Ramses Book Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Gamomat
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 10
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.05
 • Max. Zakład: 6
 • RTP: 96.15%

Zagraj na prawdziwe pieniądze w Ramses Book w tych kasynach

Ramses Book gra online

Ramses Book online to video slot od znanego producenta Gamomat, który tym razem zabierze gracza do świata starożytnego Egiptu.

Najważniejszym symbolem w Ramses Book gra jest faraon, który zapewnia graczowi największą wygraną. Oczywiście nie zabrakło również tytułowej książki, która może wynagrodzić gracza wieloma darmowymi spinami!

Przekonajcie się sami, grając w Ramses Book bez rejestracji na naszej stronie. Darmowa gra ma naprawdę wiele plusów. Pierwszym z nich jest oczywiście możliwość zdobywania cennego doświadczenia. Drugim i zaraz najważniejszym plusem tego typu rozgrywki jest oczywiście gra w Ramses Book za darmo, po prostu możecie bawić się bez ponoszenia kosztów!

Ramses Book slot – główne funkcje

Ramses Book automat jest video slotem z 5 bębnami i 10 zwycięskimi liniami. Minimalny zakład przypadający na 1 linię w Ramses Book demo wynosi 0,01 kredytu, a maksymalny to 0,6 kredytu. Warto również wspomnieć o najważniejszej rzeczy, czyli RTP na poziomie 96,15%. Jest to naprawdę dobry wynik, biorąc pod uwagę to, że mamy do czynienia z wideo slotem.

Miłośnicy bonusów na pewno nie zawiodą się na Ramses Book automat do gry w polskich kasynach online. W grze mamy do czynienia z darmowymi spinami, symbolami Wild oraz Scatter. Brakuje jedynie jackpota, rund bonusowych i mnożnika.

W Ramses Book możecie zagrać bez problemu na waszych urządzeniach mobilnych oraz skorzystać z opcji auto obrotów.

Tabela wypłat Ramses Book

Zastanawiacie się na pewno, jakie wygrane gracz może zgarnąć po obstawieniu minimalnego zakładu. Specjalnie dla was streściliśmy tabelę wypłat, która rozwiewa wszystkie wątpliwości:

 • 5 symboli Ramzesa = 50 kredytów
 • 5 ksiąg lub filarów = 20 kredytów
 • 5 symboli kota lub ptaka = 7,5 kredytu
 • 5 kwiatów = 2,5 kredytu
 • 5 symboli pik, kier, trefl lub karo = 1 kredyt.

Ramses Book – jak grać?

Żeby zagrać, warto najpierw określić, na ilu liniach chcecie prowadzić rozgrywkę. Gra daje graczowi 2 możliwości, można prowadzić rozgrywkę na 5 lub 10 zwycięskich liniach. Po wyborze ilości linii wystarczy kliknąć zielony przycisk po prawej stronie i przystąpić do rozgrywki.

Zanim to jednak zrobicie, zapoznajcie się dokładnie z interfejsem gry. Na całe szczęście Gamomat zadbał o to, żeby gra była czytelna dla każdego, nawet największego amatora gier slotowych.

Najbardziej powinna was zainteresować dolna część ekranu gry. To właśnie tutaj macie do dyspozycji wszystkie przyciski i opcje niezbędne do prowadzenia rozgrywki. Z prawej strony tego swoistego „panelu sterowania” znajdują się 3 przyciski:

 • „Max Bet” (opcja służąca do obstawienia maksymalnego zakładu),
 • „Auto” (opcja Autoplay),
 • 2 strzałki w okręgu, które służą do rozpoczęcia rozgrywki.

Zaraz obok „Max Bet” możecie zobaczyć swoje saldo, czyli „Balance”.

Po lewej stronie natomiast możecie regulować za pomocą „+” i „-” wasz „Bet” (zakład) oraz „lines” (ilość zwycięskich linii). Oczywiście najważniejszym przyciskiem znajdującym się po lewej stronie jest symbol dolara, który prowadzi gracza do szczegółowych informacji na temat rozgrywki.

Skoro już doskonale wiecie, jak wygląda interfejs, musimy powiedzieć sobie coś na temat grafiki, która również jest częścią oprawy wizualnej Ramses Book. Ten video slot bardziej od strony graficznej przypomina klasyczne gry slotowe.

Owszem zetknięcie się z animacjami, nie przyciągają one jednak oka zbyt skutecznie. Animacje nie są mocną stroną tego slotu, ale na pewno możemy stwierdzić, że same symbole robią wrażenie. Są wyraźne i naprawdę dobrze komponują się z tłem.

Bonusy i promocje w Ramses Book

Co prawda w Ramses Book nie ma jackpota, ale mimo to producent postanowił zadbać o gracza w kontekście dostępnych bonusów.

Księga w Ramses Book bez depozytu jest zarówno symbolem Wild, jak i Scatter. Wylosowanie 3 lub więcej ksiąg skutkuje zgarnięciem 10 darmowych spinów. Ponadto po wylosowaniu darmowych spinów gra wyznacza symbol bonusowy spośród wszystkich dostępnych w grze symboli.

Bonusowy symbol pozwala na zgarnięcie dodatkowych darmowych spinów poza zwycięskimi liniami. Jakby tego było mało, wylosowanie bonusowych symboli skutkuje wypełnieniem nimi całych bębnów!

Podsumowanie recenzji

Bez wątpienia Ramses Book jest wyjątkową grą. Wylosowanie tytułowej księgi miło zaskoczy każdego gracza, który dopiero zaczyna swoją hazardową przygodę.

Ponadto jest to slot darmowy, w którym gracz może wybrać, czy chce grać na 5 lub 10 zwycięskich liniach. Opcja ta na pewno ucieszy graczy, którzy nie chcą od razu przystępować do rozgrywki na maksymalnej ilości linii.

Zagrajcie u nas w Ramses Book bez logowania i przekonajcie się sami, co skrywa tajemniczy świat starożytnego Egiptu. Dzięki naszej stronie nie musicie od razu przystępować do gry w Ramses Book na prawdziwe pieniądze. U nas możecie grać za darmo bez końca!