Phoenix Sun Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Quickspin
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 243
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.05%

Phoenix Sun slot online

Graliście kiedyś w video slot, w którym możecie zbierać symbole na aż 7776 liniach? W Phoenix Sun online od Quickspin jest to możliwe! Na samym początku gra toczy się na 243 liniach, ale z każdym kolejnym symbolem Phoenix Wild usuwamy zablokowane części dodatkowych rzędów, przez co zwiększa się ilość zwycięskich linii.

Quickspin przygotował więc dla nas slot hazardowy, w którym za pomocą Wild na zwycięskiej linii usuwamy zablokowane pola znajdujące się nad 3 rzędami i 5 bębnami, na których domyślnie prowadzona jest rozgrywka. Po odblokowaniu wszystkich zablokowanych pól możemy toczyć rozgrywkę na aż 6 rzędach i 5 bębnach! Producent ten nigdy nie zawodzi i wręcz specjalizuje się w pozytywnie zaskakujących video slotach.

Na pewno macie ochotę przetestować Phoenix Sun bez rejestracji. Trafiliście we właściwe miejsce, ponieważ po przeczytaniu naszej recenzji możecie od razu rozegrać tysiące losowań w Phoenix Sun bez rejestracji na naszej stronie! Po lekturze zapraszamy was do gry w Phoenix Sun bez logowania.

Cechy automatu do gry Phoenix Sun

W video slocie Phoenix Sun demo domyślnie dysponujemy 5 bębnami i 3 rzędami symboli z 243 liniami. Ilość linii maksymalnie może wynosić 7776 po odblokowaniu 3 dodatkowych rzędów.

W Phoenix Sun niestety nie możemy wylosować symbolu Scatter, ale możemy zgarnąć darmowe spiny po wylosowaniu 5 symboli Wild. Jak sama nazwa tego symbolu wskazuje, jest to również symbol Wild. Oprócz Scatter w produkcji od Quickspin brakuje również jackpotu oraz bonusowego mnożnika.

Na szczęście na tym niedogodności się kończą. W Phoenix Sun automat do gry zagramy na naszych urządzeniach mobilnych oraz skorzystamy z opcji autoplay.

Minimalny zakład, jaki będziemy mogli obstawić to 0,25 kredytu, a maksymalny to 100 kredytów. RTP według producenta wynosi 96,08%.

Wygrane w Phoenix Sun

Załóżmy, że dokonujemy zakładu opiewającego na 0,25 kredytu. Ile wówczas możemy wygrać?

 • 5 symboli Faraona = 1 kredyt
 • 5 symboli Kleopatry = 0,75 kredytu
 • 5 symboli Anubisa, Basteta, skarabeusza = 0,6 kredytu
 • 5 symbolu „A”, „K”, „Q”, „J” lub „10” = 0,2 kredytu.

Phoenix Sun – podstawowe zasady

Phoenix Sun, jak każdy slot ma naprawdę prostą instrukcję obsługi. Jedyne co gracz musi zrobić, żeby przystąpić do gry, to kliknięcie największego przycisku po prawej stronie panelu, który znajduje się na dole ekranu.

Skoro już mowa o panelu, to warto zaznaczyć, że jest on skrojony w sposób charakterystyczny dla tego producenta. Na pewno interesować graczy powinien środek i lewa strona panelu. Na środku możemy zobaczyć nagrodę z ostatniego udanego losowania, natomiast po lewej stronie możemy sprawdzić nasze saldo i wysokość zakładu.

RTP na poziomie 96,08% jest dosyć wysokim współczynnikiem, dlatego też istnieje w miarę wysokie prawdopodobieństwo na zgarnięcie ciekawej nagrody.

Zanim przejdziecie do wykonywania losowań w Phoenix Sun na prawdziwe pieniądze, rozegrajcie kilka darmowych spinów na naszej stronie oraz, co najważniejsze, zapoznajcie się zakładką informacyjną, która dostępna jest po kliknięciu 3 równoległych kresek po lewej stronie panelu gry.

Bonusy Phoenix Sun

Ilość bonusów w Phoenix Sun bez depozytu z pewnością zadowoli wielu graczy. Specjalnie dla was przygotowaliśmy listę wszystkich dostępnych bonusów:

 • Symbol Phoenix Wild – symbol ten pełni rolę symbolu Wild oraz odblokowuje 3 zablokowane pola, jeśli uda nam się wylosować go na zwycięskiej linii. Ponadto za wylosowanie 5 tych symboli zgarniamy 8 darmowych spinów. Warto również zaznaczyć, że wylosowanie Phoenix Wild na zwycięskiej linii uruchamia re-spin, czyli nie płacimy nic za kolejne losowania podczas odblokowywania dodatkowych pól.
 • Symbol Wild – tak jak każdy symbol Wild, zastępuje na zwycięskiej linii wszystkie symbole poza Phoenix Wild.

Zagraj w Phoenix Sun automat do gry – wypróbuj fortunę

Phoenix Sun automat ma niebywałą przewagę nad swoimi konkurentami. Głównym elementem tej przewagi jest stopniowe odblokowywanie dodatkowych pól w dodatkowych rzędach. Niestety, nie odblokowujemy ich na stałe i po wyczerpaniu re-spinów gra wraca do domyślnego stanu 5 bębnów i 3 rzędów symboli.

Mimo powrotu do stanu domyślnego, na pewno jest to atrakcyjna forma rozgrywki, która z każdym kolejnym re-spinem zwiększa ilość zwycięskich linii.

Phoenix Sun gra jest naprawdę dobrym produktem od Quickspin. Warto przetestować Phoenix Sun za darmo na naszej stronie i przekonać się o tym samemu. U nas już zawsze możecie grać w najpopularniejsze sloty całkowicie za darmo w polskich slotach!