Roulette Diamond

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Roulette Diamond online za darmo

Roulette Diamond to atrakcyjna wersja gry w ruletkę online z wieloma możliwościami zakładów. Gra stworzona została w 2018 roku przez dewelopera 1×2 Gaming. Front gry różni się znacząco od klasycznej gry w ruletkę. Na ekranie nie zobaczymy standardowego koła ani stołu do ruletki, zamiast tego naszym oczom ukaże się tablica, po której kulka losowo odbija się od każdego z ponumerowanych pól. Należy pamiętać, że Roulette Diamond casino to automat, w którym gra rozgrywana jest przeciwko komputerowi, a nie realnym graczom. Różnic jest znacznie więcej, a o wszystkim postaramy się odpowiedzieć w tej recenzji.

W grę można zagrać całkowicie bez depozytu i bez rejestracji bezpośrednio na naszej stronie internetowej. Jest to możliwe dzięki wersji Roulette Diamond demo, dzięki które całkowicie bez ryzyka możliwe jest przetestowanie wszystkich funkcji w grze.

Cechy charakterystyczne w Roulette Diamond

Roulette Diamond online zawdzięcza swój sukces innowacyjnemu podejściu do gry oraz swoją wyjątkowością. Zdecydowanie inny układ koła i stołu do ruletki budzi ciekawość wśród gracz co przekłada się z kolei na olbrzymie zainteresowanie. Mimo znacząco różnego podejścia gra w dalszym ciągu jest bardzo intuicyjna i prosta co sprawia, że również mniej doświadczeni gracze bez problemu poradzą sobie z rozgrywką.

Tablica Roulette Diamond internetowa składa się z 41 numerów do obstawiania zamiast tradycyjnego koła z 36 slotami. Przekłada się to na zwiększoną liczbę możliwości zakładów i nie wpływa znacząco na zwiększoną przewagę kasyna. RTP w tej produkcji wynosi 97,56%, co jest genialnym wynikiem i jednym z najkorzystniejszych spośród wszystkich dostępnych kategorii gier hazardowych.

Minimalna stawka w grze wynosi 0,1 a maksymalna 5,000 monet, w jednym momencie gracz może obstawić maksymalnie 15 zakładów. Istnieje możliwość łatwej analizy swojej gry dzięki dostępnej historii wszystkich zakładów. Ponadto w grze zaimplementowane zostały różne formy przedstawiania kursów: dziesiętne i ułamkowe, którymi można dowolnie sterować i ustawiać wedle własnego uznania. Co interesujące deweloper 1×2 Gaming zaimplementował w tej grze unikalne typy zakładów takie jak zakłady ćwiartkowe, a także diagonalne. Można z nich korzystać bezpośrednio na głównej tablicy lub wykorzystać tablicę pomocniczą znajdująca się po prawej stronie.

Roulette Diamond ruletka posiada jedną specjalną funkcję bonusową o nazwie Multi Ball. Sposób działania jest bardzo prosty i sprawia, że na tablicy jednocześnie możemy umieścić nawet 4 kulki. Uruchomienie funkcji jest banalne i sprowadza się do kliknięcia przycisk play w momencie, gdy już pierwsza piłeczka jest na tablicy. Jest to doskonała modyfikacja, która wynagradza nam brak takich funkcji jak automatyczna rozgrywka czy błyskawiczne rozliczenia. W grze znajdziemy wiele typów zakładów, poniżej przedstawiamy tabelę z dostępnymi możliwościami oraz wartością poszczególnych zakładów.

Zakłady wewnętrzne

Zakład Wartość zakładu
Straight/Single (pojedynczy numer) 39 do 1
Horizontal/Vertical Split (2 numery) 19 do 1
Corner ( 4 numery) 9 do 1
Cove (3 numery + zero) 9 do 1

Zakłady zewnętrzne

Zakłady Wartość zakładu
Odd or Even (20 numerów) 1 do 1
Red or Black (20 numerów) 1 do 1
Quarter (10 numerów) 3 do 1
Diagonal (5 numerów) 7 do 1
Top Half (20 numerów) 1 do 1
Bottom Half (20 numerów) 1 do 1
Right Half (20 numerów) 1 do 1
Left Half (20 numerów) 1 do 1
Column (2 numery) 19 do 1
Column (4 numery) 9 do 1
Column (6 numerów) 57 do 10
Column (8 numerów) 4 do 1
Row (2 numery) 19 do 1
Row (4 numery) 9 do 1
Row (6 numerów) 57 do 10
Zero 39 do 1

Roulette Diamond – w jaki sposób grać?

Zasady gry w Roulette Diamond hazardowa w kasynie online nie odbiegają znacząco od tradycyjnych zasad gier w ruletkę tradycyjną. Gra posiada kilka modyfikacji, ale nie wpływają one bezpośrednio na drastyczną zmianę zasad gry. Na samym początku, aby rozpocząć grę, gracz musi wybrać wartość zakładu. Żetony o odpowiedniej wartości należy położyć na odpowiednim miejscu na stole poprzez kliknięcie muszą. Gra posiada olbrzymią ilość możliwości zakładów, zaczynając od kolorów, czarne i czerwone a kończą na grupach numerów, lub numerach parzystych i nieparzystych. W momencie, gdy żetony w postaci zielonych kropek umieszczone zostaną na stole, możliwe jest kliknięcie przycisku oznaczającego play i rozpocząć grę.

Aby nie mieć problemów z nawigacją w Roulette Diamond gra online należy dokładnie zapoznać się z zasadami oraz poznać wszystkie istniejące przyciski znajdujące się na głównym panelu funkcyjnym oraz funkcję jaką pełnią podczas gry. Poniżej przedstawiamy listę z objaśnieniem przycisków widocznych na ekranie gry:

  • Przycisk Play – rozpoczęcie gry i wypuszczenie piłeczki na tablicę.
  • Clear Single Bets – wyczyszczenie poszczególnego zakładu.
  • Clear All Bets – wyczyszczenie wszystkich zakładów.
  • Głośnik – włączenie lub wyłączenie dźwięków w grze.
  • „i” – przejście do zakładki z instrukcją i zasadami w grze.
  • Trzy poziome kreski – przejście do dodatkowych funkcji w grze takich jak ustawienie formy wyświetlania kursów oraz sprawdzenie historii zakładów.

Wnioski

Deweloper 1×2 Gaming przekształcił tradycyjną grę w ruletkę w nowoczesną produkcję, która mimo delikatnych zmian dodała nowego ducha tej wersji gry w ruletkę. Dodatkowe formy zakładów i zdecydowanie nowa mechanika prowadzenia rozgrywki sprawiły, że Roulette Diamond gra zyskała olbrzymią rzeszę nowych fanów. Gra stworzona została dla graczy, którzy szukają nowości, a nie tradycyjnych produkcji. Dokładnie to mogą znaleźć w tej futurystycznej produkcji, która dała powiew świeżości całej kategorii gier stołowych. Jeżeli chcesz zagrać w kasynie na prawdziwe środki w Roulette Diamond zdecydowanie warto na samym początku skorzystać z wersji demo, dzięki której gracz może wypróbować grę na telefonie bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Gdzie możliwa jest gra w Roulette Diamond za darmo?

Jeżeli chcesz zagrać w Roulette Diamond bez depozytu musisz skorzystać z wersji demo, która dostępna jest między innymi na naszej stronie, jak i u wielu operatorów kasyn online.

Czy wszystkie kasyna online umożliwiają grę w Roulette Diamond gra online?

Nie! Przed rejestracją w kasynie powinieneś dokładnie sprawdzić portfolio gier i zweryfikować czy ruletka Roulette Diamond jest dostępna u wybranego operatora.

W jaki sposób możliwe jest wygranie prawdziwych pieniędzy, grając w Roulette Diamond online?

Aby wygrać prawdziwe pieniądze konieczne jest dokonanie depozytu w kasynie i rozpoczęcie gry z wykorzystaniem realnej gotówki.

Czy możliwa jest gra w Roulette Diamond na telefonie?

Tak! Roulette Diamond działa na wszystkich urządzeniach mobilnych bez względu na wykorzystywany systemu operacyjny czy posiadaną przekątną ekranu.