More Gold Diggin

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
More Gold Diggin Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Betsoft
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 25
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 25
  • Max. Zakład: 125
  • RTP: 94.35%

More Gold Diggin automat online

More Gold Diggin to pięciobębnowy automat, który trafił do internetowych kasyn w marcu 2014. Temat przewodni gry związany jest z kopalniami i wydobyciem drogocennych kamieni, co samo w sobie jest motywem ściśle związanym ze slotami. Gra, nawet pomimo swojego wieku, wygląda ciekawie i zachwyca nas mnogością funkcji bonusowych.

Firma Betsoft tworzy już od 2008 roku i dziś możemy nazwać ją prawdziwym liderem, jeśli chodzi o branżę związaną z igamingiem. Jej działalność kręci się wokół gier, w szczególności automatów. Betsoft tworzy sloty od samych podstaw i odpowiada za ich pierwszorzędną grafikę i zaawansowane mechanizmy. Od kilku lat firma działa w oparciu o licencję nadaną przez organizację Malta Gaming Authority. Jeżeli chcesz poznać zasady gry More Gold Diggin online, zagraj w dostępne na naszej stronie demo. Możesz dzięki niej zagrać w More Gold Diggin bez depozytu, rejestracji ani logowania.

Cechy automatu do gry More Gold Diggin

More Gold Diggin to standardowy automat wideo o grafice 3D, przystosowany do gry na telefonie. More Gold Diggin składa się z planszy zbudowanej z pięciu bębnów, trzech rzędów i dwudziestu ustalonych z góry linii wypłat. Współczynnik zwrotu dla gracza został przez producenta ustawiony na 94,53%. Jest to automat o wysokiej zmienności, dlatego wygrane padają tu stosunkowo rzadko, ale są wysokie. Na wysokość stawki składa się liczba linii biorących udział w grze oraz wartość zakładu dla każdej z nich. Daje to zakład łączny w wysokości od 0,25 do 125 monet. More Gold Diggin automat do gry został ulepszony o funkcje, takie jak darmowe spiny, symbole specjalne Wild, mnożniki i opcję Double Up, którą można porównać do funkcji Gamble znajdującej się w innych slotach.

Wygrane w More Gold Diggin

Gra zawiera siedem regularnych ikon, które łączą się ze sobą z zwycięskie kombinacje. Potencjalnych układów wypłat znajduje się tu dwadzieścia. Aby More Gold Diggin gra wypłaciła nam nagrodę, na planszy muszą pojawić się trzy, cztery lub pięć identycznych ikon. Wysokość wygranej zależy również od wybranej przez gracza stawki. Oto tabela wypłat przy zakładzie w wysokości 100 kredytów:

Symbol x3 x4 x5
Symbol diamentu 200 1,000 10,000
Symbol złota 80 400 4,000
Symbol srebra 60 200 2,000
Symbol węgla 40 100 800
Złoty metal 20 80 400
Czerwony kamień 16 60 300
Zielona substancja 12 40 200

Zasady automatu More Gold Diggin

Aby móc wygrać w More Gold Diggin bez rejestracji prawdziwe pieniądze, należy obrócić bębnami gry tak, by przynajmniej trzy jednakowe symbole utworzyły jedną z dwudziestu płatnych kombinacji. Przed rozpoczęciem gry zawsze należy przeczytać zasady slotu, by wiedzieć dokładnie, co może spotkać nas w miarę trwającej rozgrywki.

More Gold Diggin automat konsolę sterowania ma w dolnej części ekranu. Z jej prawej strony można dostrzec przyciski, za pomocą których można zmienić stawkę na maksymalną, wykonać pojedynczy obrót bębnami gry, włączyć funkcję Autoplay i ustawić dokładne limity automatycznej gry, oraz przejść do menu, w którym opisane zostały wszelkie zasady slotu, jego regularnej gry i bonusowych funkcji.

Wskaźnik zwrotu dla gracza w przypadku slotu More Gold Diggin za darmo wynosi niewiele ponad 94%, co jest wartością niższą niż średnia. Jest to automat o wysokiej zmienności, dlatego przeważająca część wygranych będzie pochodziła z bonusowych trybów rozgrywki, a nie z jej regularnego trybu.

Z lewej strony znajdują się ustawienia gry i przyciski służące do zmiany stawki zakładu. Tutaj też można wyciszyć dźwięk gry i zmienić tempo animacji. Na środku wyświetla się pozostała liczba monet i ostatnio uzyskana wygrana. Grafika gry nadal wygląda bardzo nowocześnie. Całość została zachowana w bajkowym stylu. Akcja slotu rozgrywa się w kopalni, natomiast głównymi jego bohaterami są dwaj górnicy wydobywający cenne surowce. Ich wizerunki możemy zobaczyć po lewej i prawej stronie głównej planszy gry.

Bonusy More Gold Diggin

Symbol Wild pełni zadanie substytutu do zwykłych ikon gry. Dlatego też możemy spotkać go jako część jednej z ustalonych z góry płatniczych konfiguracji. Symbol może pojawić się wyłącznie na trzech środkowych kolumnach. Kolejnym symbolem bonusowym jest beczka. Trzy tego typu ikony aktywują tryb specjalny darmowych spinów, który może zostać uruchomiony ponownie, w ten sam sposób.

Przy każdej wygranej aktywuje się tryb specjalny Exploding Symbols Multiplier. Na górze ekranu znajduje się miarka wraz z czterema mnożnikami: 1x, 2x, 3x i 5x. Każda kolejna wygrana zwiększa mnożnik o jeden poziom. Mnożnik resetuje się wraz z kolejnym zakręceniem i zostaje zastosowany do wygranej. Mnożnik zwiększa się w trakcie darmowych spinów i może wynosić 3x, 6x, 9x i 15x.

Gra More Gold Diggin bez logowania została ponadto wyposażona w tryb Double Up, czyli autorską funkcję Gamble. Dzięki niej można podwoić nagrodę nawet kilka razy z rzędu. Na ekranie ukaże się pięć kart, z czego cztery będą zasłonięte. Gracz musi wybrać jedną z nich tak, aby jej wartość przewyższyła pierwszą kartę. Jeśli nie uda się poprawnie obstawić, gracz zdobędzie nagrodę w wysokości wyłącznie wyjściowej wygranej.

Wypróbuj More Gold Diggin za darmo

More Gold Diggin na prawdziwe pieniądze to fantastyczna propozycja dla graczy, którzy nie mają w zwyczaju grać w zbytnio przekombinowane sloty. Gra hazardowa jest dość prosta w swojej naturze, jednak nadal można w niej uświadczyć kilku dodatkowych funkcji, dzięki którym maksymalna potencjalna wygrana może wynieść maksymalnie 2,330,000 monet. Istnieją tu funkcje bonusowe, takie jak darmowe spiny, symbole specjalne czy mnożniki do wygranych. Nie musisz od razu grać w kasynie na prawdziwe pieniądze. Rozpocznij od krótkiego treningu grając w More Gold Diggin demo. Jak zawsze życzymy jak najwyższych wygranych.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Co zrobić, aby zagrać w More Gold Diggin bez wpłaty pieniędzy?

Wersja demo automatu More Gold Diggin dostępna jest w kasynach. Można zagrać w nią bez logowania na konto.

Czy w automacie More Gold Diggin można uzyskać bezpłatne spiny?

Tak, funkcję darmowych spinów można aktywować za pomocą trzech symboli specjalnych.

W jaki sposób mogę wygrać w More Gold Diggin realne pieniądze?

Jeżeli nie doładowałeś wcześniej konta w kasynie, możesz zrobić to teraz. Wówczas będziesz mógł zagrać na pieniądze we wszystkie sloty, w tym More Gold Diggin.

Czy pobranie automatu More Gold Diggin jest konieczne, aby móc grać?

Nie. Nie ma potrzeby pobierania slotu More Gold Diggin. Gra wyświetla się bezpośrednio po podaniu swojej daty urodzenia.