Red Hot Fruits

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Red Hot Fruits Cechy
  • Dostawca oprogramowania: BluePring Gaming
  • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe, Hot spot, 777
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.2
  • Max. Zakład: 500
  • RTP: 92.2%

Red Hot Fruits gra online

Slot Red Hot Fruits automat hazardowy to kolejna owocowa propozycja studia Blue Print Gaming – firmy zajmującej się produkcja oraz wydawnictwem gier slotowych hot spot online. Tym razem producenci postawili na klasyczny design oraz prostą i intuicyjną obsługę. Red Hot Fruits online to typowa gra owocowa z dodatkiem symbolu szczęśliwej siódemki oraz gwiazdy funkcjonującej jako Scatter. Klasyczny interfejs, grafika i dźwięki nawiązują do znanych i lubianych jednorękich bandytów. Rozgrywka prowadzona jest na maksymalnie 20 liniach wygrywających, 3 rzędach symboli oraz 5 bębnach obrotowych.

Red Hot Fruits to automat opanowany przez owoce – Winogrona, Śliwki, Pomarańcze, Arbuzy i Wiśnie. Jak sama nazwa wskazuje, to gorący do czerwoności slot dla fanów emocjonujących przeżyć. Sprawdź razem z nami, co oferuje ta maszyna. Przekonajmy się ile można wygrać oraz jakie funkcje bonusowe dostępne są dla graczy.

Wejdź do gry Red Hot Fruits bez logowania i rejestracji poprzez naszą stronę internetową. Dajemy możliwość treningu i testowania maszyny dla każdego czytelnika tego artykułu. Sprawdź swoje szczęście i trenuj za wirtualną stawkę. Jeśli będziesz gotowy, wybierz jedno z legalnych polskich kasyn i wejdź do gry w Red Hot Fruits na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i specyfikacje techniczne Red Hot Fruits

Automat cechuje się prostymi funkcjami oraz przejrzystą ofertą bonusową. W ofercie tego wideo slota zawarto symbol Scatter, lecz pominięto Wild. Gra dostępna jest na urządzeniach przenośnych bez potrzeby instalacji dodatkowych wtyczek. RTP dla tej propozycji to aż 95,66%. Maksymalna stawka dla pojedynczego zakręcenia bębnami to 1 żeton przy ustawieniach 1 aktywnej linii oraz 1 monety na linię. Maksymalne ustawienia przy 20 aktywnych liniach oraz 100 żetonach na każdą, dają łączną stawkę w wysokości aż 2000 żetonów na jeden obrót! Standardowo dostępna jest funkcja gry automatycznej “Autoplay” i tryb Gamble. W Red Hot Fruits gra wydaje się być ekscytująca, mimo że zrezygnowano z funkcji Jackpotów, darmowych spinów i innych mnożników.

Red Hot Fruits – stół wypłat

Standardowe wygrane polegają na trafieniu i zapełnieniu jednakowym symbolem jak największej ilości miejsc na bębnach. Wypłaty realizowane są już od 3 takich samych owoców. Stawki za trafione symbole są naprawdę różne. Dużą rolę pełni tutaj maksymalny zakład, który wynosić może aż 2000 żetonów na jeden obrót. Dzięki takiej konfiguracji gracz może wygrać naprawdę niewiarygodnie wysokie sumy. Poniżej prezentujemy listę wszystkich symboli oraz aktualną tabelę wypłat z gry Red Hot Fruits demo dla najwyższej możliwej stawki w grze.

Symbol x3 x4 x5
Szczęśliwa siódemka 10,000 100,000 500,000
Arbuz 5,000 20,000 75,000
Winogrono 5,000 20,000 50,000
Śliwka 2,500 7,500 25,000
Pomarańcza 2,500 7,500 20,000
Cytryna 1,000 5,000 15,000
Wiśnie 1,000 5,000 10,000
Gwiazda Scatter 4,000 20,000 200,000

Jak zagrać w Red Hot Fruits?

Obsługa gry jest prosta i intuicyjna. Wszystkie funkcje i przyciski są czytelne. Symbole oraz jakość wykonania automatu zachęcają do rozgrywki.

W pierwszej kolejności warto zapoznać się z tabelą wypłat i zasadami panującymi w grze. Tego typu instrukcje dostępne są pod przyciskiem “Paytable” i “More info” w dolnej części ekranu. Kolejnymi istotnymi przyciskami w grze są kolejno “Autoplay” – funkcja gry automatycznej oraz “Start” czyli rozpoczynanie gry. Stawkę na pojedyncze zakręcenie ustawia się poprzez odpowiednie dopasowanie ilości rozgrywanych linii “Line” oraz pola “Bet” czyli stawki na linię. Pole informacyjne “Credits” to miejsce, w którym znajduje się aktualny stan konta gracza, a “Last win” to informacja o ostatniej wygranej. Na środku w szarym polu wyświetlane są instrukcje oraz informacje o wygranej.

Zmienność gry jest wysoka, gra oferuje duże wygrane dzięki możliwości gry za bardzo wysokie stawki, okrojonym systemem bonusowym oraz wysokiemu wskaźnikowi RTP. Sprawdź swoje szczęście w grze Red Hot Fruits bez rejestracji na naszej stronie już teraz!

Bonusy i promocje w Red Hot Fruits

Oferta specjalna w grze Hot Fruit nie jest rozbudowana. Oprócz symbolu Scatter, który oferować może wygraną za trafienia niezależnie od umiejscowienia na ekranie. Oznacza to, że symbol Gwiazdy nie podlega ustawieniu żadnej linii. Wygrana wypłacana jest za samo wylosowanie Scattera od 3 do 5 symboli.

Miłym dodatkiem jest funkcja pomnażania wygranej Gamble. Szansa na zwycięstwo w tej mini grze to 50%. Wystarczy wylosować odpowiedni kolor karty w ekranie gry, by cieszyć się mnożnikiem 2x. Wygrana może zostać powiększona kilkukrotnie. Tryb Gamble dostępny jest po każdym wygranym zakręceniu.

Podsumowanie recenzji

Red Hot Fruits automat do gry stworzony został z myślą o graczach lubiących ryzyko. Szeroki wachlarz stawek oraz ryzykowny, lecz opłacalny tryb Gamble, to główne cechy tej owocówki. Jeśli chcesz wygrywać spore sumy i lubisz retro maszyny, koniecznie powinieneś przetestować ten tytuł.

Wejdź do gry już teraz! Red Hot Fruits za darmo i bez rejestracji dostępny na naszej stronie. Graj za wirtualną stawkę i trenuj taktyki. Udostępniamy wersję demonstracyjną Red Hot Fruits bez depozytu dla każdego! Sprawdź swoje szczęście i podziel się swoją opinią. Życzymy wysokich wygranych!