Sizzling 777 Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Wazdan
  • Typ automatu: Wideo sloty, 777, Sloty owocowe
  • Linie wygrywające: 27
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.2
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 96.23%

Sizzling 777 – darmowy slot online

Kolejnym interesującym tytułem na naszej liście automatów okazuje się gra Sizzling 777. Sizzling 777 online to wideo slot programistów firmy Wazdan – studia specjalizującego się w tworzeniu klasycznych gier hazardowych online. Gra hazardowa online na pierwszy rzut oka mocno nawiązuje do swojego poprzednika. Mamy tutaj do czynienia z popularnymi symbolami owocowymi, wzbogaconymi o szczęśliwe siódemki i gwiazdy. Gracz może testować swoje szczęście na 20 aktywnych liniach wygrywających, bez możliwości zmian w tym zakresie. Jak na Sizzling przystało, cel gry jest prosty i znany. Zakręć bębnami, by wygrać fortunę!

Testuj grę razem z nami! Sprawdź wszystkie funkcje i podziel się opinia o tym slocie. Sizzling 777 bez rejestracji dostępny jest na naszej witrynie dla każdego zainteresowanego gracza. Zdobądź doświadczenie przed grą w prawdziwym kasynie, by wejść do Slizzing 777 na prawdziwe pieniądze z doświadczeniem i dużą pewnością siebie!

Sizzling Hot 777 slot – główne funkcje

Jedną z najbardziej interesujących rzeczy w slocie jest fakt, że wskaźnik RTP dla tej produkcji to aż 96,23%. Tak wysoki współczynnik zwrotu gwarantuje dobrą zabawę oraz radość z częstych wygranych. Gracz może ustalać swoją indywidualną stawkę na zakręcenie spośród 27 możliwości. Minimalna stawka na obrót to zaledwie 0,2 żetonu, zaś maksymalnie stawiać można jednorazowo aż 100 żetonów. Rozgrywka odbywa się na standardowych 3 rzędowych bębnach, z tą różnicą, że zastosowano ich tutaj aż 5. Łącznie gracz do dyspozycji ma tutaj 15 pól rozgrywanych na 20 liniach wygrywających.

Ze względu na wysoki wskaźnik zwrotu RTP oraz duże mnożniki wygranych, zdecydowano się na rezygnację z funkcji dodatkowych Jackpot, Wild i darmowych spinów. Sizzling 777 automat oferuje jedynie symbol dodatkowy Scatter. Produkcja dostępna jest na urządzenia przenośne, bez potrzeby instalacji zewnętrznych wtyczek.

Sizzling 777 – stół wypłat

Wygrane w Sizzling 777 to codzienność. Gra oferuje wysokie prawdopodobieństwo wygranych oraz szerokie możliwości wyboru stawki. Te dwie cechy powodują, że suma zwycięskich zakręceń jest naprawdę imponująca. By jeszcze bardziej zwiększyć prawdopodobieństwo na wygraną, należy opracować swój system gry, który uwzględni odpowiednie zmiany w wysokości stawki oraz umiejętne zarządzanie dodatkowym trybem bonusowym – Gamble.

W Sizzling 777 automat do gry hot spot dostępnych jest 8 symboli, z czego 6 to klasyczne owoce znane z popularnych jednorękich bandytów. Dwa kolejne to symbole dodatkowe – Szczęśliwa siódemka, czyli symbol najbardziej wartościowy, oraz drugi w kolejności Scatter – Czerwona Gwiazda. Poniżej prezentujemy pełną tabelę symboli oraz wypłat dla najwyższej stawki w grze (100 żetonów):

Symbol x3 x4 x5
Szczęśliwa Siódemka 500 5,000 25,000
Czerwona Gwiazda 200 1,000 5,000
Arbuz i Winogrono 250 1,000 2,500
Pomarańcza, Śliwka, Cytryna i Wiśnia 100 250 1,000

Sizzling 777 – jak grać?

Czas spędzony w towarzystwie Sizzling 777 demo wydaje się przyjemnie spożytkowany. Gra wprowadza gracza do klasycznej wideo gry w jednorękiego bandytę, zawartą w klimacie nowoczesnych rozwiązań graficznych i audiowizualnych. Obsługa i nawigacja w tym automacie jest nadzwyczaj prosta. Gracz do dyspozycji otrzymuje czytelne menu u dołu ekranu gry. W tym miejscu dostępne są informacje o regulaminie gry, z którym obowiązkowo zapoznaj się jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki pod przyciskiem “?”. Tuż obok znajduje się menu z ustawieniami ekranu rozgrywki, ustawieniami audio oraz informacjami o tabeli wypłat.

W środkowej części ekranu dostępne są wszystkie grywalne stawki w postaci przycisków fizycznych. Tuż nad nimi znajduje się pasek z  informacjami o stanie rozgrywki oraz ewentualnymi wskazówkami dla gracza. Po prawej stronie ekranu znajdziemy przycisk rozpoczynający grę oraz opcje gry automatycznej wraz z możliwością ustawiania prędkości bębnów. Przetestuj i sprawdź pełną ofertę gry Sizzling 777 za darmo na naszej stronie internetowej czy polskich kasynach online. Sizzling 777 bez logowania dla każdego czytelnika. Rozpocznij grę już teraz.

Bonusy w Sizzling  Hot 777

Szczegółowe informacje o bonusach i ofercie promocyjnej znajdziesz w menu opisywanym we wcześniejszym akapicie. Sizzling 777 gra potrafi zaskakiwać swoją prostotą. Nasze czujne oko wypatrzyło tutaj dwa rozwiązania bonusowe, o których warto wspomnieć.

Jednym z nich jest symbol Scatter – Czerwona Gwiazda, dla której wypłaty realizowane są niezależnie od tego, w którym miejscu symbol został wylosowany. Oznacza to mniej więcej tyle, że symbol Scatter nie podlega żadnej z 20 linii wygrywających. Wypłata za jego trafienie realizowana jest w każdym możliwym przypadku.

Kolejną bonusową ciekawostką jest opcja rozgrywki w mini grze pod tytułem Gamble. Po każdej wygranej gracz otrzymuje możliwość pomnożenia swojej wygranej z poprzedniego zakręcenia. W tym celu należy wystosować odpowiedni kolor karty w mini grze. Przycisk uruchamiający tę opcję pojawia się po każdym zwycięstwie w dolnej części ekranu (czerwony symbol x2).

Sizzling 777 slot – nasza opinia

W ramach podsumowania przypomnimy tutaj kilka najważniejszych cech tego automatu. Gra wyposażona została z kilka symboli oraz wysokie mnożniki, co w konsekwencji znacznie zwiększa szanse na wygrane. Mała ilość symboli połączona z wieloma bębnami oraz dużą ilością linii wygrywających w konsekwencji daje bardzo wysoki wskaźnik zwrotu wynoszący ponad 96%.

Zatem jeśli jesteś fanem prostych gier bębnowych, w których łatwo o wysokie i częste wygrane to bardzo dobrze się składa. Przetestuj grę Sizzling 777 osobiście już teraz. Sprawdź wszystkie funkcje bez żadnych opłat. Graj za wirtualną stawkę w Sizzling 777 bez depozytu. Życzymy wysokich wygranych!