Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Play'n Go
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 7
 • Bębny: 7
 • Min. Zakład: 0.2
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.51%

Reactoonz za darmo

Reactoonz online to jedna z najnowszych propozycji kasynowych prosto od znanego studia Play’n GO. Gra została wydana w drugiej połowie roku 2020, co czyni Reactoonz automat do gry jedną z najnowszych pozycji w portfolio Play’n GO. Reactoonz to slot, który szybko wzbudził ożywione dyskusje i polemikę wśród wielbicieli gier hazardowych online. Wszystko z tego powodu, że mamy tutaj do czynienia z kolejnym już nowym automatem, który bardzo wyraźnie odchodzi od standardowych mechanik bazujących na jednorękich bandytach.

Play’n GO proponuje nam nowoczesny automat video o grafice rodem z komputerowych kreskówek. Nie znajdziemy tutaj jednak standardowego podziału planszy na bębny, rzędy i linie wygrywające. Zamiast tego Reactoonz automat opiera się na coraz bardziej popularnej mechanice systemu kaskadowego. Między innymi z tego powodu Reactoonz to slot innowacyjny, a jednocześnie dosyć skomplikowany w obsłudze – zwłaszcza z perspektywy mniej doświadczonych graczy.

Oczywiście najlepiej samodzielnie wyrobić sobie opinię na temat każdego slotu. Jak jednak zrobić to bez niepotrzebnego ryzyka? Idealnym wyjściem jest granie w wersji demonstracyjnej na wirtualne żetony. U nas użytkownik może zagrać w Reactoonz bez rejestracji i bez podawania danych osobowych. Gra w wersji demo odbywa się na fikcyjną walutę, przez co automat może być całkowicie swobodnie i przez dowolny czas testowany przez gracza. Potem możemy po prostu podjąć decyzję, czy slot Reactoonz to coś odpowiedniego dla nas i chcemy spróbować tej gry w realiach kasyna online, czy jednak tytuł autorstwa Play’n GO nie przypadł nam do gustu.

Cechy automatu do gry Reactoonz

Reactoonz oferuje nam planszę o wymiarach 7 na 7. Łącznie więc mamy w tym slocie 49 pól, na których odbywa się gra. Wskaźnik RTP, jaki posiada Reactoonz gra od Play’n GO to w około 95%. Nie jest to wynik wybitny, ale zasługuje na miano przyzwoitego. Slot został wydany w 2020 roku, dlatego Reactoonz działa tak samo płynnie na pecetach, jak i na urządzeniach mobilnych.

W grze występują symbole Wild, Mnożniki oraz szereg innych funkcji dodatkowych. Gracz powinien mieć na uwadze fakt, że w Reactoonz opcje bonusowe stanowią integralny element rozgrywki, nie zaś możliwość, która trafia się raz na kilka czy kilkanaście zakręceń. Praktycznie każdy spin uruchamia przynajmniej jedną z dostępnych w slocie opcji, przy czym bardzo często automat może w trakcie jednego zakręcenia zastosować nawet kilka różnych bonusów.

Pod względem klasyfikacji gatunkowej Reactoonz jest slotem video, którego mechanika została oparta przez producenta o modny i nowoczesny system kaskadowy. Najniższy dostępny zakład, jaki możemy obstawić w grze Reactoonz demo, wynosi 0,20 żetonu. Maksymalnie możemy postawić 100 żetonów w jednym spinie.

Reactoonz – stół wypłat

Grając w slot Reactoonz od Play’n GO, użytkownik powinien pamiętać, że ma do czynienia z automatem o bardzo nietypowej mechanice. Nie należy z tego powodu przywiązywać zbyt dużej wagi np. do wypłacalności poszczególnych symboli. W grze bowiem raczej rzadko będą się zdarzać sytuacje, w których zakręcenie zostanie zakończone po wylosowaniu przykładowo 5 danych symboli. Znacznie częściej automat będzie uruchamiał w trakcie spinu kolejne opcje dodatkowe, sukcesywnie mnożąc tym samym wysokość naszej wygranej.

Symbol Wypłata

(zakład w wysokości 10 żetonów)

10+ 12+ 15+
Żółty lub Zielony Jednooki 8 10 30
Czerwony lub Fioletowy Jednooki 10 30 100
Niebieski 30 50 750
Złocisty 50 100 1 500
Zielony 100 250 3 000
Różowy 200 500 7 500

W grze standardowej najwyższe wygrane oferuje wylosowanie powyżej 15 różowych symboli z parą oczu. Nasza wygrana przy zakładzie 10 żetonów wyniesie wtedy aż 7500 monet.

Reactoonz – podstawowe zasady

Należy zaznaczyć, że samo menu gry Reactoonz bez logowania jest świetnie przemyślane, bardzo czytelne i znacząco ułatwia graczowi nawigację po automacie. Na wielki plus producentowi Reactoonz należy też zapisać pełną polską lokalizację językową slotu.

Grę w Reactoonz należy zacząć od bardzo dokładnego zapoznania się z zasadami slotu. Im szybciej przyswoimy zasady oraz sposób działania poszczególnych funkcji dostępnych w Reactoonz, tym rozgrywka będzie prostsza, a także bardziej efektywna. Sekcję zasad automatu Reactoonz za darmo znajdziemy w lewej części ekranu pod żółtym przyciskiem prezentującym wykrzyknik.

Kolejna rzecz, jaką musimy zrobić przed zakręceniem, to ustawienie wysokości naszego zakładu. Slot prezentuje nam nasz aktualny zakład w okienku w dolnej centralnej części ekranu. Wysokość zakładu zmieniamy, wybierając fioletowe przyciski. Po lewej stronie w ekranie Saldo widzimy kwotę środków, które mamy obecnie do dyspozycji.

Według wielu graczy najmocniejszą stroną slotu Reactoonz zdecydowanie jest oprawa audiowizualna. Rzeczywiście Play’n GO postarało się o to, aby zaprezentować nam naprawdę efektowny automat video. Co ważne, w Reactoonz grafika stanowi integralny element rozgrywki, a rozmaite efekty wizualne zmieniają się, intensyfikują bądź osłabiają razem z rozwojem gry.

Doskonałym przykładem jest tutaj postać Gargantoona, którą widzimy po prawej stronie ekranu. Na początku Gargantoon śpi. Budzi się dopiero po pierwszym spinie, a kolejne wygrane ładują jego energię (jest to jedna z opcji specjalnych w Reactoonz), przez co postać znacząco się zmienia. Trzeba przyznać, że wszystko to robi kapitalne wrażenie, a Reactoonz to bez dwóch zdań jeden z najbardziej efektownych slotów na rynku.

Bonusy i promocje w Reactoonz

Reactoonz na prawdziwe pieniądze to szansa uzyskania potężnych wygranych przede wszystkim dzięki licznym bonusom i opcjom dodatkowym, jakie oferuje ten unikatowy automat od studia Play’n GO. Pierwsza z opcji bonusowych dostępnych w Reactoonz to cztery różne warianty bonusu Quantum. Im częściej będziemy notować wygrane, tym większe szanse na uruchomienie któregoś z bonusów Quantum.

 1. Pierwszy z wariantów tej funkcji to Implozja: na planszy pojawia się od 3 do 6 symboli specjalnych.
 2. Drugi wariant to Demolka, czyli zniszczenie na planszy gorzej płatnych symboli, co zwiększa szanse na zastąpienie ich symbolami lepiej płatnymi.
 3. Trzecim wariantem jest Nacięcie: plansza zostaje przekrojona przez dwie przekątne symboli specjalnych.
 4. I wreszcie Zmiana: określone symbole na planszy zostają zmienione w inne, lepiej płatne.

Co ważne, w jednym spinie możemy trafić wszystkie 4 funkcje Quantum. Jeżeli nam się to uda, pojawia się najbardziej intratna opcja w grze, czyli funkcja Gargantoon. Na planszy pojawia się wspomniana postać, zajmując pole o wymiarach 3 na 3 i wchodząc w interakcje z innymi symbolami. W kolejnych spinach Gargantoon znowu się dzieli i przemieszcza po planszy, generując potężne wygrane.

I wreszcie ostatnia z opcji dodatkowych w Reactoonz – Giantoonz. Ta funkcja to 4 takie same symbole, które zostaną wylosowane obok siebie na planszy. Wygrana jest wtedy mnożona przez 2.

Zagraj w Reactoonz automat do gry – wypróbuj fortunę

Reactoonz bez depozytu to slot efektowny i atrakcyjny. Nic w tym dziwnego – tytuł został opracowany przez słynną firmę Play’n GO. Czy jednak Reactoonz jest automatem dla każdego? Wydaje się, że raczej nie. Slot posiada naprawdę skomplikowane zasady. O ile w realiach gry demo nie stanowi to większego problemu, a nawet częste niespodzianki ze strony slotu urozmaicają rozgrywkę, o tyle już granie na prawdziwe pieniądze w takich warunkach byłoby przedsięwzięciem bardzo ryzykownym. Polecamy więc ten slot wyłącznie osobom, które naprawdę przyswoiły i opanowały jego zasady.