Ruletka Francuska od NetEnt

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Po uruchomieniu ruletki francuskiej od NetEnt od razu rzuca się w oczy czarny stół, na którym obstawiać będziemy kredyty. Jest to niecodzienny kolor, gracze z reguły po stołach gier stołowych spodziewają się koloru zielonego.

Ciekawym faktem jest to, że NetEnt nie słynie w głównej mierze z gier stołowych. Można powiedzieć, że specjalizacją tego producenta oprogramowania są raczej gry slotowe.

Dzięki naszej stronie możecie grać w Ruletkę francuską całkowicie za darmo i bez rejestracji. Nie musicie również pobierać żadnych dodatkowych programów lub aplikacji. Grajcie całkowicie za darmo również na swoich urządzeniach mobilnych!

W ruletce francuskiej gramy przeciwko komputerowi. Za stołem nie staje prawdziwy krupier.

 

Cechy Ruletki Francuskiej

Minimalny zakład wynosi 0,10 kredytu, maksymalny natomiast zależy od pola, które obstawiamy:

 • Pojedyncze pole = maks. 100 kredytów
 • Tuziny lub rzędy = maks. 1200 kredytów
 • 1 do 18, 19 do 36, czerwony lub czarny = 2000 kredytów.

W Ruletce francuskiej od NetEnt mamy całą paletę dostępnych funkcji:

 • Rebet – dzięki tej funkcji możemy obstawić te pola, które obstawiliśmy w poprzednim losowaniu.
 • Racetrack – po kliknięciu tej opcji w lewym rogu ekranu gry online ukazuje nam się stół ruletki w formie toru wyścigowego.
 • Statistics – uruchomienie tej opcji skutkuje wyświetleniem w prawym górnym rogu wykresu, który dotyczy prawdopodobieństwa wygranej po obstawieniu koloru czarnego lub czerwonego oraz liczb parzystych lub nieparzystych.
 • Favorite bets – dzięki tej opcji możemy ustawić nasze ulubione rozstawienia zakładów. Możemy je potem bez problemu wczytywać podczas kolejnych losowań.
 • Autoplay – opcja automatycznej rozgrywki.

Jak zagrać w Ruletkę Francuską od NetEnt?

Po uruchomieniu gry widzimy stół i obracającą się ruletę. Żeby dokonać zakładu, najpierw musimy wybrać żetony o określonej wartości. Wybrany przez nas żeton kładziemy na polu, klikając na nie. Po obstawieniu wszystkich interesujących nas pól możemy przechodzić do losowania. W tym celu wystarczy kliknąć zielony przycisk znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu gry.

Nie jest to oczywiście jedyny przycisk, z którym spotkamy się w Ruletce online francuskiej od NetEnt. W lewym dolnym rogu gry widzimy: „i” (tabela wypłat), Racetrack, Statistics oraz Favorite bets. Nieco niżej mamy również opcje automatycznej gry, regulowania głośności, ustawienia oraz szczegółowe informacje.

W prawym dolnym rogu natomiast znajdują się przyciski:

 • „Double all bets” (podwojenie wszystkich zakładów)
 • „Undo last bet” (cofnięcie poprzedniego zakładu)
 • „Clear all bets” (wyczyszczenie całego stołu)
 • „Rebet from previous round” (omówiony wcześniej „Rebet”) oraz zielony przycisk rozpoczęcia rozgrywki.

Żadna z opcji nie jest już dla was tajemnicą. Rodzi się w waszych głowach na pewno pytanie, jak grać, żeby wszystkiego nie stracić? Odpowiedź jest bardzo prosta, wystarczy grać niskimi stawkami i obstawiać te pola, które według rachunku prawdopodobieństwa dają największą szansę na wygraną w kasynach polskich.

Jeżeli szukaliście informacji na temat ruletki, to na pewno natrafiliście na swojej drodze na strony omawiające systemy i strategie ruletkowe. Przykładową strategią może być na przykład system Paroli, który polega na podwajaniu stawki w przypadku wygranej. Obstawiamy więc na przykład kolor czarny, jeśli wygramy, to zwiększamy nasz zakład x2.

Systemy i strategie można wykorzystywać także podczas gry w prawdziwym kasynie online. Wersja demo od wersji prawdziwej różni się tylko rodzajem kredytów, które w wersji demonstracyjnej są nieskończone i darmowe.

To wszystko, co musicie wiedzieć na temat ruletki francuskiej od NetEnt. Pozostaje nam życzyć wam powodzenia i rozwagi w dokonywaniu zakładów!