Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Play’n Go
 • Typ automatu: Wideo Slot
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 3
 • Min. Zakład: 0.05
 • Max. Zakład: 100
 • RTP: 96.64%

Sea Hunter gra online

Sea Hunter online to dosyć oryginalny tematyczny internetowy automat slotowy, który przeniesie naszą wyobraźnię do podwodnego świata pełnego żyjących tam stworzeń. Firma Play’n Go, dzięki której powstał ten tytuł, postarała się o to, by zapewnić unikatową rozrywkę w oparciu o nowoczesną grafikę oraz innowacyjne i kreatywne podejście do mechaniki gry. Dowód? Chociażby odważne dodanie do slotu artylerii. Przekonaj się osobiście, jakim  doświadczeniem będzie dla Ciebie gra w Sea Hunter.

Aby tego dokonać, nie musisz robić nic więcej oprócz uruchomienia samej gry! Dzięki naszej stronie możesz zagrać Sea Hunter demo, z poziomu przeglądarki internetowej. Zagranie w Sea Hunter bez depozytu będzie ponadto świetnym przygotowaniem do gry o prawdziwe pieniądze, jeśli tylko będziesz chciał tego spróbować. Dzięki poniższej recenzji dowiesz się także o najważniejszych aspektach gry, co pozwoli Ci szybko zacząć i móc cieszyć się wszystkimi ekscytującymi funkcjonalnościami, jakie może zaoferować Sea Hunter automat do gry. Zagraj w Sea Hunter bez rejestracji w przeglądarce już teraz na naszej stronie!

Funkcje i specyfikacje techniczne Sea Hunter

Zatytułowana adekwatnie Sea Hunter gra to, jak już ustaliliśmy powyżej, unikatowa pod względem zawartości pozycja. Z drugiej jednak strony, znajdziemy w niej te kluczowe funkcjonalności, dzięki którym z pewnością może być nadal zaliczana do automatów slotowych. Należą do nich takie elementy, jak 3 bębny z 3 symbolami na każdym z nich, funkcja Autoplay czy symbol Wild. Wypłacających linii jest tylko 5. Oprócz darmowej wersji demo, możemy też zagrać w Sea Hunter na prawdziwe pieniądze w wielu internetowych kasynach.

Stawka minimalna wynosi 0,05 monety, a maksymalna to aż 100, a zatem wybór jest bardzo szeroki. W połączeniu z RTP wynoszącym 96,64%, stanowi to system dobrze nadający się do dynamicznej, pełnej emocji i wygranych rozgrywki. Aby jeszcze mocniej podkręcić szybkość gry, możemy ustawić tryb turbo. Ponadto do gry zostały dodane armatki, które w zależności od ich poziomu (co rozwiniemy w kolejnych akapitach), gwarantują rozmaite bonusy, jak darmowy spin czy mnożnik wygranej.

W Sea Hunter nie znajdziemy jednak symboli Scatter. Biorąc jednak pod uwagę stopień rozbudowania gry i pomysłowość, jaką wykazali się przy tym jej twórcy, brak symbolu rozproszonego w żaden sposób nie ujmuje temu tytułowi. Jak na nowoczesne sloty online przystało, Sea Hunter działa w oparciu o wysoce adaptatywną technologię HTML5, dzięki czemu gra nie potrzebuje i nie posiada oficjalnej aplikacji mobilnej.

Sea Hunter – stół wypłat

Analizę rozgrywki rozpoczniemy od mniej skomplikowanej części, czyli tabeli wypłat. Zgodnie z tym, co sugeruje nam tytuł slotu, użytymi w nim symbolami są głównie ryby zamieszkujące oceaniczne głębiny. Dla zobrazowania możliwej do uzyskania wygranej, wartości te odnoszą się do gry z najwyższym możliwym zakładem wynoszącym 100 żetonów. W poniższej tabeli przedstawiamy wartość nagrody za poszczególne symbole na wypłacającej linii:

Symbol x3
Mina (Wild) 37,50 (x1!)
Rekin 22,50
Ośmiornica 15
Płaszczka 9
Żółw 6
Meduza 3
Rozdymka 2,10
Heniochus 1,20
Amfiprion 0,60

Jak zagrać w Sea Hunter?

Sea Hunter automat daje nam szansę wygrać, trafiając na bębnach formację z 3 symboli danego typu, tworzących tzw. linię wypłacającą. Jak na slot o 3 bębnach łącznie 9 symbolach, jest to liczba sprawiająca, że gra staje się bardzo dynamiczna. Do tego po obu stronach bębnów ustawione są działka, które wywołują dodatkowe efekty bonusowe w zależności od ich poziomu. Poziom armatek może podwyższyć seria wygranych i analogicznie, przerwanie ciągu wypłat likwiduje uzyskane bonusy. Bonusy te szczegółowo objaśniamy w kolejnym akapicie.

Nawigacja w grze jest bardzo prosta, gracz z doświadczeniem w automatach slotowych online nie powinien mieć żadnego problemu ze zorientowaniem się w układzie i funkcjach głównego panelu rozgrywki. Po prawej stronie kolorem zielonym wyróżniony jest guzik spinu, a obok niego znajdziemy żółty przełącznik trybu gry automatycznej. Po środku znajdziemy informacje o naszym saldzie i aktualnej stawce, a także przyciski umożliwiające jej dostosowanie. Po lewej stronie jest żółty guzik “i”, w którym znajdziemy m.in. tabelę wypłat oraz instrukcję działania armatek na każdym poziomie ulepszenia (są ich aż 4).

Pamiętaj, aby najpierw zaznajomić się z tymi wszystkimi informacjami u źródła, czyli z oficjalnego poradnika wbudowanego w grę. Dzięki temu szybko zrozumiesz, na czym polega system ulepszeń działek, a także wygodnie, w dowolnym momencie gry, możesz przeanalizować wartości poszczególnych wygranych na liniach. Rozkład linii także znajdziesz w oknie z tabelą wypłat. Próbować możesz do woli dzięki temu, że na naszej stronie znajdziesz Sea Hunter za darmo!

Bonusy i promocje w Sea Hunter

Jednym z najprostszych bonusów w Sea Hunter jest Wild, czyli symbol miny morskiej. Jego funkcją jest zastępowanie wszystkich innych symboli, które mogą pojawić się na bębnach, co oczywiście w niektórych przypadkach może pomóc nam uzyskać wygraną. Kolejnymi możliwymi do uzyskania bonusami są darmowe spiny oraz mnożnik, te jednak możemy uzyskać dzięki odpowiednio ulepszonym armatkom. Każdy poziom armaty zdobywamy dzięki jednej wygranej. Tracimy ulepszenie, kiedy ciąg ten zostanie przerwany. Korzyści z tym związane są następujące:

 1. Ulepsza jeden losowy typ symbolu do następnego symbolu z tabeli wypłat.
 2. Działko odda strzały w jeden losowy typ symbolu, który zostanie przyklejony. Otrzymujemy też 1 darmowy spin, a jeśli w jego trakcie nie uzyskamy wygranej, nie tracimy poziomu działka. W przypadku wygranej, działko ulepszy się.
 3. Losowo wystrzeliwuje od 1 do 3 symboli Wild na bębny.
 4. Otrzymujemy 1 darmowy spin i gwarantowaną wygraną pomnożoną o losową liczbę (maksymalne x15).

Podsumowanie recenzji

Sea Hunter to niezwykle dynamiczny, nowoczesny i oryginalny slot 3D. Mała liczba bębnów i linii w połączeniu z atrakcyjnym RTP 96,64% i szybką muzyką rodem z filmów akcji, tworzy mieszankę wybuchową niczym dziki symbol miny morskiej. Do wygrania, poza nagrodą w postaci monet, są także niesamowite bonusy i ulepszenia do armatek, które będą zapewniać nam wsparcie ogniowe w trakcie polowania na wygrane.

Grafika tylko potwierdza nowoczesność tego slotu, przypominając bardziej tę znaną ze współczesnych gier MMO, niż automatu slotowego, co jest bardzo mocnym atutem. Dynamiczne tło sprawi, że nie ulegniemy tak łatwo monotonii i będziemy mieć stałe poczucie, że w tle naszej gry toczy się podwodne życie. Dzięki temu, że gra dostępna jest na naszej stronie, możesz cieszyć się Sea Hunter bez logowania, po prostu dołączając do gry w przeglądarce. Życzymy Ci wielu wysokich wygranych i dobrej zabawy!