Supra Hot Cechy
 • Dostawca oprogramowania: https://demo-space.net/5832af1a1d689176394348d1
 • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe, Hot spot, 777
 • Linie wygrywające: 25
 • Bębny: 4
 • Min. Zakład: 0.4
 • Max. Zakład: 50
 • RTP: 95.2%

Supra Hot online

Niemiecki producent maszyn slotowych hot spot Novomatic znany jest przede wszystkim z wysokiej jakości gier hazardowych typu Hot Spot i typowych owocówek. Supra Hot automat, któremu poświęcona jest nasza dzisiejsza recenzja, także do tego grona należy. A czy jest godny uwagi? Tego możesz dowiedzieć się już za moment jeśli przeczytasz dalszą część artykułu.

Możesz także od razu przejść do kwestii praktycznych grając w Supra Hot bez rejestracji w naszym serwisie internetowym lub kasynach polskich. Mamy dla Ciebie specjalnie przygotowaną wersję demonstracyjną, która pozwoli Ci grać zupełnie bez żadnych ograniczeń, bez konieczności wpłacania pieniędzy lub zakładania konta. Zatem zagraj w Supra Hot za darmo i przekonaj się sam, czy ta gra jest warta Twojej uwagi!

Cechy gry na automacie Supra Hot

Supra Hot automat do gry jest maszyną slotową zaliczaną do kategorii Hot Spot. Oznacza to gry slotowe, które nie dysponują zbyt rozbudowaną gamą opcji dodatkowych, a zamiast tego oferują proste zasady, łatwą do zapamiętania tabelę wygranych i przede wszystkim niezwykle szybko toczące się wydarzenia na bębnach. I właśnie tego typu produktem jest Supra Hot.

Od strony technicznej mamy tutaj do czynienia z układem 4×3, co jest rzadko spotykanym rozwiązaniem. Cztery bębny dysponują także 25 aktywnymi liniami wypłat. Gra pozwala na naprawdę niezwykłe wręcz stawki, bo możesz tutaj zagrać zarówno za 40 centów, jak i nawet postawić 100 EUR na jeden spin!

Supra Hot gra nie oferuje żadnych funkcji dodatkowych. Nie znajdziemy w niej:

 • wildów,
 • scatterów,
 • darmowych spinów,
 • mnożników wygranych,
 • progresywnych pul nagród,
 • gier dodatkowych.

To naprawdę prosta gra owocowa bez zbędnych ozdobników. Tym przecież charakteryzują się gry typu Hot Spot i nie można oczekiwać od nich rozbudowanych funkcji dodatkowych.

Supra Hot – podstawowe zasady gry

Pod względem graficznym Supra Hot na prawdziwe pieniądze wypada raczej mizernie. To zdecydowanie nie jest gra dla miłośników najwyższej jakości aspektów wizualnych. Nie oznacza to, że oprawa graficzna w tej grze jest brzydka, gra po prostu wygląda tak samo jak milion innych. Przeciętnej jakości symbole, generyczne tło i typowy dla innych gier firmy Novomatic panel sterowania. Jednak nieciekawy wygląd jest na tyle stonowany, że nie przeszkadza za bardzo podczas rozgrywki, po prostu stanowi niezbędny zestaw elementów pozwalających na rozpoczęcie grania.

Z punktu widzenia początkujących graczy panel sterujący grą jest bardzo wygodny w użyciu, bo zawiera podstawowe, dobrze zaprezentowane i czytelne kontrolki, wśród których wyróżnia się migoczący na zielono przycisk START. Zwróć uwagę, że jeśli klikniesz w przycisk MENU, to w rozwijającym się pasku znajdziesz skróconą instrukcję obsługi, co jest świetnym rozwiązaniem jeśli napotkasz jakieś niejasności podczas rozgrywki – albo będziesz chciał po prostu sprawdzić tabelę wygranych grając w Supra Hot demo.

Bonusy i symbole w Supra Hot

Wiadomo nie od dziś, że podstawowym celem każdego gracza zasiadającego do maszyny slotowej jest zgarnięcie jak największej liczby wygranych. A co oferuje nam Supra Hot online? Szczegółowe informacje znajdziesz w poniższej tabeli.

Symbol 3 symbole 4 symbole
Pomarańcze 100 400
Wiśnie 100 400
Śliwki 100 400
Cytryny 100 400
Gwiazdy 600 6 000
BAR 400 4 000
X 60 200
Czerwone siódemki 1 600 16 000

Powyższe wartości są prawdziwe dla zakładu wynoszącego 100 EUR, czyli dla maksymalnej stawki na grę. Firma Novomatic twierdzi, że najwyższa wygrana, jaką można jednorazowo zgarnąć podczas rozgrywki wynosi 50 tysięcy euro.

Ponadto warto zauważyć, że wypełnienie całego okna gry owocami podwaja wygraną. Oznacza to, że jeśli na przykład trafisz łącznie dwanaście cytryn w oknie gry, to wtedy Twoja łączna wygrana wyniesie 400 EUR x 25 linii x 2, co oznacza kwotę 20 tys. EUR. Opcja ta jednak obowiązuje wyłącznie dla symboli owocowych, jeśli uzyskasz w oknie gry na przykład 12 symboli BAR, to otrzymasz standardową kwotę wygranej, bez dodatkowego podwojenia.