowa, król – 0,
 • Karty liczbowe (od 2 do 9) – równowartość nominału.

To, czy wygra gracz, czy krupier właściwie nie ma większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim to, co się postawiło. Jedną z największych zalet tej zabawy jest bardzo wysoki RTP, który znacząco przebija większość innych zabaw losowych dostępnych w kasynach internetowych. Zwrot do gracza w Mini Baccarat gra wynosi aż 98,76%. Przewaga kasyna nad graczem w tym przypadku bierze się z 5% opłaty w przypadku trafienia zakładu na krupiera. W praktyce, jeżeli ktoś postawi na ten zakład żeton o wartości 1, to po wygranej nie otrzyma nagrody w wysokości 2, a 1,95. Tak niewiele znacząca opłata jest w praktyce niezauważalna i można na nią nie zwracać uwagi.

Żeby jeszcze bardziej uprzyjemnić rozgrywkę, twórcy zdecydowali się dodać kilka prostych funkcji, ułatwiających analizę danej partii i zastosowanie odpowiednich strategii, które mogą zoptymalizować wyniki gry. Na dole po lewej i prawej strony dodano okna informacyjne, gdzie gra zapisuje, jakie były wyniki dotychczasowych rozdań. Bead Road przedstawia kolejne rezultaty (B, T, P), które odnoszą się do trzech rodzajów zakładów. Z prawej strony liczone są wystąpienia konkretnych wyników. Warto sprawdzić to wszystko w wersji Mini Baccarat za darmo.

Mini Baccarat – jak grać?

Gra jest bardzo prosta w obsłudze. Od gracza wymaga się jedynie, żeby postawił żetony na przynajmniej jednym z trzech miejsc (można obstawiać wszystkie pola jednocześnie). Po położeniu żetonów odblokowują się dwa przyciski – „ROZDAJ” i „WYCZYŚĆ STÓŁ”. Rozdanie polega na wylosowaniu kart, po czym program automatycznie rozlicza zakłady. Następnie gracz może podjąć dwa kroki. Powtórzyć zakład lub wyczyścić stół i rozpocząć od początku.

Tak przedstawia się każda partia w Mini Baccarat gra online i trzeba przyznać, że dowolny gracz powinien bez problemu sobie z tym poradzić. Warto wspomnieć o tym, że gra została stworzona zgodnie ze wszystkim standardowymi zasadami zabawy, więc można na niej stosować wszystkie te same strategie, które zostały opracowane jeszcze do rozgrywki w kasynach stacjonarnych. Dzięki temu można osiągnąć jeszcze lepsze wyniki i urozmaicać sobie rozgrywkę, sprawiając, że nie będzie się nudziła nawet przy dłuższym posiedzeniu.

Mini Baccarat – podsumowanie

Play’n Go słynie z tego, że produkuje wyłącznie gry na najwyższym światowym poziomie. Mini Baccarat z założenia miała być niewielką, szybką zabawą na chwilę i rzeczywiście tak jest. Twórcy zrealizowali bardzo ładnie wyglądającą i prostą aplikację, której opanowanie zajmuje zaledwie kilka chwil. Gra hazardowa jest również dostępna do grania na telefonie komórkowym. Dzięki temu dosłownie każdy potencjalny gracz może się błyskawicznie nauczyć gry i przejść do gry w kasynach na prawdziwe pieniądze. Jedyną wadą tej gry jest jej powtarzalność, ale po wersji mini  raczej nie można oczekiwać niczego innego. Jeżeli jednak ktoś mimo wszystko chce sprawdzić, jak w praktyce prezentuje się ta gra, to zalecamy sprawdzić Mini Baccarat demo. W końcu gra na poważnie to nie przelewki i jeżeli ktoś chce osiągać optymalne rezultaty, to zawsze warto wszystko dwukrotnie sprawdzić.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy twórcy umożliwili darmową rozgrywkę w Mini Baccarat?

Gra jest zawsze udostępniana w dwóch wersjach. Już na naszej stronie można się zabawić w Mini Baccarat bez depozytu. Dodatkowo można grać w ten sposób w kasynach i na portalu producenta gier.

Czy gra Mini Baccarat online zawiera jakieś funkcje specjalne?

W grach stołowych raczej nie stosuje się dodatków tego rodzaju i twórcy pozostają przy rdzennej formie rozgrywki. Tak też jest w przypadku tej produkcji.

Czy bawiąc się przy Mini Baccarat, można wygrywać prawdziwe środki pieniężne?

Oczywiście – wystarczy wybrać jedno z prawdziwych, licencjonowanych kasyn internetowy, upewnić się, że w jego bibliotece znajduje się Mini Baccarat casino i po zarejestrowaniu konta można przejść do rozgrywki na poważnie.

Czy do rozpoczęcia zabawy z Mini Baccarat trzeba pobierać jakieś dodatkowe pliki?

Nie trzeba pobierać żadnych plików. Wystarczy włączyć grę prosto ze strony i wszystko automatycznie się dostosuje.