Ruletka Europejska od BetSoft

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

European Roulette online za darmo

Wśród wielu różnych odmian elektronicznych wcieleń popularnej ruletki na czoło wysuwa się opublikowana w 2018 roku gra firmy Betsoft zatytułowana European Roulette. Jak łatwo się domyślić na podstawie nazwy, European Roulette gra online to automat hazardowy pozwalajacy zagrać w ruletkę europejską.

Udostępniamy European Roulette demo w naszym serwisie internetowym czy w najlepszych kasynach w Polsce. Jeśli więc nigdy jeszcze do tej pory nie miałeś okazji pograć w tę wspaniałą, klasyczną grę stołową, to możesz zrobić to bez żadnych zobowiązań właśnie u nas. Jest to wersja demonstracyjna oparta nie o prawdziwe pieniądze, ale o wirtualne żetony. Niczego nie musisz płacić za grę, ale też niczego nie wygrasz. Za to możesz do woli trenować różne rozwiązania, strategie, poznawać zasady i po prostu doskonale się bawić. A wszystko bez żadnych ograniczeń – jest to European Roulette za darmo, w którą możesz grać bez logowania się, bez rejestrowania i bez spełniania jakichkolwiek warunków!

Cechy European Roulette

Pod względem technicznym European Roulette ruletka jest po prostu klasyczną ruletką europejską. Oznacza to, że na kole do ruletki mamy 18 pól czarnych, 18 czerwonych oraz jedno zielone oznaczone jako zero. Wszystkie napisy na stole są w języku angielskim, a gra przestrzega ściśle zasad określanych jako kanon ruletki.

Minimalny zakład na jedną grę wynosi tutaj 3 monety, a maksymalny to aż 500 monet. Wysokość konkretnej stawki możesz ustalać w prosty sposób za pomocą żetonów o wybranej przez siebie wartości – możesz położyć ich na stole ile chcesz, pilnując tylko, by wynikowa kwota mieściła się w opisanym wcześniej zakresie od 3 do 500 monet. Mamy tutaj także wygodne funkcje pozwalające na szybkie wyczyszczenie stołu ze wszystkich żetonów, powtórzenie poprzedniego zakładu, a także podwojenie kwoty czy darmowa kasa na kolejne zakręcenie kołem. Ogólnie rzecz biorąc gra European Roulette online jest bardzo prosta w obsłudze, ładnie wykonana i stanowi niewątpliwą gratkę dla wszystkich fanów tej wspaniałej hazardowej gry stołowej.

European Roulette ruletka jak grać?

Jeśli nigdy nie grałeś jeszcze wcześniej w żadną grę tego typu, niezależnie od konkretnej odmiany i czujesz pewne obawy, to nie musisz się niczym przejmować. European Roulette internetowa jest naprawdę banalnie wręcz prosta w obsłudze i poradzi sobie z nią każdy, nawet najbardziej niedoświadczony miłośnik gier hazardowych. Zacznijmy od tego, że możesz na początek zapoznać się z ogólnymi zasadami tej gry. Kliknij w tym celu na znajdującą się w lewym dolnym rogu ikonę z literą „i”. Otworzy się przed Tobą wbudowany w European Roulette casino samouczek, który zaprezentuje Ci podstawowe informacje o tej grze, wliczając w to także tabelę wygranych.

Następnie zamknij samouczek i zastanów się nad kwotą, jaką zamierzasz postawić na kolejne zakręcenie kołem. Możesz wybrać dowolną sumę z zakresu od 3 do 500 monet i oczywiście dowolny zestaw wielu różnych opcji tworzenia zakładów w tej grze. Gdy już jesteś pewien, co do kwoty, ustal za pomocą przycisków Plus i Minus wartość żetonu, a następnie połóż ten żeton klikając w odpowiednim polu gry.

Na przykład jeśli chcesz postawić na numery czerwone, kliknij czerwony romb w środkowej części ekranu. Jeśli chcesz postawić zakład kolumnowy, kliknij w jedną z trzech kolumn po prawej stronie okna gry (z opisem 2 to 1). A obstawienie konkretnej liczby to po prostu kliknięcie w nią. Możesz także postawić zakłady mniej typowe:

  • na parę liczb, czwórkę,
  • na tuzin,
  • na parzyste i nieparzyste, czerwone i czarne,
  • od 1 do 18, od 19 do 36 i tak dalej.

European Roulette hazardowa gra oferuje wszystkie możliwości zakładów na ruletkę europejską znaną z kasyn naziemnych. Gdy już Twój zakład będzie gotowy, kliknij przycisk z okrągłą strzałką podpisany jako SPIN. Koło ruletki będzie się kręcić w zwykłym tempie, ale po jego obwodzie zostanie puszczona kulka, w kierunku przeciwnym do ruchu koła. Po kilku sekundach kulka się zatrzyma w jednej z przegródek, a jej numer będzie jednocześnie wynikiem gry. Jeśli wygrałeś, otrzymasz stosowną sumę, a jeśli przegrałeś, to niestety cała kwota przepadła.

Możesz następnie użyć wygodnej funkcji powtórzenia poprzedniego zakładu klikając przycisk REPEAT, podwoić stawkę (powtarzasz zakład, ale przy użyciu podwójnej liczby żetonów) klikając DOUBLE, albo usunąć żetony ze stołu klikając CLEAR. W tym ostatnim przypadku możesz utworzyć zupełnie nowy zakład, niezależny od wszystkich poprzednich.

Jako że European Roulette europejska ruletka ma jasne zasady i wiele opracowanych dla siebie strategii, to także możesz tutaj zacząć je stosować w praktyce, by przekonać się, na ile są one skuteczne. Na początek zachęcamy Cię do wypróbowania metody o nazwie Parley. Jest ona bardzo prosta i polega na tym, że stawiasz przykładowo żeton o wartości 100 monet na kolejne zakręcenie kołem. Jeśli przegrasz, przechodzisz nad tym do porządku dziennego i ponawiasz zakład na 100 monet.

Ale jeśli wygrasz, to kolejny zakład podwajasz, czyli stawiasz 200 monet. Jeśli przegrasz, to wracasz do pierwszego kroku. Jeśli wygrasz, to możesz zdecydować, czy rezygnujesz zgarniając wygrane 400 monet, czy grasz dalej stawiając całą wygraną, czyli 400 monet. I tak dalej – za każdym razem gdy wygrasz, podwajasz stawkę na kolejną rundę.

Oczywiście w pewnym momencie trzeba się będzie wycofać, by wszystkiego nie przegrać. Specjaliści twierdzą, że optymalny moment to trzecia lub czwarta runda, kiedy to wygrywasz 800 lub 1 600 monet. Granie dalej to już spore ryzyko. Naturalnie dla ruletki opracowano także całe mnóstwo innych strategii, a European Roulette gra to doskonały produkt, w którym możesz śmiało eksperymentować z różnymi rozwiązaniami. Także w wersji demo, jeśli boisz się stracić swoje pieniądze!

Podsumowanie

Według nas European Roulette bez depozytu to naprawdę udany produkt. Zresztą tego właśnie mogliśmy się spodziewać po firmie Betsoft. Ten producent od zawsze tworzył doskonałe gry hazardowe o dopracowanej oprawie graficznej i dźwiękowej, które zapewniały mnóstwo emocji, wysokie wygrane i sporo atrakcyjnych funkcji.

I o ile w przypadku ruletki europejskiej trudno spodziewać się jakichś wyrafinowanych rozwiązań, bo to w gruncie rzeczy bardzo prosta gra o łatwych do zrozumienia zasadach, to jednak nawet taką grę należy wykonać w sposób estetyczny, przyjemny dla oka, przejrzysty i jednocześnie tak, by zapewniała ona graczom jak najwięcej emocji podczas gry. Naszym zdaniem firmie Betsoft to zadanie udało się wykonać po prostu znakomicie. Jeśli więc szukasz odpowiedniej gry, by zacząć swoją przygodę z ruletką online, to zachęcamy Cię do wypróbowania European Roulette – to świetny produkt!