Spring Break Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Microgaming
 • Typ automatu: Wideo sloty, Jackpot
 • Linie wygrywające: 9
 • Bębny: 5
 • Min. Zakład: 0,1
 • Max. Zakład: 2
 • RTP: 96.1%

Spring Break – darmowy slot online

Spring Break to przerwa wiosenna, czyli okres wakacyjny na uniwersytetach i uczelniach w Stanach Zjednoczonych. Imprezy do białego rana, alkohol, dziewczyny i duże wygrane to wszystko to, co znajdziemy podczas gry na automacie Spring Break od znanego dewelopera gier hazardowych Microgaming. Automat pojawił się na rynku w 2010 roku, czyli bardzo dawno i jest to widoczne w oprawie wizualnej i dostępnych funkcjach specjalnych, których nie ma tu zbyt wiele. Przeżyj na nowo swoją młodość i dołącz do imprezy rozgrywanej na tym automacie, teraz możesz to zrobić za darmo a wszystko to dzięki wersji Spring Break demo, którą udostępniamy na naszej stronie. Jest to doskonały moment na przetestowanie wszystkich funkcji i posmakowanie prawdziwego imprezowego klimatu, który odnajdziemy w tej produkcji.

Podstawowe cechy Spring Break

Spring Break bez logowania to klasyczny automat wideo posiadający 5 bębnów, 3 rzędy i 9 stałych linii wypłat. Minimalny zakład wynosi 0,09 monety, natomiast maksymalnie możemy obstawić nawet 90 monet. Znajdziemy tutaj wiele funkcji specjalnych, zaczynając od darmowych spinów, a kończąc na symbolach Wild czy też Scatter.

 • Wild – symbol Wild reprezentowany jest przez logo Spring Break i może zastąpić każdy dowolny symbol oprócz symbolu Scatter w celu ułożenia zwycięskiej kombinacji. Za każdym razem, gdy symbol ten będzie partycypował w wygranej, mnożnik naszej wygrany zostanie zwiększony do x2.
 • Scatter – symbol ten reprezentowany jest przez symbol z napisem „Beach Party”. Co najważniejsze, symbol ten może aktywować funkcję darmowych spinów. Stanie się tak za każdym razem, gdy na tablicy pojawi się minimum 3 symbole Scatter. Gracz otrzyma w takiej sytuacji 15 darmowych spinów a wszystkie wygrane będą podlegać mnożnikowi x3. Darmowe spiny podczas gry bonusowej mogą być retrigerowane.

Jackpot w tej grze wynosi nawet x500 od postawionej stawki, możemy go zdobyć układając 5 symboli Scatter w dowolnym miejscu na tablicy. Wartość RTP oscyluje z kolei na poziomie 96,1% i cechuje się średnią zmiennością.

Tabela wypłat w Spring Break

Zgrzewki piwa, burgery, lody czy smakowite naczosy a zaraz obok jędrne ciała opalających się plażowiczek. To nie jest opis filmu czy pamiętnik z ostatnich wakacji. Wszystko to znajdziemy uruchamiając Spring Break automat do gry. Najbardziej wartościowym symbolem w grze jest ten z napisem Spring Break, czyli symbol Wild, który może wypłacić nawet 100,000 monet, gdy uda nam się ułożyć 5 takich symboli w płatnej linii. Również interesującym i wartościowym symbolem jest Scatter, który może wywołać darmowe spiny oraz nawet 45,000 monet w przypadku 5 symboli, które pojawią się na tablicy. Poniżej przedstawiamy spis dostępnych symboli oraz wartość za poszczególne kombinacje.

Symbol X2 X3 X4 X5
Lód 20 50 250 1,000
Browary, nachosy i pizza 50 250 1,000
Burger 50 500 1,250
Tacos 100 500 1,250
Pieczone kiełbaski 100 500 2,500
Zachód słońca 100 750 2,500
Ciała plażowiczek 150 1,000 4,000
Plażowicz w basenie 20 250 1,000 7,500
Samochód z imprezowiczami 30 250 1,000 7,500
Beach Party (Scatter) 180 450 1,800 45,000
Spring Break (Wild) 100 2,000 20,000 100,000

Spring Break – podstawowe zasady

Spring Break gra to automat w stylu klasycznym. Na każdym bębnie znajdują się 3 symbole a tablica zawiera 5 bębnów. Za każdym razem, gdy uda nam się ułożyć zwycięską kombinację na tablicy zauważymy linię, która będzie ją wyznaczała. Spoglądając w dół ekranu, zauważymy bardzo skromny panel zarządzający składający się z zaledwie 3 przycisków, znajdziemy wśród nich:

 • Spin – jak sama nazwa wskazuje, jest to przycisk rozpoczynający rozgrywkę i wprawiający w ruch bębny.
 • Bet – daje możliwość sterowania stawką za pomocą przycisków + i -.
 • Trzy poziome kreski – kliknięcie pozwoli na rozwinięcie dodatkowe pod menu, w który otrzymamy możliwość przejścia do zarządzania podstawowymi ustawieniami w grze, a także podgląd tabeli płatności.

Przed rozpoczęciem gry w kasynie na prawdziwe pieniądze pamiętaj, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją i zasadami, którą znajdziesz pod przyciskiem oznaczonym jako „Paytable”. Dzięki nim poznasz w sposób szczegółowy całą mechanikę gry na smartfonie i nie będziesz miał problemu w nawigowaniu i poruszaniu się po całym panelu zarządzającym.

Bonusy w Spring Break

Główną funkcją bonusową w Spring Break automat są darmowe spiny, które są wywoływane poprzez ułożenie minimum 3 symboli Scatter. Co istotne wszystkie wygrane zgromadzone podczas rund bonusowych zostaną potrojone. Rodzaj symboli w trakcie gier bonusowych pozostaje identyczny jak w podstawowej grze, zasadniczo wizualnie nie zmienia się kompletnie nic, jedyną różnicą jest dodatkowy mnożnik oraz fakt, że otrzymujemy 15 darmowych spinów. W trakcie rund bonusowych nie ma limitu i ograniczeń co do zdobywania kolejnych darmowych zakręceń. Wskutek tego istnieje szansa na zdobycie naprawdę dużych ilość darmowych zakręceń a co za tym idzie również wysokich nagród.

Wypróbuj Spring Break za darmo

Deweloper Microgaming stworzył naprawdę nowoczesny automat jak na rok, w którym został on wydany. W porównaniu do obecnych czasów automat posiada pewne niedociągnięcia związane głównie z oprawą wizualną, która nie ma co ukrywać, jest na dość niskim poziomie. Przypominamy jednak, że Spring Break online pojawił się na rynku w 2010 roku i absolutnie nie stanowi to dla nas problemu. Rozgrywka jest połączenie stylu klasycznego z odrobiną niekonwencjonalnych rozwiązań, do których zaliczamy przede wszystkim darmowe spiny, a także możliwość generowania praktycznie nieskończonej liczby darmowych obrotów w trakcie rund bonusowych.

Zdecydowanie brakuje nam tutaj możliwości gry automatycznej oraz jakiegoś przycisku pozwalającego przyśpieszyć rozgrywkę. Tego tutaj nie uświadczymy, ale i tak piękne kobiety i plaża robią swoje i zdecydowanie każdy powinien zakręcić bębnami na tym automacie bez depozytu. Skorzystaj z wersji Spring Break bez rejestracji w kasynie online i poczuj zapach świeżych kiełbasek i olejku do opalania.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy możliwa jest gra w Spring Break za darmo?

Tak, specjalnie dla naszych użytkowników udostępniliśmy wersję Spring Break bez depozytu, dzięki której możliwe jest przetestowanie całej mechaniki gry.

Czy Spring Break slot posiada funkcję bonusową z darmowymi spinami?

Darmowe spiny to główna funkcja, z której możemy skorzystać podczas gry w Spring Break. Jest ona aktywowana po pojawieniu się na tablicy minimum 3 symboli Scatter.

Czy możliwa jest wygrana prawdziwych pieniędzy grając w Spring Break slot?

Oczywiście! Pamiętaj jednak, że aby grać w Spring Break na prawdziwe pieniądze, konieczna jest również gra z wykorzystaniem realnej gotówki, więc nie zapomnij o dokonaniu depozytu.

Czy konieczne jest pobieranie Spring Break slot, żeby zagrać?

Nie, automat został stworzony przy wykorzystaniu najnowszych technologii, dzięki czemu nie ma konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania, a rozgrywka toczona jest bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową.