Ruletka Amerykańska od Microgaming

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Ruletka amerykańska od Microgaming na pewno wciągnie was na wiele godzin. Ruletka amerykańska z dwoma zerami to doskonała odskocznia od bardzo popularnej europejskiej wersji tej gry.

Microgaming tworzy gry praktycznie od samego początku wejścia branży hazardowej w sferę online. Producent ten stworzył setki udanych produktów, dlatego też nie ma obaw, że staniecie przed niedopracowaną grą.

Jeżeli nie wierzycie, zagrajcie za darmo i przekonajcie się sami. W tę grę możecie zagrać bez rejestracji i logowania, nie musicie jej pobierać i co najważniejsze, możecie z niej korzystać na urządzeniach mobilnych!

Cechy Ruletki Amerykańskiej

W amerykańskiej ruletce od Microgaming minimalny zakład wynosi dokładnie 1 kredyt. Maksymalny zakład różni się w zależności od obstawianego przez nas pola:

  • Pojedynczy numer – maks. 10 kredytów
  • Tuziny – maks. 70 kredytów
  • 1 do 18, 19 do 36 – maks. 80 kredytów
  • Czarne lub czerwone, parzyste lub nieparzyste – maks. 80 kredytów.

Po uruchomieniu opcji „Expert” w panelu znajdującym się na dole ekranu gry, możemy skorzystać z dodatkowych opcji. Są to między innymi opcja autoplay (automatycznej rozgrywki) oraz możliwość skorzystania z zapisanego przez nas układu zakładów. „Layout”, czyli układ zakładów możemy ustalić po kliknięciu niebieskiego przycisku „Edit layout”.

Jeżeli mamy problem z rozgrywką, możemy skorzystać z opcji „Help”, po której kliknięciu zostaniemy przekierowani do obszernej informacji umieszczonej na stronie producenta.

Jak zagrać w Ruletkę Amerykańską od Microgaming?

Cały proces rozgrywki jest bardzo prosty. Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać, jest oczywiście obstawienie zakładu. W tym celu musimy wybrać najpierw żeton o pożądanej przez nas wartości i pole, które chcemy obstawić.

Po kliknięciu wybranego przez nas pola zapalają się 3 niebieskie przyciski na dole ekranu gry hazardowej:

  • Przycisk „Undo” – pozwala na cofnięcie żetonu z obstawionego przez nas pola.
  • Przycisk „Clear” – dosłownie czyści cały stół z żetonów, dzięki czemu możemy ponownie wybrać pola, jakie chcemy obstawić.
  • Przycisk „Spin” – jeżeli chcemy rozpocząć grę, klikamy ten przycisk i czekamy na werdykt rulety.

Zarówno niebieskie przyciski, jak i pozostałe opcje, dostępne są na samym dole ekranu gry.

Po testowym zakręceniu ruletą wielu graczy zastanawia się nad wykorzystaniem jakiegoś systemu lub strategii, która przybliży gracza do zwycięstwa.

Najprostszym systemem jest na pewno system Martingale. Polega on na obstawianiu wybranego przez nas koloru i podwajaniu naszej stawki po osiągnięciu porażki w losowaniu. Jeżeli więc zaczynamy od żetonu opiewającego na 1 kredyt i przegramy 2 losowania, musimy według tego systemu obstawić 4 kredyty na wybrany przez nas kolor.

Pamiętajcie, że żeby ponieść najmniejsze straty powinniście grać małymi stawkami i obstawiać pola z wysokim prawdopodobieństwem wygranej.

Zastanawiacie się na pewno, czy ta strategia może zostać wykorzystana podczas gry w prawdziwym kasynie online. Oczywiście, że możecie skorzystać z tego systemu w trakcie gry na serio! Ruletka w wersji demo nie różni się niczym od wersji kasynowej. Jedyną zasadniczą różnicą jest oczywiście wykorzystanie kredytów demo, za które gracz nie musi płacić.

Ruletka amerykańska bez wątpienia jest warta uwagi. Microgaming zadbał o grafikę i bardzo przejrzysty interfejs. Spróbujcie więc darmowej wersji demonstracyjnej, która jest dla was dostępna bez rejestracji w polskich kasynach!