Poseidon’s Rising

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Poseidon’s Rising Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Spinomenal
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 50
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.01
 • Max. Zakład: 10
 • RTP: 96.1%

Poseidon’s Rising gra online

Poseidon’s Rising jest jednym z licznych automatów z grecką mitologią jako elementem ścieżki fabularnej. Akcja toczy się w ciemnym, podwodnym świecie Posejdona, boga rzek, jezior, mórz i oceanów. W tle gry widzimy wielki, zatapiający się statek, natomiast symbolami slotu są wodne stwory, które według legend były niebezpieczne dla przepływających statków. Od czasu do czasu widać błyskawice. Całość ma interesujący i trzymający w napięciu mroczny klimat.

Automat jest dziełem producenta Spinomenal, studia, w którym pracują sami utalentowani i kreatywni programiści i graficy. Dzięki ich pracy i zaangażowaniu możemy dziś grać w kasynach na prawdziwe pieniądze w kilkadziesiąt automatów wideo o bardzo dobrej jakości. Każdego miesiąca mają miejsce nawet 3 nowych gier od Spinomenal. Poza Poseidon’s Rising za darmo w wirtualnych kasynach znajdziemy również takie jego automaty, jak Book of Sirens, Origins of Lilith, Mammoth Rampage. Każda gra, również Poseidon’s Rising, ma swoją darmową odmianę demo. Na naszej stronie można zagrać w przeróżne automaty na telefonie, w tym Poseidon’s Rising bez logowania i rejestracji.

Cechy automatu do gry Poseidon’s Rising

Podstawowa część rozgrywki odbywa się na standardowej planszy mającej 5 bębnów, 3 rzędy i 50 linii wypłat. Jest to slot o średniej zmienności, w którym współczynnik zwrotu dla grających jest na poziomie 96,1%. Automat pozwala na zdobycie nagrody sięgającej 1,000x stawki uprzednio ustawionej przez gracza. Takie statystyki gry mówią, że wygrane pojawiają się w mniej więcej podobnych odstępach czasu, nie tylko w regularnym trybie, ale też dzięki funkcjom dodatkowym. Minimalną kwotą stawki jest 0,01 monety, natomiast maksymalna to 10 monet. Tych dodatkowych maszyna Poseidon’s Rising online ma zresztą bardzo dużo: symbole bonusowe Scatter, symbole Wild, darmowe spiny, a nawet re-spiny.

Poseidon’s Rising – stół wypłat

W grze istnieją 4 ikony o wyższej wypłacalności i 5 ikon o niższej. Każda z nich w wyniku zakręcenia musi wypaść co najmniej 3 razy, by przyznana została nagroda. Poseidon’s Rising automat do gry określa wygrane za pomocą tabeli wypłat, w postaci mnożników:

Symbol x3 x4 x5
Kobieta 1 30x 55x 500x
Kobieta 2 25x 50x 400x
Zielony potwór 20x 45x 200x
Czerwony potwór 20x 40x 100x
A 15x 25x 70x
K 10x 20x 60x
Q 10x 20x 50x
J 5x 10x 40x
10 5x 10x 30x

Zasady automatu Poseidon’s Rising

Ogólne reguły, jakie panują w Poseidon’s Rising na prawdziwe pieniądze, nie są skomplikowane. Automat działa dokładnie tak samo, jak inne. Regularne ikony gry łączą się ze sobą tworząc zwycięskie kombinacje. Bonusowe symbole są natomiast odpowiedzialne za aktywację specjalnych trybów rozgrywki. Grać możemy za pomocą umieszczonej na dole konsoli.

Na środku ekranu widnieją trzy przyciski, z czego największy to pojedynczy spin, a pozostałe dwa – możliwość zakupienia wejścia do funkcji bonusowej i włączenie funkcji Autoplay, bez bardziej zaawansowanych ustawień. Z prawej strony ekranu w określonych momentach wyświetla się najnowsza wygrana, a także saldo konta. Z lewej strony można znaleźć przyciski „+” i „-„ pozwalające na zmienianie swojego zakładu. Poniżej znajduje się menu z informacjami o grze i wszelkimi najważniejszymi ustawieniami.

Grafika, jaka oferowana jest przez Poseidon’s Rising automat, ma realistyczny styl. Odbiega to od większości dzisiejszych automatów, które ostatnimi czasu projektowane są w zupełnie innej konwencji. W tle gry widoczny jest ocean, po którym płynie okręt. Czasami można też zaobserwować animacje błyskawic. Wśród symboli są wizerunki potworów i bogiń greckich, które estetyką pasują do reszty.

Bonusy Poseidon’s Rising

Najistotniejszymi symbolami bonusowymi w Poseidon’s Rising bez rejestracji są Wild i ikona Bonus. Symbole Wild to ikony zastępcze dla tych regularnych, które tworzą wraz z nimi kombinacje płatnicze. 5 symboli Wild znajdujących się w którejś z linii wypłat dopiszą do konta gracza kwotę w wysokości 1,000x zakładu.

Gdy na planszy (wyłącznie na środkowych bębnie) pojawi się symbol Posejdona, aktywowana zostanie funkcja Poseidon’s Rising. Wówczas włączą się 3 re-spiny, w trakcie których symbol Posejdona będzie przemieszczał się o jedno pole w górę.

Drugi symbol bonusowy to Scatter, który, w liczbie trzech, zainicjuje tryb 5 albo 10 darmowych zakręceń. Symbol bonusowy może wylądować wyłącznie na nieparzystych kolumnach. Może on aktywować darmowe spiny w czterech losowo wybranych trybach:

 • Winning symbol re-spin – podczas tego trybu każda nowa wygrywająca konfiguracja symboli zainicjuje re-spin. Wygrywające symbole pozostaną na swoich miejscach. Funkcja uruchamia się do chwili, gdy na planszy nie będzie już żadnych zwycięskich kombinacji
 • Shifting Wild – w tym trybie potrójny, powiększony pionowo symbol zielonego smoka będzie przemieszczał się od lewej do prawej strony. Jeśli przytrafi się wygrana, plansza gry wykona re-spin, w którym symbol smoka pozostanie na swojej aktualnej pozycji
 • Expanding Wilds – każdy Wild rozszerzy się na wielkość całej kolumny. Każde 5 symboli Wild (niezależnie od ustalonych linii) wypłaca nagrodę w postaci 1,000x stawki
 • Extra Wilds – symbole syren, które ukażą się na środkowej kolumnie oraz rzędzie zostaną przyklejone do planszy do końca trybu. Dodatkowo zostanie na nią rzuconych od 2 do 6 symboli Wild, w losowych polach

Grę bonusową można również zakupić na własny koszt, poprzez funkcję Buy. Wstęp do niej będzie miał dodatkową opłatę. Przed rozpoczęciem gry wylosowany zostanie jeden z 4 trybów.

Wypróbuj Poseidon’s Rising za darmo

Poseidon’s Rising gra hazardowa ma ciekawe dodatki, które wpływają na wielowymiarowość rozgrywki. Na grę bonusową można zaczekać, ale też aktywować ją samodzielnie. Z funkcji Buy powinny korzystać gracze, którzy traktują automaty do gry jako coś więcej, niż tylko sloty z opcją automatycznych zakręceń. Warto więc aktywować ją dla całkiem zyskownych trybów specjalnych. Możesz poznać je wszystkie grając w Poseidon’s Rising demo. Zagraj w automat Poseidon’s Rising bez depozytu, na naszej stronie za darmo.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy gra w Poseidon’s Rising jest możliwa tylko za opłatą?

Nie! Możesz też grać za darmo. Ważne, by uruchomić wersję demo automatu, którą znajdziesz we wszystkich kasynach, ale również na tej stronie.

Jakie symbole inicjują w Poseidon’s Rising darmowe spiny?

Bezpłatne zakręcenia możesz zainicjować, gdy na ekranie znajdą się 3 lub więcej symboli bonusowych Scatter.

W jaki sposób mogą wygrać w Poseidon’s Rising pieniądze?

Aby móc wygrać pieniądze, należy wejść do gry na realne środki. Zrobisz to w każdym kasynie, po zalogowaniu na konto.

Czy muszę pobrać Poseidon’s Rising?

Nie ma potrzeby pobierania żadnych aplikacji do gry.