Premium Roulette American

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Premium Roulette American online za darmo

W 2016 roku jeden z gigantów branży gier hazardowych, firma Playtech, postanowiła wypuścić współczesną wersję jednej z najpopularniejszych gier na pieniądze w historii. Mowa oczywiście o ruletce. Grą tą jest Premium Roulette American online, która co oczywiste stosuje zasady zdefiniowane przez amerykańską odmianę tej wspaniałej gry. Czytając nasz dzisiejszy artykuł będziesz miał okazję poznać nieco bliżej ten wspaniały produkt. Zapraszamy do lektury!

Zauważ także, że w naszym serwisie internetowym możesz bez żadnych problemów zagrać w Premium Roulette American za darmo. Wszystko dlatego, że przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną wersję demonstracyjną, która do transakcji finansowych wykorzystuje wirtualne żetony. Czyli nie musisz płacić ani złotówki za grę, ale też wszystkie wygrane dostaniesz pod postacią wirtualnych monet.

Ale niezależnie od tego, Premium Roulette American demo jest dostępna dla Ciebie bez żadnych ograniczeń. Nie każemy Ci logować się na naszej stronie, ani też zakładać sobie konta w naszym serwisie internetowym czy. Nie musisz wpłacać pieniędzy, podawać danych osobowych, ani adresu e-mail, weryfikować tego adresu, klikać w reklamy, zapisywać się do naszego biuletynu, czy też robić cokolwiek innego.

Możesz po prostu uruchomić Premium Roulette American bez depozytu i bawić się dobrze tak długo, jak tylko zechcesz. To świetna okazja, by poznać zasady tej gry, sprawdzić, czy Ci się ona spodoba, przećwiczyć różne strategie postępowania, a nawet przekonać się, jak zadziała ona na Twoim telefonie komórkowym. Dzięki temu potem możesz przejść do swojego kasyna online i zacząć granie w tę grę już jako doświadczony gracz, a nie zupełny nowicjusz.

Cechy Premium Roulette American

Już pierwsze spojrzenie na stół do gry lub koło ruletki pozwoli Ci dojść do wniosku, że masz do czynienia z ruletką amerykańską. I będzie to oczywiście prawidłowe wrażenie, co też można stwierdzić na podstawie nazwy. Premium Roulette American hazardowa pozwoli Ci zagrać właśnie w ruletkę amerykańską, która charakteryzuje się tym, że ma na kole 38 ponumerowanych przegródek – 18 czarnych, 18 czerwonych i dwie zielone. Jedna z nich oznaczona jest zerem, druga ma podwójne zero. Ta ostatnia stanowi podstawową różnicę między ruletką europejską i amerykańską – europejska nie ma podwójnego zera.

Jeśli chodzi o zakłady na kolejne gry, to Premium Roulette American internetowa gra stosuje dosyć ciekawe rozwiązanie, które polega na tym, że gra nie definiuje jednej konkretnej maksymalnej stawki na grę. Zamiast tego limitem jest wysokość wygranej, jaką można zgarnąć za jednym razem. Limit ten ustawiony został na 100 monet. Używając przykładu – jeśli postawisz na przykład zakład na liczby nieparzyste, to w takim wypadku możesz położyć na polu ODD maksymalnie żeton o wartości 50. A to dlatego, że wtedy potencjalna wygrana wyniesie 2 żetony, czyli 100 monet.

Jeśli natomiast chciałbyś obstawić pojedynczy numer, to najwyższa kwota wyniesie w tym wypadku 2,77 monety – jako że wygrana dla pojedynczej liczby wynosi 35:1, czyli 36 monet. Zatem wtedy gra wypłaciłaby 99,72 monety. Oczywiście nie można obstawiać ułamków monet, zatem na pojedynczą liczbę możesz położyć maksymalnie dwa żetony o wartości 1 monety. Jest to dosyć dziwne rozwiązanie, ale w sumie nie przeszkadza podczas rozgrywki.

Premium Roulette American ruletka jak grać?

Procedura rozgrywania kolejnych rund w tej grze jest zupełnie nieskomplikowana i zaprojektowana tak, by nawet totalny nowicjusz sobie z tym poradził bez najmniejszego problemu. Na dole ekranu znajduje się panel sterowania z wykazem dostępnych żetonów, za pomocą którego gracz może z łatwością dobierać ich nominały w celu szybszego ustalenia zakładu na kolejne zakręcenie kołem. W dolnych narożnikach ekranu znajdują się z kolei wyświetlacze prezentujące stan bieżącego salda oraz wysokość zakładu na kolejną grę z bonusem darmowa kasa bez depozytu.

Po bokach ekranu mamy przycisku służące do sterowania rozgrywką. Z lewej znajduje się CLEAR BET, którego zadanie polega na usuwaniu wszystkich żetonów ze stołu i zerowaniu zakładów. Po prawej mamy dwa przyciski:

  • Duży z napisem SPIN rozpoczyna kręcenie kołem, czyli kolejną rundę gry.
  • Z kolei mniejsze z etykietą NEW BETS to rozpoczęcie obstawiania na stole do gry. 

Po zakończonej rundzie przycisk SPIN zmieni się na REBET, który pozwoli Ci na powtórzenie ostatniego zakładu i ponowne zakręcenie kołem ruletki. Ciekawym rozwiązaniem w Premium Roulette American casino jest to, że gra ma dwa zupełnie niezależne od siebie ekrany.

  • Pierwszy z nich to właśnie stół z zakładami.
  • Drugi ekran to koło ruletki z ładnie wykonaną animacją obracającego się koła i krążącej wokół niego kulki.

Po zakończeniu obrotu i znieruchomieniu kulki powracamy do ekranu głównego, czyli do stołu, by rozstrzygnąć daną rundę. Premium Roulette American gra online jest bardzo dokładnie odwzorowaną ruletką, do tego stopnia, że można tutaj bez żadnego problemu stosować różne strategie postępowania. Na przykład doskonale sprawdzi się tutaj metoda o nazwie Martingale. Jest ona niezwykle prosta. Najpierw należy postawić zakład podstawowy, na przykład 1 żeton. Kręcimy kołem. Jeśli wygramy, to zabieramy wygraną i w ponownej rundzie znów stawiamy 1 żeton. W przypadku porażki podwajamy stawkę. Wtedy przy wygranej wracamy do jednego żetonu, a przy porażce kolejny raz podwajamy liczbę żetonów stawiając już cztery. W ten sposób zawsze będziemy wygrani o jeden żeton. Oczywiście nie jest to sposób na dorobienie się wysokich pieniędzy, ale zawsze jest to jakaś metoda na zyski z hazardu.

Jednak ta metoda ma też pewien skutek uboczny – i nie jest cecha, jaką ma Premium Roulette American amerykańska, ale każda ruletka się z tym boryka. Otóż jeśli przez pewną chwilę przestanie Ci dopisywać szczęście, to już po kilku rundach musisz postawić naprawdę sporą liczbę żetonów. Na przykład przy pięciu porażkach pod rząd, przy szóstej rundzie musisz postawić już 64 żetony. Upewnij się więc, że Twoje saldo pozwala Ci na takie zagranie!

Podsumowanie

Uważamy, że Premium Roulette American gra jest naprawdę znakomicie wykonana i bez wątpienia zasługuje na uznanie. Ma wspaniałą oprawę graficzną, wygodny interfejs i doskonale sprawdza się na urządzeniach mobilnych. Poza tym, jak każda ruletka, jest niezwykle emocjonująca i pozwala na stosowanie różnych strategii postępowania mających na celu uzyskanie wyższych wygranych lub po prostu by odejść od stołu na plusie.

Tak naprawdę to jedyna wada, jaką ma gra Premium Roulette American polega na tym, że jest to ruletka amerykańska, a nie europejska. Amerykańska – czyli ma dwa zielone pola, a więc niższą teoretyczną wartość prawdopodobieństwa trafienia dowolnej kombinacji w porównaniu do ruletki europejskiej. Ale poza tym – to naprawdę doskonały produkt!