Premier Roulette od Microgaming

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Premier Roulette od Microgaming wita kręcącą się ruletą i zielonym stołem, który znajduje się na dole ekranu. Od razu wiadomo, że trafiliśmy we właściwe miejsce.

Wiemy również, że trafiliśmy do właściwego producenta, ponieważ Microgaming bierze czynny udział w tworzeniu oprogramowania dla kasyn online w Polsce praktycznie od samego początku ich istnienia.

Zagrajcie więc za darmo i bez rejestracji na naszej stronie w Premier Roulette. Możecie to zrobić nawet na waszym urządzeniu mobilnym. Żeby zagrać w Premier Roulette, nie musicie nic pobierać na swój telefon lub komputer.

Skoro już mowa o komputerze, musimy w tym momencie zaznaczyć, że w Premier Roulette nie zagramy przeciwko prawdziwemu krupierowi. Gra toczy się w starciu gracz vs komputer.

Cechy Premier Roulette od Microgaming

Minimalny zakład w grze Premier Roulette od Microgaming wynosi 0,25 kredytu, maksymalny natomiast zależy od pola, jakie chcemy obstawić:

  • Pojedyncze numery = maks. 125 kredytów.
  • Tuziny lub rzędy = maks. 875 kredytów.
  • 1 do 18, 19 do 36, czerwone lub czarne, parzyste lub nieparzyste = 1000 kredytów.

Oczywiście gra ma dla nas mnóstwo funkcji, które ułatwiają rozgrywkę:

  • Autoplay – po kliknięciu przycisku Expert i obstawieniu dowolnego pola, zostaje podświetlona opcja autoplay, dzięki której wybrane przez nas pole bierze udział w wybranej przez nas ilości losowań.
  • Layout – żeby skorzystać z opcji „Layout” również należy kliknąć przycisk Expert. Wówczas ukaże się nam opcja „Edit Layout”, która pozwala na ułożenie i zapisanie zestawu pól do obstawienia. Po zapisaniu takiego zestawu możemy z niego w dowolnym momencie skorzystać.

Jak zagrać w Premier Roulette od Microgaming?

Grę należy zacząć od wyboru żetonu z określoną wartością. Następnie gracz musi wybrać co najmniej jedno pole, które chce obstawić. Ostatnią czynnością, niezbędną do rozpoczęcia losowania, jest kliknięcie przycisku „Start”, który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu gry ruletki.

Oczywiście jest to bardzo uproszczony opis przebiegu rozgrywki, ponieważ istnieje jeszcze dużo przycisków i opcji, z których gracze mogą skorzystać.

Po lewej stronie ekranu mamy możliwość obstawiania zakładów w formie „Race track”. Z kolei lewy górny róg skrywa opcje związane głównie z wizualną częścią gry. To właśnie tutaj możemy zmienić kolor stołu czy też włączyć „Video zoom”.

Prawy dolny róg i czerwone przyciski służą do obstawiania lub usuwania zakładów ze stołu. To właśnie tutaj znajdziemy opcje:

  • „Undo” (cofnięcie ostatniego zakładu)
  • „Clear” (wyczyszczenie całego stołu)
  • „Double” (podwojenie zakładów).

Po kliknięciu przycisku Expert możemy również skorzystać z opisanych wcześniej opcji Layoutu oraz Autoplay.

Oczywiście te wszystkie funkcje wpływają bardzo pozytywnie na rozgrywkę, ale gracze zainteresowani są również inną, bardziej przyziemną rzeczą. Chodzi oczywiście o przepis na wygraną. Przepisem tym jest obstawianie małych stawek na polach, które dają nam największe szanse na wygraną.

Wielu graczy nie ma czasu na przeliczanie rachunku prawdopodobieństwa dla poszczególnych pól. Dla takich osób stworzone zostały gotowe systemy. Jednym z nich jest system D’Alembert, który polega na obstawianiu określonego koloru. Załóżmy, że obstawiamy czerwony kolor. Jeśli nie uda nam się wygrać losowania, w którym obstawiamy kolor czerwony, stawiamy 1 kredyt więcej. Jeśli natomiast uda się wygrać losowanie, wówczas obstawiamy 1 kredyt mniej.

Zastanawiacie się na pewno, czy systemy można wykorzystać również w prawdziwym kasynie. Odpowiedź brzmi, tak! Wersja demo nie różni się niczym od gry na serio, oczywiście poza wykorzystywanymi kredytami. Zapraszamy was do gry Premier Roulette od Microgaming i życzymy powodzenia!