Season Sisters

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Season Sisters Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Evoplay
 • Typ automatu: Wideo sloty
 • Linie wygrywające: 20
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0.1
 • Max. Zakład: 500
 • RTP: 96%

Season Sisters za darmo

Niezwykle innowacyjny slot od firmy Evoplay, czyli marki, która nieraz już udowodniła, że stawia na wysoką jakość i nowoczesność. Ten dostawca jest obecny na rynku gier hazardowych online już od 2003 roku i nieustannie goni za duchem czasu. Season Sisters automat to idealny przykład na to, że po produkcjach Evoplay można spodziewać się wszystkiego, co najlepsze.

Automat składa się z 4 głównych bohaterek, a motywem przewodnim są tutaj pory roku. Spotkasz się tutaj z bogactwem funkcji, fabuła jest niezwykle rozbudowana, co rzadko się zdarza w tego typu grach. Całokształt sprawia, że rozgrywka jest wyjątkowo wciągająca.

Jeśli lubisz nowoczesne sloty z dużą ilością opcji, możesz już teraz spróbować swoich sił w Season Sisters za darmo. Na naszej stronie internetowej Polskie Kasyno Online masz możliwość wypróbowania tej gry bez konieczności rejestracji. W ten sposób możesz przybliżyć sobie liczne funkcje gry bez stresu i potrenować, żeby w przyszłości osiągać zadowalające wyniki w Season Sisters na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy Season Sisters

Season Sisters gra składa się z 5 bębnów i 3 rzędów oraz 20 linii wygrywających, których ilość jest stała. Wskaźnik zwrotu dla gracza jest tutaj bardzo wysoki, ponieważ wynosi aż 95,91%. Minimalny zakład w Season Sisters demo to 0,1, a maksymalny 500.

Slot obfituje w bonusy. Mamy tutaj do czynienia z symbolem Wild dostępnym w aż 4 różnych wariantach, poza tym Królowe pór roku aktywują rundy darmowych spinów, a do każdej z nich przypisane są specjalne właściwości. Całość prezentuje się imponująco, zwłaszcza biorąc pod uwagę poziom rozbudowania fabuły.

Season Sisters automat do gry jest dostępny do grania na smartfonach. Możesz używać go w przeglądarce internetowej na telefonie lub tablecie bez potrzeby pobierania dodatkowych aplikacji, czy programów. Gra oferuje też bardzo wygodny tryb Autoplay, dzięki któremu możesz znacznie zaoszczędzić na czasie.

Wygrane w Season Sisters

Ten automat posiada 8 symboli podstawowych, a każdy z nich przedstawia typowe atrybuty dla poszczególnych pór roku. W tabeli poniżej znajdziesz szczegółowy Paytable slotu:

Symbol Wygrana
x3 x4 x5
Płatek Śniegu 0,1 0,5 1
Jesienny Liść 0,2 0,7 1,2
Złoty Kwiat 0,3 0,8 1,5
Fioletowy Kwiat 0,5 1 2
Bałwan 0,7 1,5 3,5
Jeż 0,8 2 5
Motyl 1 2,5 7
Ptak 1,2 3 10

Zasady automatu Season Sisters

W przypadku Season Sisters online, slot może wydawać się początkowo bardzo skomplikowany, jednak jest to jedynie pierwsze wrażenie. Po krótkiej chwili okazuje się, że zasady są przejrzyste, trzeba jedynie dokładnie się z nimi zapoznać. Zalecamy zrobić to przed rozpoczęciem gry w kasynie na prawdziwe pieniądze, w tym celi najlepiej wykorzystać wersję Season Sisters bez depozytu.

Interfejs jest prosty i zbliżony do innych gier Evoplay. Na samym dole ekranu znajdują się najważniejsze przyciski, których używa się do prowadzenia całej rozgrywki. Opiszemy każdy z nich bardziej dogłębnie:

 • “i” – pod tą ikoną kryje się sekcja informacyjna gry, w której możesz przyjrzeć się stołowi wypłat, poczytać o bonusach i dokładnie poznać wszystkie zasady. Znajdziesz tu także Ustawienia, do których powinieneś zajrzeć, jeśli chcesz dostosować opcje Auto, dźwięki lub animacje
 • Balance – w tym miejscu widzisz aktualną ilość dostępnych środków do wykorzystania w grze
 • Bet – to okienko wyświetla wysokość Twojego zakładu, klikając w nie, możesz zmienić jego wartość za pomocą suwaka lub przycisków “+” i “-”
 • Strzałki na środku to przycisk Play, który rozpoczyna grę. Jeśli go przytrzymasz, aktywujesz automatyczną rozgrywkę

Po prawej stronie znajdziesz też kilka innych przycisków, między innymi skrót do Ustawień, opcję trybu pełnoekranowego oraz guzik odpowiadający za szybkość obrotu bębnów.

Bonusy i promocje w Season Sisters

System bonusowy w tym slocie jest niezwykły, ponieważ mamy do czynienia z 4 bohaterkami głównymi, które są odpowiedzialne za promocyjne opcje gry. Każda z nich posiada swoje własne, wyjątkowe właściwości. Pojawiają się one na bębnie nr 3, aktywując rundy darmowych spinów. To, co różni każdą porę roku w grze, to funkcje symbolu Wild, który również występuje w 4 wariantach. Po pojawieniu się na ekranie jednej z Królowych, pora roku zmienia się do czasu, kiedy na bębnie nie pojawi się inna postać.

Wiosna jest tutaj reprezentowana przez Królową Aileen, która uruchamia 3 darmowe spiny. Przed rozpoczęciem obrotów, bohaterka umieszcza na dole 1 i 5 bębna symbole Wild Spring, które wskakują coraz wyżej z każdym spinem, zwiększając sukcesywnie swój mnożnik aż do x3.

Letnia Królowa nazywa się Shamsia i jej runda składa się z 4 darmowych obrotów. Wild Summer zastępuje 2 losowe symbole i pozostaje w jednej pozycji do samego końca free spinów. Jesień kryje się pod postacią Królowej Zlata, która podczas swojej rundy ofiaruje Ci 3 darmowe obroty, a jeden z symboli losowo zamienia w Wild Autumn, po czym tworzy jego lustrzane odbicie z mnożnikiem x2.

Ostatnia pora roku, Zima, ukazuje nam się jako Królowa Hilda, przyznająca 4 darmowe spiny. W trakcie ich trwania bonus Wild Frost wypełnia jeden losowy bęben w całości. Wild w grze zastępuje również wszystkie symbole podstawowe i pojawia się także poza darmowymi spinami, a jego rodzaj zależny jest od tego, która z naszych bohaterek pojawiła się ostatnim razem na planszy i jaka pora roku obecnie panuje w tle.

Podsumowanie recenzji

Nie ma wątpliwości, że przy pomocy tego slotu Evoplay udowadnia światu swoje innowacyjne, nietuzinkowe podejście do gier online. Fabuła, która prezentuje się świetnie, zwłaszcza na tle innych tego typu produkcji, a do tego piękna, bajkowa grafika. Bonusy robią ogromne wrażenie. Jeśli cenisz wysoką jakość, powinieneś dać szansę Season Sisters bez rejestracji i przekonać się, jak wiele rozrywki i świetnej zabawy może dostarczyć Ci ten automat.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy mogę zagrać za darmo w Season Sisters?

Tak, na naszej stronie możesz przetestować Season Sisters bez logowania, całkowicie za darmo.

Czy w Season Sisters można wygrać darmowe spiny?

Tak, każda z postaci przydziela od 3 do 4 darmowych obrotów, kiedy aktywuje swój bonus.

Czy mogę wygrywać prawdziwe pieniądze w Season Sisters?

Oczywiście, jednak jest to opcja dostępna tylko i wyłącznie po założeniu konta, w wersji Season Sisters bez depozytu nie jest to możliwe.

Czy trzeba pobrać Season Sisters, żeby móc zagrać?

Nie ma potrzeby pobierania gry na telefon, ani komputer. Działa ona w przeglądarce internetowej.