Nuke World Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Evoplay
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 7
 • Bębny: 7
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 500
 • RTP: 96%

Nuke World – darmowy slot online

Nuke World online to automat stworzony przez dewelopera Evoplay w 2019 roku. Automat przenosi nas do futurystycznego świata z wieloma dziwnymi stworzeniami. Gra hazardowa posiada wiele animacji, a na starcie witają nas dwa groźne zwierzęta, które walczą ze sobą w trakcie, gdy my rozgrywamy kolejne rundy. Nuke World nie jest zwykłym automatem, posiada funkcję cluster pay, co oznacza, że nie istnieją tutaj typowe płatne linii. W zamian tego, kolejne obroty powoduje spadanie nowych symboli z góry na dół. Dzięki tej mechanice, wykorzystując wyłącznie jeden obrót, możemy wygenerować naprawdę sporo zwycięskich kombinacji. Generowane są one zawsze, wtedy gdy obok siebie znajdzie się minimum 5 takich samych symboli.

Dzięki deweloperowi Evoplay udostępniamy wersję Nuke World demo na naszej stronie całkowicie za darmo i bez rejestracji. Każdy gracz może z niej skorzystać i przetestować wszystkie funkcje, a także zdobyć trochę doświadczenia przed rozpoczęciem gry na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Nuke World slot – główne funkcje

Produkcja od Evoplay dostarcza nam naprawdę wiele funkcji dodatkowych. Są one doskonale dopracowane pod względem graficznym i zapewniają całkiem wysokie nagrody. Minimalna stawka w tej grze wynosi 0,1 monety, natomiast maksymalnie możemy obstawić 500 monet, RTP wynosi natomiast 96,33%, co mieści się w standardach rynkowych. Przede wszystkim Nuke World gra jest automatem, który tworzy klastry wygranych, w których znaleźć się musi minimum 5 symboli.

Właśnie ze względu na funkcję Cluster Pay nie ma tutaj tradycyjnych linii wypłat a gra odbywa się na tablicy 7×7. Każdorazowe kliknięcie przycisku oznaczającego spin powoduje opadanie z góry na dół symboli, które tworzą zwycięskie grupy, które następnie wybuchają, tworząc miejsce dla kolejnych i tym samych nowych wygranych. Automat wyposażony jest w 4 funkcje losowe, które mogą pojawić się w dowolnym momencie podczas każdego obrotu bez wygranej:

 • Vortex – funkcja, w której cwany Lis rzuca na tablicę bombę, która przyciąga wszystkie losowo wybrane symbole jednego typu.
 • Eviscerate – Lis nabieraj nieziemskich mocy i wskakuje na tablicę i przecina ją po przekątnej, tworząc 3 linie. Niszcząc jednocześnie 2 z nich, i wypełniając środkowy bęben symbolami Wild.
 • Flare – Lis, wykorzystując laser, niszczy symbole o niskiej wartości oraz cały bęben 5. W tym samym momencie przekształca wszystkie symbole bomby w symbole Wild.
 • Ricochet – Lis wyjmuje zza pazuchy pistolet i zaczyna strzelać, pociski losowo uderzają w 6 symboli bomb oraz zastępują je symbolami Wild.

Tabela wypłat w Nuke World

Zawsze warto przed rozpoczęciem gry w kasynie internetowym na pieniądze dokładnie zapoznać się z istniejącymi symbolami oraz wartością, jaką pełnią one podczas rozgrywki. Tym bardziej że przecież Nuke World bez logowania ten posiada naprawdę wiele różnych możliwości generowania wygranych. Sprawdź poniższą tabelę aby zapoznać się z symbolami o niskiej i wysokiej wartości.

Niebieski symbol Zielony symbol Czerwony symbol Żółty symbol Niebieska bomba Zielona bomba Czerwona bomba Pomarańczowa bomba
15 X5 X6 X8 X12 X20 X25 X35 X50
13-14 X3.5 X5 X7 X10 X15 X20 X30 X37
11-12 X3 X4.5 X6 X9 X12.5 X15 X20 X30
10 X2.7 X3.8 X5.5 X8 X11 X12.5 X16 X27
9 X2.5 X3.5 X4.5 X6 X7 X10 X12.5 X24
8 X1.5 X2 X2.5 X3 X3.5 X8 X10 X18
7 X1 X1.2 X1.5 X2 X2.5 X5 X6 X10
6 X0.5 X0.7 X0.8 X1 X1.2 X2.5 X3 X5
5 X0.2 X0.3 X0.4 X0.5 X0.7 X1 X1.2 X2

Nuke World – podstawowe zasady

Nuke World automat do gry zapewnia fantastyczną rozrywkę w futurystycznym świecie. W grze wykorzystywane są komiksowe postacie, a oprawa wizualna jest dopracowana niemal do perfekcji. Ścieżka dźwiękowa jest bardzo przyjemna, prawie jak w produkcji filmowej co jakiś czas możemy usłyszeć dźwięk piły mechanicznej, a także obijanych metali. Mimo tak wielkiej ilości funkcji i zabawy, jaką oferuje ten automat, nawigowanie jest tutaj bardzo intuicyjne. Zasadniczo musimy dobrać wyłącznie stawkę i możemy kliknąć przycisk oznaczający rozpoczęcie gry. Na panelu głównym zaraz pod tablicą otrzymujemy zaledwie kilka przycisków:

 • Przycisk play – przejście w tryb gry automatycznej.
 • Duże koło zębate – przycisk oznaczający start i rozpoczęcie gry.
 • Symbol żetonów – możliwość dobrania stawki
 • Bet – kolejna sekcja w której możemy dobrać stawkę, posługując się przyciskami + i -.

Bonusy w Nuke World

Po lewej stronie ekranu zauważyć możemy specjalny miernik, który maksymalnie może zostać wypełniony do 15 poziomu. Poziomy odpowiadają po prostu symbolom, które biorą udział w zwycięskiej kombinacji. Po zgromadzeniu pełni mocy w tymże mierniku uruchomiona zostanie jedna z czterech rund bonusowych:

 • Pangolin – wszystkie symbole bomb losowego koloru są przypisane do środkowego bębna.
 • Chameleon – dwa lub trzy typy symboli o niskiej wartości, zamieniają się w bomby tego samego koloru.
 • Rooster – w tej rundzie trzy lub cztery losowe symbole bomb zamienią się w symbole Wild i wykluczą z tablicy symbole będące zarówno w pionie, jak i poziomie. Dodatkowo istnieje możliwość wystąpienia wybuchu, który może spowodować pojawienie się do maksymalnie 4 symboli Wild.
 • Rhino – Uruchomienie tej rundy spowoduje pojawienie się gigantycznej bomby o wielkości 4×4, która spadnie na tablicę i działać będzie jak symbol Wild.

Istnieją również rundy specjalne związane, z których bombami jest przecież całkiem dużo na tablicy. Są one podzielone na dwa rodzaje:

 • Big Bomb – Ułożenie 4 pasujących do siebie symboli bomby, które wspólnie utworzą kwadrat, w sposób automatyczny utworzy duży symbol bomby. Jeżeli okaże się, że będzie on brał udział w zwycięskiej kombinacji wygrana będzie podlegała mnożnikowi x2.
 • Huge Bomb – W tej sytuacji konieczne jest ułożenie 9 pasujących do siebie symboli bomb, które utworzą kwadrat. Pozwoli to na pojawienie się symbolu ogromnej bomby, gdy będzie ona partycypowała w zwycięskiej kombinacji zapewnia mnożnik x5.

Wypróbuj Nuke World za darmo

Nuke World automat posiada olbrzymią rozpiętość stawek od 0.1 aż do 500 monet na obrót, dzięki czemu jest to idealny automat zarówno dla początkujących, jak i graczy high roller. Ponadto gra na smartfonie bardzo mocno odbiega od rozgrywki spotykanej w klasycznych automatach, jeżeli więc szukasz czegoś nowego to wydaje się, że może to być idealny wybór. Jeżeli masz ochotę przetestować ten automat możesz skorzystać z gry w Nuke World bez depozytu i całkowicie za darmo.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy możliwa jest gra w Nuke World za darmo?

Tak, wszyscy, którzy chcą grać za darmo mogą skorzystać z wersji Nuke World bez rejestracji dostępnej na naszej stronie.

Czy Nuke World slot posiada funkcję darmowych spinów?

Nie, z racji na swoją mechanikę i inny silnik gry w tej produkcji nie otrzymamy darmowych spinów.

Czy możliwe jest wygranie prawdziwych pieniędzy grając w Nuke World slot?

Tak, dokonaj depozytu i wykorzystuj realną gotówkę, dzięki czemu będziesz miał szansę gry w Nuke World na prawdziwe pieniądze.

Czy konieczne jest pobieranie Nuke World slot, żeby zagrać?

Nie, gra uruchamia się w trybie instant bezpośrednio w przeglądarce internetowej.