Razor Shark Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Push Gaming
 • Typ automatu: Wideo Slot
 • Linie wygrywające: 20
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.7%

Razor Shark automat online

Razor Shark gra jest dopracowanym i bardzo ciekawym slotem od mniej znanego producenta Push Gaming. To, co wyróżnia ten automat hazardowy od innych, to grafika, która dosłownie przenosi nas na dno oceanu, woda otacza bębny i rozlewa się malowniczo na cały ekran urządzenia.

Jak sama nazwa wskazuje Razor Shark demo tematycznie skoncentrowało się na rekinach i to oni są głównymi bohaterami tego slotu. W dodatku znajdziemy tutaj wiele ekstra rund i funkcji, których nie ma w innych grach maszynowych.

Jeżeli chciałbyś sam sprawdzić, co ten automat ma do zaoferowania, możesz znaleźć go na naszej stronie. Udostępniamy Razor Shark za darmo, bez konieczności rejestracji. Jest to możliwe, ponieważ jest to gra próbna, w której nie musisz wpłacać depozytu, a za to możesz ją bezpiecznie przetestować. Z kolei po przetestowaniu i sprawdzeniu gry, możesz zagrać w Razor Shark na prawdziwe pieniądze w swoim polskim kasynie online.

Cechy automatu do gry Razor Shark

Razor Shark automat jest supernowoczesnym wideo slotem, więc oczywiście znajdziesz go także w wersji na urządzenia mobilne. Gra posiada 5 bębnów i 20 linii wygrywających. Oferuje bardzo dużo dodatkowych rund i funkcji, nie tylko popularny symbol Wild, ale także takie kasyno bonusy jak:

 • Symbol Rozproszony,
 • Tajemnicze Stosy,
 • Funkcję Przesunięcia i Odsłaniania,
 • Odsłonięcie Ostrza,
 • Darmowe spiny.

Razor Shark nie oferuje jednak opcję Gamble i bonusu bez depozytu. W grze możemy postawić minimalny zakład całkowity o wysokości 0,10 a maksymalny 100. Co ciekawe, przy zmianie wysokości zakładów, na bębnach pojawiają się nowe ustawienia symboli. Zakłady są zawsze stawiane na wszystkie 20 linii.

Mnożnik gry funkcjonuje w przedziale 3 – 5. Slot ma także bardzo rozbudowaną funkcję autoplay. Nie ma jednak jackpota. Z kolei RTP (Return to Player) wynosi 96,70%, co jest bardzo wysoką i korzystną średnią dla gracza.

Wygrane w Razor Shark

Tabela wypłat w Razor Shark online dla zakładu całkowitego o wysokości 1 kredyt wygląda następująco.

Symbol 5x 4x 3x
Butla tlenowa, Płetwy, Kask płetwonurka, Aparat fotograficzny 2.5 0.5 0.1
Niebieski rekin 5 2 0.4
Zielony rekin 7.5 2.5 0.5
Różowy rekin 20 5 1
Pomarańczowy rekin 25 7.5 1.5
Żarłacz biały (Wild) 50 12.5 2.5

Zasady automatu Razor Shark

Razor Shark automat do gry ma bardzo dopracowaną i przyciągającą uwagę grafikę. Już po niej widać, że jest to automat, który zdecydowanie nie jest klasyczny i zaoferuje nam coś więcej. Nawigacja także nastawiona jest już na nowoczesnego gracza, który gra w różnych miejscach, nie tylko na komputerze stacjonarnym, ale także na telefonie. Jest maksymalnie uproszczona i intuicyjna.

Przycisk spin (dwie zawracające strzałki) Uruchamia grę i wymaga od nas naciskania go przed każdym obrotem. Daje pełną kontrolę nad tym, co się dzieje i pozwala zwiększać i zmniejszać stawki w każdym momencie.
Play Przycisk gry automatycznej. Po jego uruchomieniu wybieramy ilość zakręceń, limit strat podczas gry oraz limit pojedynczej wygranej. Dzięki temu, pomimo że jest to gra poza naszym udziałem, mamy nad nią częściową kontrolę i nie musimy się obawiać, że niespodziewanie wyzeruje nasz depozyt.
Wygrywasz Tutaj znajduje się informacja o naszej ostatniej wygranej.
Łączna wartość zakładu Tutaj znajdziesz kwotę, jaką stawiasz w grze.
Saldo To wysokość twojego depozytu.
Głośnik Tutaj możesz wybrać czy chcesz mieć włączone dźwięki i muzykę, czy nie.
Menu Oznaczone 9 małymi kwadratami. Znajdziemy tam dokładny opis wszystkich symboli i rund dodatkowych, zasady gry, dostępne wysokości zakładów itd. 

Jak grać, żeby wygrać w Razor Shark bez logowania? Pomimo że gra oparta jest na losowości i szczęściu, możemy grać rozsądnie i zwiększyć swoje szanse:

 • Zawsze testuj darmową wersję gry, zanim zdecydujesz się poszukać jej płatnej wersji w kasynie online.
 • Graj na niskich zakładach. Zawsze możesz sprawdzić w menu, jaki zakład przekłada się na jakie wygrane – ale sprawdzaj te wygrane zawsze na najniższych symbolach, bo to je będziesz losować najczęściej. Wybierz taką wartość zakładu, która twoim zdaniem w tym porównaniu wypada najlepiej.
 • Nie ulegaj emocjom. Kilka szczęśliwych trafów może dać nam złudne wrażenie, że możemy ryzykować, bo każdy kolejny spin będzie zwycięski. Staraj się zawsze chłodno ocenić sytuację.
 • Kontroluj wysokość swojego depozytu, nawet podczas darmowej gry. Umiejętność oceny, kiedy należy przestać grać, jest istotna.

Zawsze wejdź w menu i przeczytaj dokładnie zasady gry. Szczególnie gdy są tak złożone, jak w przypadku Razor Shark, który posiada wiele niespotykanych bonusów. Dzięki temu zrozumiesz, jak masz grać i czego się spodziewać.

Bonusy za grę w Razor Shark

Razor Shark online to rozbudowany automat, oferujący wiele ciekawy rozwiązań. Znajdziemy w nim wiele bonusów unikalnych, charakterystycznych tylko dla niego.

Symbol Wild Żarłacz Biały, zastępuje wszystkie inne symbole, poza symbolem Scatter.
Symbol Scatter Mina Morska z napisem Bonus. Jest to symbol rozproszony. Po wylosowaniu trzech min uruchamiają się darmowe spiny. Pojawiające się dodatkowe symbole rozproszone dodają do mnożnika +1, a każdy z nich porusza Tajemnicze Stosy o jedno pole.
Tajemnicze Stosy To 4 symbole, schowane za trawą morską, pojawiają się w dowolnym miejscu na bębnie, uruchamiając funkcję Przesunięcia i Odsłonięcia.
Przesunięcie i Odsłonięcie Stosy „zatrzymują bęben” pozwalając mu przesunąć się tylko o jedno pole podczas zakręcenia. Po każdym spinie odsłaniają one ukryte symbole (za każdym razem inne). Funkcja trwa, dopóki wszystkie 4 Tajemnicze Stosy nie znikną z bębna.
Odsłonięcie Ostrza Uruchamia się, gdy Tajemniczy Stos odsłoni niezwykły symbol, a Złotego Rekina. Wszystkie symbole, poza Złotym Rekinem, zostają zablokowane. Część bębnów ze Złotym Rekinem zaczyna się kręcić, losując żetony mnożnika zakładu lub symboli rozproszonych. Uzyskane mnożniki są do siebie dodawane, a wynik jest mnożony przez naszą ostatnią wygraną.

Zagraj w Razor Shark automat do gry – wypróbuj fortunę

Razor Shark bez depozytu to gra, która wyróżnia się spośród innych slotów. Nie tylko jej tematyka jest nietypowa, ale przede wszystkim rozbudowana opcja bonusów, gier dodatkowych i nowych funkcji. A to wszystko obudowane zostało dopracowaną i piękną grafiką. Jesteśmy pod wrażeniem tego, co graczom dostarczył producent Push Gaming. Jeżeli zainteresowała cię ta recenzja, możesz zagrać w Razor Shark bez rejestracji i bez ryzyka na naszej stronie internetowej.