Sizzling 6 Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Novomatic
  • Typ automatu: Wideo sloty, 777, Sloty owocowe
  • Linie wygrywające: 6
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 20
  • RTP: 95.09%

Sizzling 6 slot online

Sizzling 6 automat do gry stworzony przez firmę Novomatic. Studio to powstało w 1980 roku, jest jednym z liderów na rynku gamingowym, z obrotem w 2019 roku na poziomie 2,6 miliarda euro. Grupa posiada oddziały w 50 krajach oraz dostarcza nowoczesne technologie do ponad 75 krajów na całym świecie.

Sizzling 6 gra to typowa owocówka z bardzo schludną szatą graficzną oraz doskonale dobranymi efektami dźwiękowymi. Szczególnie efekty dźwiękowe po wygranej na myśl przywołują radosną atmosferę wygranej oraz przypominają nastrój najlepszych kasyn na świecie.

Można łatwo zauważyć, że autorzy podeszli do niej z wielką pasją oraz przywiązali uwagę nawet do najdrobniejszych szczegółów. Każdy element gry jest dopracowany i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Na naszej stronie możesz cieszyć się grą Sizzling 6 bez rejestracji. Po treningu na wirtualne żetony możesz grać na prawdziwe pieniądze w Sizzling 6.

Funkcje i specyfikacje techniczne Sizzling 6

Sizzling 6 automat hot spot jest zbudowany bardzo intuicyjnie, jak w większości podobnych do niego slotów panel sterowania dla gracza jest umieszczony w jego dolnej części. Przycisk do uruchomienia gry nie zaskoczy nas swoim położeniem, ponieważ znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, aby jeszcze bardziej ułatwić jego zlokalizowanie pulsuje zielonym światłem. Zamiennie do uruchomienia gry możemy skorzystać ze spacji.

Na lewo od środka panelu sterowania znajdziemy przyciski do wyboru stawki, o jaką będziemy grać. Możemy ją wybrać klikając przycisk “Total bet” lub zmieniać go korzystając z przycisków “+” i “-”. Minimalny zakład to 1, a maksymalny to obłędne 100. RTP gry, czyli średni zwrot do gracza, wynosi 95,09%, więc przy stosunkowo małym ryzyku masz szansę na naprawdę duże wygrane, co będziesz mógł zobaczyć ze szczegółami w dalszej części artykułu.

Sizzling 6 demo to klasyczna owocówka, składająca się z sześciu bębnów oraz aż pięciu linii wygrywających. Symbole, z którymi spotkamy się w trakcie gry nas nie zaskoczą, ponieważ jak przystało na prawdziwą owocówkę są to prawie wyłącznie owoce w polskich kasynach. Oprócz owoców znajdziemy tam symbol 7, symbol Scatter w postaci gwiazdy oraz Jokera, który może zastąpić każdy owoc oraz “7”, czyli wszystko za wyjątkiem Scatter.

Ten ponadczasowy slot pozwala nam skorzystać z wielu konwencjonalnych funkcji, chociaż potrafi nas zaskoczyć nowymi rozwiązaniami. Oczywiście, aby usprawnić rozgrywkę możemy skorzystać z funkcji Autoplay. Przycisk do jej uruchomienia znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, tuż obok przycisku uruchomienia gry. Nie daje nam on jednak możliwości automatycznego zatrzymania tej funkcjonalności, np. po wygranej, dlatego musimy uważnie obserwować grę.

Tabela wypłat Sizzling 6 automat

Poniżej prezentujemy tabelę wypłat dla minimalnej stawki 1.

Symbol x3 x4 x5 x6
7 8,00 16,00 50,00 1000,00
Arbuz 4,00 8,00 20,00 120,00
Śliwka i cytryna 1,00 2,00 5,00 20,00
Gwiazda brak 3,00 10,00 200,00
Winogrona 2,00 4,00 10,00 60,00
Pomarańcza i wiśnie 1,00 2,00 5,00 20,00

Zwróć uwagę, że przy odrobinie szczęścia, stawiając zaledwie 1, masz możliwość wygrać aż 1000 razy tyle. Aby sprawdzić tabelę wygranych w trakcie gry dla określonej stawki klikamy w przycisk “Menu” po prawej stronie, następnie wybieramy “Paytable & Info”. Na ekranie widzimy wysokość wygranej dla wszystkich symboli. Przesuwając się strzałkami poniżej w prawo i lewo możemy również zobaczyć bonusy, linie wygrywające czy zasady.

Jak wygrać w Sizzling 6?

Po uruchomieniu gry przyciskiem w prawym dolnym rogu ekranu losujemy wśród 9 symboli na sześciu bębnach. Aby wygrać, przynajmniej trzy symbole muszę ułożyć się na jednej z 5 linii wygrywających.

Aby zwiększyć swoją wygraną możesz zaryzykować i skorzystać z funkcji Gamble. Można ją włączyć, klikając w przycisk “Settings” w menu po lewej stronie panelu sterowania. Wtedy po wygranej pojawia się zachęcający efekt dźwiękowy, a przycisk “Total bet”  zmienia się w przycisk “Gamble”. W dowolnym momencie możesz zrezygnować i odejść z dotychczasową wygraną.

Twoja wygrana podwaja się, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować czarną lub czerwoną kartę. W trakcie gry Gamble możesz osiągnąć maksymalną kwotę 500,00 przy zakładzie 1. Dlatego przy wyższych stawkach czy w trakcie korzystania z Autoplay nie jest ona dostępna. Przed rozpoczęciem gry należy zapoznać się z zasadami gry oraz funkcjami automatu.

Bonusy Sizzling 6

W tym slocie znajdziemy bonus Wild w postaci Jokera, który jest w stanie zastąpić każdy inny symbol za wyjątkiem symbolu Scatter, który również znajdziesz w tej grze. Załóżmy sytuację, w której na czterech bębnach w jednej linii wylosowaliśmy siódemki. Wtedy przy omawianej wcześniej stawce 1 wygrywamy 16,00, jeśli jednak w tej samej linii znajdzie się jeszcze karta Wild, wtedy Joker zastępuje siódemkę, a ty wygrywasz 50,00 zamiast 16,00. Pamiętajmy również, że w Sizzling 6 mamy aż 5 linii wygrywających, dlatego Joker może na jednej linii zastąpić przykładowo pomarańczę, a na innej wiśnie, dlatego dzięki temu symbolowi nasza wygrana może się znacząco zwiększyć.

Kolejnym bonusem jest symbol Scatter, oznaczony przez gwiazdę, który to może pojawić się w dowolnych miejscach na ekranie, a i tak zapewni nam wygraną zgodnie z tabelą powyżej. Ostatnim bonusem jest sytuacja, w której uda nam się zapełnić 4, 5 lub 6 bębnów dowolnym identycznym symbolem. Wtedy nasza wygrana przy stawce 1 to odpowiednio 40,00, 100,00 oraz aż 1000,00.

Sizzling 6 slot – nasza opinia

Sizzling 6 bez depozytu pozwala nam się cieszyć ponadczasową grą z klasycznymi owocami na aż sześciu bębnach. Jest to jedna z cech, która odróżnia ją od innych, podobnych do niej automatów. Zwykle w przypadku klasycznych owocówek mamy do dyspozycji pięć bębnów. W Sizzling mamy ich sześć, stąd też wzięła się 6 w tytule.

Kolejną rzeczą, która wyróżnia ten Slot jest mnogość bonusów. Można niespodziewanie osiągnąć wysoką wygraną w najmniej oczekiwanym momencie.

W Sizzling 6 online można zarówno poćwiczyć grę za darmo w wersji demo, jak i po krótkiej rejestracji poczuć dreszczyk emocji w grze na prawdziwe pieniądze. Liczne bonusy i udogodnienia, przy odrobinie szczęścia oraz umiejętności mogą dać nam realny zastrzyk prawdziwej gotówki. Dlatego polecamy ten slot wszystkim fanom klasycznych owocówek, na pewno nikt się nie zawiedzie na tym ponadczasowym dziele.