Oasis Poker Classic

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Oasis Poker to kolejny rodzaj pokera, który jest tak popularny, jak nieśmiertelny Texas Hold’em oraz Straight Poker. Do pewnego czasu gra dostępna wyłącznie w kasynach stacjonarnych, na szczęście z biegiem czasu została wprowadzona online. Gra została wyprodukowana przez Evoplay, który często zajmuje się przygotowaniem gier stołowych w wersji automatycznej w polskich kasynach online. Jest to ciekawe doświadczenie, ponieważ niedoświadczeni gracze mają okazję poćwiczyć, nie muszą od razu brać się za kasyno na żywo lub te stacjonarne.

Oasis Poker w formie automatycznej został bardzo dobrze rozegrany. Gracz gra wyłącznie przeciw komputerowi, w tym wypadku nie może więc blefować, liczy się tylko czysta gra. Oasis Poker jest dostępny w wersji demo. Wersja ta jest zupełnie darmowa. Możesz ustawiać różne zakłady, sprawdzać kombinacje, wszystko jest za darmo. Nie ma również żadnych limitów na czas gry, możesz korzystać tak długo, jak chcesz.

Jest to idealna sytuacja dla osób, które mogą jeszcze nie wiedzieć za wiele o pokerze i chcą po prostu poćwiczyć swoje umiejętności. Kiedy czujesz się gotowy, możesz oczywiście przejść na wersję płatną. Więcej informacji o tej grze dowiesz się poniżej.

Specyfikacje techniczne Oasis Poker Classic

Na kartach oraz na stole zauważysz typowe dla tej wersji palmy. W prezentowanej grze można całkiem łatwo wybrać swój żeton, który odpowiada zakładowi. Pamiętaj jednak wcześniej, aby ustawić, ile dany żeton ma przełożenie na prawdziwe pieniądze, jest to bardzo istotne. Do wyboru masz żetony różnego typu, najmniejszy ma wartość 10, a największy to 1000. Maksymalna suma jest dość wysoka, więc uważaj na to, jak obstawiasz. Na szczęście możesz spróbować różnych konfiguracji obstawiania w grze demo.

Producent sprawił, że prezentowana gra jest idealna dla graczy każdego rodzaju. Nieważne czy jesteś doświadczony, czy dopiero zaczynasz, bez problemu odnajdziesz się w tej grze. Na boku będą pokazywać się nazwy odpowiedniej kombinacji, jeśli graczowi udało się taką znaleźć. Nie trzeba więc pamiętać ich nazw oraz wartości, ale jest to niezbędne w późniejszej grze już na prawdziwe pieniądze. Bez tej wiedzy gracz może mieć mniejsze szanse na wygraną.

Jak zagrać w Oasis Poker Classic?

Gra w Oasis Poker Classic nie jest skomplikowana, ponieważ gra podpowiada po kolei, co należy zrobić. Na początku możesz ustawić swój pierwszy zakład, który nazywa się ante. W tym momencie jeszcze nie dostaniesz kart, lecz już możesz zdecydować, który żeton powędruje na pierwsze puste miejsce. Następnie na Twojej stronie stołu pojawią się karty. Na początku wszystkie one będą zakryte. Komputer po kolei będzie odkrywał po jednej karcie, a Ty będziesz mógł zwiększyć swój zakład, a nawet postawić zupełnie nowy. Masz do wypełnienia 3 luki.

Każdy z zakładów może być inny, Ty o tym decydujesz. Możesz również powiększać swoje zakłady, jeśli uważasz, że masz szanse na dużą wygraną. Wraz z odkrywaniem się kart komputer będzie pokazywał, jaką kombinację losujesz. Jest to szczególna pomoc dla tych, którzy jeszcze nie pamiętają, jakie dokładnie kombinacje karciane istnieją w pokerze.

Jeśli uda Ci się coś wygrać, dostaniesz odpowiednią porcję wygranej. Jeśli jednak nie uda Ci się wygrać, możesz od razu przejść do kolejnej rundy. W wersji demo nie ma żadnych limitów, możesz przejść przez tyle rund i szkolić się tak długo, aż nie będziesz uważać, że jesteś ekspertem.

Oasis Poker Classic – darmowa gra

Oasis Poker Classic to kolejna gra pokerowa, która została przygotowana w idealny sposób przez Evoplay. Producent ten połączył klasyczny wygląd gry wraz z prostotą. W rezultacie początkujący gracze mogą bardzo łatwo wdrożyć się do gry i rozpocząć swoją karierę. Wszystko w grze odbywa się automatycznie, wystarczy tylko kierować się tym, co jest pokazywane na ekranie.

Skorzystaj z wersji demo, która jest zupełnie darmowa na naszej stronie. Nie musisz za nią płacić, nie wymagamy nawet Twojej rejestracji. Ciesz się grą i powiększaj swoje umiejętności, abyś potem wygrał najwięcej w wersji na prawdziwe pieniądze.