Money Train 2

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Money Train 2 Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Relax Gaming
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 40
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 20
  • RTP: 96.4%

Money Train 2 gra online

Szukasz wyzwania w kasynie online, które nie tylko zagwarantuje godziny świetnej zabawy, ale także zaoferuje ci świetną grafikę, duże wygrane i emocjonujące funkcje dodatkowe? Trafiłeś w takim razie świetnie, bo Money Train 2 online to produkt niezwykle dopracowany, oferujący to wszystko, co wymieniliśmy wcześniej, a także wiele, wiele więcej!

Slot to odświeżona wersja wydanego kilka lat temu Money Train. Tym razem akcja nie dzieje się na dzikim zachodzie, a na jego postapokaliptycznej wersji. Money Train 2 gra to produkcja wyróżniająca się z tłumu właśnie tym motywem – postapo to temat występujący na automatach niezwykle rzadko, a tutaj wykonany jest z należytą precyzją.

Relax Gaming, czyli producent slot, stawia właśnie na takie motywy i korzysta z tematów, które na slotach nie są często wykorzystywane. Ich doświadczenie w produkowaniu wciągających automatów widoczne jest także tutaj, bo grając w tę grę bawić się można przez wiele godzin, ani razu nie odczuwając znudzenia. O tym zresztą przekonać się możesz sam, bo w Money Train 2 za darmo zagrasz na naszej stronie. By to zrobić, nie będzie konieczne wpłacanie depozytu czy zakładanie konta – po prostu uruchom grę i baw się dobrze!

Cechy automatu do gry Money Train 2

Wspominaliśmy o tym, że automat wyróżnia jego klimat i motyw przewodni. To jednak nie wszystko, co czyni go wyjątkowym. Przede wszystkim jest to możliwość zdobycia ogromnej ilości mnożników – gra reklamuje się tym, że maksymalna nagroda może być pomnożona nawet 50,000 razy! Oprócz tego w grze jest także symbol WILD, a Money Train 2 automat pozwala na zakup gry bonusowej, w dowolnym momencie.

Sama budowa darmowej gry hazardowej nie odbiega od standardów. Mamy tutaj 5 bębnów, każdy po 4 linie. By wygrać, należy trafić odpowiednią kombinację symboli na jednej z 40 linii wygrywających. Oprócz dużego mnożnika, na slocie można liczyć też na regularne i dobre wygrane – RTP bowiem wynosi 96.40%.

Money Train 2 demo dostępne jest na wszystkich urządzeniach, także na telefonach i tabletach, dzięki bardzo dobremu skalowaniu się automatu, nawet na mniejszych ekranach. Slot dzięki temu zawsze jest czytelny i gwarantuje świetną zabawę. Grając w wersji na pieniądze warto mieć jeszcze na uwadze koszty każdego zakładu – ten najtańszy to tylko 0,10 kredytów, a ten najdroższy kosztować może aż 1000. Oczywiście im więcej zapłacimy za obrót, tym lepsze wygrane sobie zagwarantujemy.

Tabela wypłat Money Train 2

Skoro wiesz już, ile może kosztować jeden spin, warto zaznajomić się też z dokładnymi wypłatami automatu. Prezentujemy je poniżej, w formie tabeli, przyjmując, że grasz za 1 kredyt. Nazwy konkretnych symboli pochodzą z gry, a z ich dokładnym wyglądem możesz zapoznać się bezpośrednio podczas rozgrywki

Symbol x3 x4 x5
Nekromanta, WILD 0,80 4 20
Collector 0,60 3 10
Snajper 0,50 2,50 9
Payer 0,50 2 8
Pik 0,20 1 5
Kier 0,20 1 4
Trefl 0,20 0,70 3,50
Karo 0,20 0,70 3

Jak zagrać w Money Train 2?

Rozgrywka jest bardzo prosta do rozpoczęcia – jednak zanim zaczniesz grać w Money Train 2 slot online na prawdziwe pieniądze, koniecznie przeczytaj instrukcję obsługi. Znajdziesz ją naciskając w przycisk z 3 paskami po lewej stronie ekranu. Otworzysz wtedy całe menu z różnymi funkcjami, takimi jak wybór kwoty zakładu, ustawienia autogry czy dokładna tabela wypłat. To właśnie w niej znajdziesz wyjaśnienia symboli, a także gier dodatkowych.

Dokładniejsze instrukcje co do działania slotu znajdują się pod symbolem ?. Po naciśnięciu na niego przejdziesz do sekcji tłumaczącej zasady działania i rozgrywki. Po zapoznaniu się z tymi treściami możesz rozpocząć rozgrywkę. Kwotę zakładu wybierzesz właśnie w menu, lub bezpośrednio na wyświetlaczu automatu, naciskając na – oraz + przy kwocie obrotu (BET).

Gdy zdecydujesz już, za jaką stawkę chcesz grać w Money Train 2 automat do gry naciśnij na przycisk umieszczony na środku panelu sterowania. Odpowiedzialny jest on za rozpoczęcie rozgrywki. Alternatywnie możesz od razu uruchomić autogrę, naciskając przycisk po prawej stronie guzika startu. Jeżeli wolisz grać sam, ale obroty są dla ciebie zbyt wolne, po lewej stronie znajdziesz przycisk przyspieszający animacje.

A te są naprawdę dobre, dlatego dobrze się zastanów, czy chcesz to zrobić! Grając w Money Train 2 bez depozytu na pewno zachwyci cię grafika – pomysłowe symbole, przedstawiające różnych rzezimieszków z postapokaliptycznego dzikiego zachodu, świetnie zdobiony pociąg, na którym dzieje się rozgrywka i kapitalna muzyka sprawiają, że ciężko oderwać wzrok od tej gry.

Bonusy Money Train 2

Przejdźmy teraz do bonusów dostępnych na slocie. Pierwszym jest symbol Wild, podmieniający dowolny inny symbol (poza bonusowym), co pozwoli zwiększyć liczbę wygrywających kombinacji.

Głównym bonusem jednak jest dodatkowa gra, pozwalająca na zdobycie ogromnych pieniędzy. Aktywuje się ją poprzez zdobycie 3 symboli Bonus. Gdy się to nam uda, gra najpierw powita nas instrukcją do tej zabawy. Podczas niej otrzymamy 3 darmowe spiny bez depozytu, które resetują się za każdym razem, gdy zdobędziemy specjalny symbol, objaśniony na początku zabawy. 2 podstawowe posiadają w sobie mnożniki, od 1 do 200, a pozostałe 6 to symbole z postaciami, które mają dodatkowe funkcje, takie jak mnożenie naszego całkowitego mnożnika, czy dodatkowe powiększenie nagrody.

Gdy po 3 spinach nie zdobędziesz dodatkowego bonus, gra kończy się, sumując twój mnożnik i wypłacając jego wartość. Ta liczona jest mnożąc zakład, który wylosował grę bonusową. Przykładowo, jeżeli grałeś za 1 kredyt, a końcowy mnożnik to 213, otrzymasz 213 kredytów.

Podczas tej zabawy w Money Train 2 bez logowania możesz zdobyć także 2 dodatkowe bębny, które powiększą ilość potencjalnych mnożników, które możesz zdobyć. Uruchomią się one po wykonaniu kilku spinów i zdobyciu pewnej ilości symboli – gdy trafisz jakikolwiek, nie znika on z planszy, więc im dłużej jesteś w grze bonusowej, tym trudniej będzie o kolejne mnożniki.

Grę bonusową można też kupić, płacąc odpowiednią kwotę po naciśnięciu przycisku Buy Feature (po lewej stronie na wyświetlaczu), a w przypadku, gdy trafimy tylko 2 symbole Bonus, gra daje nam darmowy respin, który również nagradza nas mnożnikiem – jedynie znacznie mniejszym.

Wypróbuj Money Train 2 za darmo

Automat ten zachwycił nas nie tylko swoim świetnym klimatem i grafiką, ale także grywalnością i niesamowicie emocjonującym trybem gry bonusowej. Potencjalne ogromne wygrane na tym slocie na pewno przyciągną wielu graczy, nie tylko tych doświadczonych, ale także początkujących. Zachęcamy do sprawdzenia Money Train 2 bez rejestracji na stronie, by przećwiczyć swoje umiejętności i przekonać się na własnej skórze, jak wciągający jest to automat!