Ruletka Europejska od Evoplay

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Ruletka europejska od Evoplay to klasa sama w sobie. Po załadowaniu gry wita nas stół, którego tekstury są niesamowicie wyraźne i naprawdę cieszą oko.

Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Evoplay jest prawdziwym specjalistą od gier stołowych i kasyn online. Bez żadnej wątpliwości można więc stwierdzić, że ruletka europejska w jego wykonaniu jest naprawdę udaną produkcją.

Możecie zagrać w ruletkę online europejską całkowicie za darmo i bez rejestracji. Przekonajcie się sami, jak dobry jest produkt od firmy Evoplay i zagrajcie w europejską ruletkę na urządzeniu mobilnym bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania. Zagrajcie przeciwko komputerowi w ruletkę na naszej stronie!

Cechy Ruletki Europejskiej

Minimalny zakład, jakiego możemy dokonać w tej grze hazardowej darmowej, wynosi dokładnie 1 kredyt. Maksymalnie w ruletce europejskiej od Evoplay możemy obstawić 100 kredytów na jedno pole.

Niestety, nie mamy w tej grze możliwości skorzystania z opcji automatycznej rozgrywki.

Istnieje za to opcja „Rebet”, która pozwala nam na ponowne obstawienie tych samych pól, które obstawiliśmy w poprzednim losowaniu.

Na całe szczęście ruletka europejska nadrabia swoje braki w funkcjonalności bardzo intuicyjnym interfejsem i świetną grafiką.

Jak zagrać w Ruletkę Europejską?

Żeby zagrać w ruletkę europejską od Evoplay, należy najpierw wybrać żetony o określonej wartości, które znajdują się na dole ekranu gry. Po wybraniu żetonu wystarczy po prostu kliknąć interesujące nas pola i wcisnąć duży czerwony przycisk w prawym dolnym rogu.

Wszystkie przyciski służące do sterowania grą znajdują się na dole ekranu. Ponadto, łatwo jest je znaleźć z uwagi na ich czerwony kolor. Najważniejsze z nich znajdują się w prawym dolnym rogu ekranu gry. To właśnie tutaj znajdziemy czerwone przyciski:

  • „Undo” – służy do cofania żetonów z ostatnio obstawionego przez nas pola.
  • „Clear all bets” – przycisk ten cofa wszystkie nasze zakłady.
  • „Rebet” – omawiany przez nas wcześniej, przycisk do ponownego obstawienia zakładów z ostatniego losowania.
  • „Spin” – największy przycisk spośród wszystkich. Służy do rozpoczęcia losowania.

Przyciski już nie są żadną niewiadomą. Kolejne pytanie brzmi, jak obstawiać, żeby dużo nie stracić?

Odpowiedź jest prosta, należy obstawiać małą ilość żetonów na pola, które dają nam największe prawdopodobieństwo na wygranie losowania w online kasynach w Polsce.

Oczywiście zrozumiałym jest również, że gracze nie mają ochoty na siedzenie z kalkulatorem i zastanawianie się nad każdym swoim ruchem. Z tego właśnie powodu stworzone zostały systemy ruletkowe, które mniej lub bardziej przybliżają graczy do upragnionej wygranej.

Przykładem takiego systemu może być na przykład „strategia Fibonacciego”. Polega ona po prostu na zwiększaniu naszej stawki zgodnie z ciągiem Fibonacciego. Wybieramy więc kolor, jeżeli wybrany przez nas kolor przegra, wówczas obstawiamy kolejną liczbę z ciągu. Jeżeli na przykład nasz ostatni zakład wynosił 5 i nie udało nam się wygrać losowania, powinniśmy według systemu obstawić 8 kredytów.

Wszystkie strategie możemy z mniejszym lub większym powodzeniem stosować w grze na prawdziwe pieniądze. Ruletka europejska w wersji demo nie różni się niczym od wersji z wykorzystaniem realnych pieniędzy. W wersji demo oczywiście nie musimy nic wpłacać, żeby cieszyć się grą, ponieważ wykorzystujemy darmowe demo kredyty.

I to tyle! Wiecie już wszystko, co musicie wiedzieć o ruletce europejskiej od Evoplay. Zagrajcie więc za darmo i bez rejestracji. Powodzenia!