Pharaoh Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Inspired Gaming
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 20
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.2
  • Max. Zakład: 250
  • RTP: 95%

Pharaoh slot online

W automat Pharaoh mamy szansę grać już od lipca 2017 roku. Jest to slot, który charakteryzuje się wyjątkowo przyjemną w odbiorze szatą graficzną, oryginalnym motywem przewodnim i interesującym gameplayem. Podczas gry w Pharaoh online masz możliwość przeniesienia się do specjalnej gry bonusowej czy też aktywacji darmowych spinów. Maksymalna możliwa do uzyskania nagroda wynosi dokładnie 250,000 monet.

Pharaoh automat do gry jest jedną z kilkudziesięciu produkcji twórcy Inspired Gaming. Jest to brytyjskie studio, które już od 2006 roku tworzy przeróżnego rodzaju sloty wideo. Choć twórca ten jest raczej średnio popularny w porównaniu do innych, jego gry można znaleźć w prawie wszystkich internetowych kasynach. Poza slotem Pharaoh za darmo, możemy polecić Ci również tytuły, takie jak Black Dragon, Demon Gems, Eggspendables czy Elemental Beasts.

W kasynach online można znaleźć mnóstwo gier, których motyw przewodni, podobnie jak w przypadku slotu Pharaoh, był inspirowany starożytnym Egiptem. To trend, który powtarza się bardzo często i niektórych może zwyczajnie już nie zachwycać. W tym wypadku również zdecydowano się właśnie na Egipt. 

Przed rozpoczęciem gry w Pharaoh na prawdziwe pieniądze sprawdź funkcje slotu za darmo, bez depozytu i rejestracji. Grę możesz poćwiczyć na przykład na naszej stronie, gdzie znajduje się Pharaoh demo, ale i wiele innych, wartych uwagi slotów.

Pharaoh slot – główne funkcje

Automat Pharaoh bez logowania został zbudowany z planszy o bardzo często powtarzających się w slotach wymiarach. Składa się na nią 5 pionowych kolumn i 4 rzędy poziome. Wszelkie zawarte w automacie symbole regularne mogą ułożyć się w 20 ustalonych układów, na podstawie których gra wypłaca nagrody. Slot został urozmaicony o kilka interesujących i niezwykle opłacalnych opcji dodatkowych, w tym grę bonusową, system darmowych spinów czy symbole specjalne Wild. Stawka zakładu może zostać ustawiona z dość szerokiego zakresu, od 0,20 do 250 monet.

Rozgrywka może również odbywać się za pomocą bardzo przydatnej funkcji Autoplay, której ustawienia zostały umieszczone poniżej pola gry właściwej. Gracz może zdecydować się na maksymalnie 100 samoistnych obrotów bądź wybrać dokładne limity strat czy wygranych.

Obecnie slot nie ma swojej wersji mobilnej. Na ekranie wyświetli się dokładnie taka sama gra jak na urządzeniach stacjonarnych, co w pierwszej chwili może wydawać się uciążliwe. Na szczęście gra mimo wszystko jest bardzo przejrzysta, a przyciski nawigacji względnie duże, dlatego sterowanie nadal jest bardzo praktyczne.

Pharaoh – tabela wypłat

Podstawowa rozgrywka związana jest z 10 ikonami, z których jedna to symbol specjalny Wild. Nagrody dopisywane są do salda gracza w momencie, gdy na planszy ukażą się przynajmniej 3 (czasami 2) identyczne ikony w jednej lub kilku liniach wypłat. Oto, jak prezentuje się tabela wypłat:

Symbol x3 x4 x5
Wild 250 1,000 2,500
Pharaoh 250 1,000 2,500
Skrzynia 200 800 2,000
Złoty symbol 100 400 2,000
A, czerwona i zielona księga 40 200 1,500
K, Q, J 20 100 1,000

Przytoczone wartości odnoszą się do zakładu w wysokości 100 żetonów. Dodatkowo nagrody zostaną przyznane wtedy, gdy na którąś ze zwycięskich konfiguracji złożą się 2 symbole Wild (20 monet) lub 2 symbole faraona (20 monet).

Zasady automatu Pharaoh

Pharaoh gra charakteryzuje się nieskomplikowaną otoczką graficzną, której styl można porównać do różnych kreskówek czy bajek. Można jednak powiedzieć, że to właśnie urzeka w nim najbardziej. W tle widać piramidy, które są nieodłącznym elementem gier tematycznie związanych ze starożytnym Egiptem. Na pierwszym planie, pomiędzy dwiema potężnymi kolumnami, umieszczono natomiast ramkę, a w niej planszę gry właściwej, na której losowane są wszelkie symbole. Ikony gry stylem pasują do całości.

Podczas gry dźwięki słychać tylko w trakcie obrotów i dodatkowych funkcji. Animacje gry nie wyróżniają się niczym szczególnym, jednak działają sprawnie i nie powinny sprawiać problemów w codziennej rozgrywce.

Konsola w Pharaoh automat jest niesamowicie czytelna i wygodna. Wszystkie przyciski zostały podpisane słownie, a nie symbolami, dlatego nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem niezbędnych funkcji gry. Przycisk pojedynczego obrotu znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu. Stawkę zakładu można zwiększyć lub zmniejszyć klikając w czerwone strzałeczki.

Po lewej stronie ekranu znajdują się 2 menu, z czego pierwsze skrywa wszelkie niezbędne ustawienia (w tym szybkość animacji i głośność dźwięku), a drugie to Tabela wypłat. Tam też można znaleźć wartości nagród dla wszystkich symboli i przeczytać wyczerpujące informacje odnośnie reguł slotu.

Pharaoh jest automatem o średniej wariancji i przeciętym RTP w wysokości 95%. Istnieje tutaj kilka ciekawszych bonusów, w tym specjalna gra bonusowa i funkcja darmowych spinów. Za istotną część rozgrywki można uznać funkcję Fortune Bet, dzięki której gracz może samodzielnie zwiększyć prawdopodobieństwo padania wygranych kosztem nieco wyższego zakładu.

Bonusy za grę w Pharaoh

Podstawowym symbolem bonusowym gry jest Wild. Ikona ta może stać się częścią wygrywającej kombinacji symboli, łącząc się ze wszystkimi innymi i zastępując pozostałe. Trzy specjalne bonusowe symbole, której znajdą się na 1, 3 i 5 bębnie uruchamiają bonusowy tryb gry. Na planszy pojawi się mapa z kilkoma różnymi punktami, po których możesz poruszać się rzucając wirtualną kostką. Można w ten sposób wylosować 4 bonusowe funkcje:

  • Free Spins – na ekranie pojawi się koło, którym można zakręcić, aby wybrać liczbę spinów, mnożnik do wygranej i jeden wyróżniony symbol, który będzie pełnił funkcję symbolu Wild
  • Pharaoh Wild Spins – gracz uzyskuje 4 bonusowe rundy, w trakcie których wszystkie ewentualne symbole Wild zawsze pozostają na planszy, ale mogą zmienić swoje położenie
  • Pyramid of Prizes – gracz wspina się po schodach piramidy zbierając znajdujące się na nich nagrody, przyznawane natychmiast. Nagrody mogą mieć różne formy

W każdym spinie można zyskać kolejne bonusy czy premie, na przykład wtedy, gdy padnie wygrana z wykorzystaniem symboli Wild lub kilka wygranych z rzędu.

Ostatnią funkcją jest Fortune Bet, którą każdy może aktywować samodzielnie. Wówczas wszystkie symbole bonusowe będą miały podwojoną wartość, a prawdopodobieństwo aktywacji gry bonusowe wzrośnie. Aktywacja funkcji ma dodatkową opłatę, w wysokości połowy stawki.

Pharaoh slot – nasza opinia

Pharaoh bez depozytu jest jedną z wielu gier, których motyw opiera się na starożytnym Egipcie. Pomimo tego slot ten jest oryginalny na tle innych tego typu. Pharaoh jest automatem o bardzo zabawnej grafice, jednak to opcje bonusowe są tym, co szczególnie przyciąga graczy. Największą zaletą jest oczywiście rozbudowana gra bonusowa, która dzieli się w dalszej części na 3 różne bonusy. Jeśli chcesz, możesz zagrać na naszej stronie w Pharaoh bez rejestracji. Dzięki temu poznasz wszystkie zasady slotu nie musząc wydawać pieniędzy. Życzymy powodzenia.