Rise of Horus

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Rise of Horus Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Evoplay
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 243
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 500
 • RTP: 96.1%

Rise of Horus – darmowy automat do gry

Rise of Horus to zupełnie nowy video slot na rynku, który stworzony został przez markę Evoplay. Gra ta swą premierę miała w marcu 2020 roku, dzięki czemu już dziś można ją znaleźć w wielu kasynach internetowych. Rise of Horus automat to przykład gry tematycznej, która nawiązuje do historii dawnego Egiptu. Horus to przecież nikt inny jak egipski bóg nieba, z którym utożsamiali się faraonowie. Dlatego też Rise of Horus automat do gry pełen jest egipskiej symboliki. Na bębnach można znaleźć znaki związane z dawną cywilizacją i wierzeniami, a przy tym w tle można usłyszeć charakterystyczną dla tego regionu orientalną muzykę. Gra Rise of Horus prezentuje się niezwykle miłe dla oka, posiada bowiem wysokiej jakości warstwę wizualną. Bębny i symbole w kształcie kamiennych bloków jeszcze bardziej wprowadzają ciekawy klimat do gry. Sama zaś produkcja składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli. Prezentowana przez nas Rise of Horus gra dostępna jest zarówno w trybie na prawdziwe pieniądze jak i bezpłatnym. Na naszej stronie dostępny jest bowiem slot Rise of Horus za darmo, gdzie prawdziwe pieniądze zastępowane są przez żetony do zabawy. Możliwa jest zatem gra bez ryzyka czy nawet zakładania konta, ściągania oprogramowania. Dzięki takiej rozgrywce można o wiele lepiej poznać mechanikę gry jak i przygotować się do rozgrywki o realną stawkę.

Cechy automatu do gry Rise of Horus

Recenzowana przez nas gra Rise of Horus online oczywiście posiada określone funkcje jak i elementy budowy, o których warto wiedzieć przed rozgrywką. Przede wszystkim jest to wideo automat wykonany w technologii html5, dzięki czemu można w niego grać bez pobierania gry na urządzenia. Rise of Horus dostępny jest zarówno na ekrany komputerów jak i urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS. Jak już wspomnieliśmy, gra ta posiada układ 5 na 3. Producent wprowadził tu system 243 ways to win. Warto jednak wiedzieć, że w momencie gry za darmowe spiny system ten jest rozszerzany aż do 16807 ways to win, co znacząco zwiększa szanse na wygrane. W grze Rise of Horus bez depozytu znajdziemy 9 regularnych symboli, jak i znaki specjalne: wild, scatter. Gracze ponadto mogą liczyć na darmowe spiny, expanding feature oraz funkcję respin. Współczynnik RTP czyli zwrotu dla gracza wynosi tu 96.1%, co jest całkiem dobrym wynikiem. Gracze mogą w Rise of Horus bez logowania postawić od 0.1 do 500 monet, co sprawia, że rozpiętość stawek jest bardzo duża.

Wygrane w Rise of Horus

Oczywiście w przypadku Rise of Horus na prawdziwe pieniądze graczy najbardziej interesować będą wygrane na tym automacie. Prezentują się one następująco:

 • Ptak Sa Ra: wygrana od x0.1 do x1.2
 • Ptak Ba: wygrana od x0.1 do x1.5
 • Anubis: wygrana od x0.2 do x2
 • Lew: wygrana od x0.3 do x2.5
 • Wąż: wygrana od x0.5 do x3
 • Złoty Anubis: wygrana do x0.8 do x6
 • Złoty wąż: wygrana od x1 do x8
 • Złoty lew: wygrana od x1.5 do x15
 • Złoty Horus: wygrana od x2 do x20
 • Wild: zastępuje na bębnach 2, 3 i 4 wszystkie symbole z wyjątkiem scatter
 • Złoty chrabąszcz: symbol scatter i respin. Na bębnie numer 3 aktywuje funkcję respin, zaś na 2 i 4 bębnie zapewnia darmowe spiny.

Jak zagrać w Rise of Horus?

Nasze Rise of Horus demo to gra, która od samego początku zachwyca pod względem audiowizualnym. Prezentuje się niezwykle mile dla oka. Producent zadecydował o symbolach i oprawie graficznej w jakości HD. Gra prezentuje się niczym osadzona we wnętrzu dawnej świątyni, pełnej złota, kamiennych rzeźb. Bardzo ważne jest to, że tytuł ten jest niezwykle prosty w obsłudze. U dołu strony znajduje się bowiem kilka przycisków funkcyjnych. Najważniejszy dla nas jest przycisk bet, gdzie za pomocą opcji + oraz – można wybierać wysokość stawki między 0.01 a 500. Ważne jest to, że stawkę można wybrać również poprzez wygodny suwak. Obok bet znajduje się balance z aktualnym stanem konta. Po lewej stronie przycisk “i” przenosi gracza do ustawień, tabeli wypłat i zasad gry w polskich kasynach. W grze Rise of Horus można również ustawić autoplay, szybsze obracanie bębnami czy rozgrywkę bez dźwięków.

Bonusy i promocje w Rise of Horus

W grze Rise of Horus można liczyć na kilka bonusów. Pierwszym z nich jest oczywiście wild, który zastępuje na bębnach inne symbole i zwiększa szansę na wygrane. Opcja respin feature powoduje ponowne zakręcenie bębnami ze zwiększeniem rzędów z 3 do 5. Dzięki temu system gry zmienia się na 3125 ways to win. Scatter zapewnia z kolei darmowe spiny, gdzie dodawane są kolejne 2 rzędy na układ 5 na 7 z systemem 16807 ways to win.

Wypróbuj Rise of Horus za darmo

Dostępna na naszej stronie gra Rise of Horus bez rejestracji to zupełnie nowy tytuł na rynku, który ma jednak sporą szansę na sukces. Wiąże się to z faktem, że gra prezentuje się wręcz zjawiskowo, ma miłe dla oka symbole, wpadające w ucho dźwięki, jak i wiele ciekawych opcji dodatkowych. Przy maksymalnej stawce można tu wygrać jednorazowo do 10000 monet. Polecamy zatem ten tytuł do gry za darmo na naszej stronie!