Sweet Bonanza

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Sweet Bonanza Cechy
 • Dostawca oprogramowania: Pragmatic Play
 • Typ automatu: Wideo sloty, Sloty owocowe
 • Linie wygrywające: 5
 • Bębny: 6
 • Min. Zakład: 0.25
 • Max. Zakład: 125
 • RTP: 95.51%

Sweet Bonanza – darmowy automat do gry

Sweet Bonanza automat do gry to kolejna efektowna i pasjonująca propozycja, którą oferuje nam renomowane studio Pragmatic Play. Mamy tutaj do czynienia ze slotem wykorzystującym układ kaskadowy, a więc nowoczesną i wyjątkowo popularną w ostatnich miesiącach technologię. Często jednak zdarza się, że po bliższym zapoznaniu się z danym slotem wykorzystującym system kaskadowy, początkowe zainteresowanie mija, a gracz dostrzega, że poza efektownymi animacjami oraz nowoczesną mechaniką wybrany tytuł tak naprawdę nie oferuje niczego specjalnie atrakcyjnego. Od razu zaznaczamy, że Sweet Bonanza automat hazardowy od studia Pragmatic Play to całkowicie inny przypadek.

Gra jest tutaj nie tylko imponująco efektowna, ale też efektywna, co oznacza, że ten slot po prostu oferuje regularne wypłaty, a dodatkowo sporo naprawdę korzystnych opcji specjalnych. W rezultacie otrzymujemy więc slot prezentujący świetne walory w aspekcie rozrywkowym, ale jednocześnie będący też bardzo ciekawą propozycją dla gry na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

Tematyką slotu Sweet Bonanza online są oczywiście tytułowe słodkości, a więc między innymi żelki, owoce oraz lizaki. Tytuł ten nie należy więc do slotów o głębszym tle fabularnym, co jednak w żaden sposób nie oznacza, że rozgrywka w Sweet Bonanza jest prosta. Gracz musi pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z systemem kaskadowym, co oznacza ogromną różnicę w porównaniu do automatów bazujących na klasycznych liniach nagrody. Dodatkowo Sweet Bonanza posiada też kilka opcji specjalnych, wśród których znajdują się również funkcje unikatowe dla tego slotu.

Wszystko to sprawia, że przed grą w kasynie naprawdę należy przetestować slot Sweet Bonanza za darmo. Pozwoli to na zapoznanie się z automatem, sprawdzenie działania funkcji dodatkowych oraz ogólną ocenę slotu. Tak się składa, że wersja automatu Sweet Bonanza bez depozytu oraz bez logowania i rejestracji jest dostępna dla graczy na naszej stronie.

Funkcje i specyfikacje techniczne Sweet Bonanza

Na slocie Sweet Bonanza gra będzie przebiegać według innych schematów niż te znane nam z Jednorękich Bandytów. Pierwszą i najważniejszą informacją techniczną jest obecność układu kaskadowego. Slot Sweet Bonanza bez rejestracji nie posiada więc klasycznego podziału planszy na stałe rzędy oraz bębny przecinane przez linie nagrody.

Zamiast tego otrzymujemy planszę o wymiarach 5 na 6, a zwycięskie kombinacje są tworzone przez bloki symboli. Bloki te w Sweet Bonanza mogą się składać minimalnie z 3-4 symboli, jednak największe bloki to często jednocześnie nawet 20 symboli. W Sweet Bonanza możemy wybrać dwie metody obstawiania zakładów oraz prezentacji salda w grze.

 1. Pierwsza opcja to tradycyjne kredyty.
 2. W drugim wariancie stawka oraz saldo są nam prezentowane w walucie PLN. Wybierając tę drugą opcję, zakłady na spin mogą wynosić od 0,2 do 100 PLN.

Sweet Bonanza demo posiada oczywiście funkcję gry automatycznej. Slot jest też dostępny na urządzenia mobilne z poziomu przeglądarek (gra obsługuje HTML5). W grze występują Scattery, runda bonusowa z Free Spinami oraz specjalna opcja zakładu Ante. W ciągu gier bonusowych na planszy pojawiają się też dodatkowe pola oraz symbole Mnożników. RTP automatu Sweet Bonanza od Pragmatic Play zostało oszacowane na poziomie 96,51%. Zmienność automatu sam producent określa jako wysoką.

Sweet Bonanza – stół wypłat

Sweet Bonanza bez logowania oferuje sporą liczbę symboli, które na dodatek mogą tworzyć bardzo rozmaite kombinacje. Należy przy tym pamiętać, że Sweet Bonanza jest automatem wykorzystującym system kaskadowy, gdzie wygranymi premiowane są bloki symboli. W praktyce oznacza to bardzo dużą rozpiętość, jeśli chodzi o kwoty trafianych nagród. Poniżej przedstawiamy tabelę wypłat dla zakładu na 10 kredytów oraz sytuacji, kiedy trafimy blok złożony z co najmniej 12 symboli.

Symbol Nagroda
Banany 20
Winogrona 40
Arbuzy 50
Śliwka 80
Jabłko 100
Niebieski Cukierek 120
Zielony Cukierek 150
Fioletowy Cukierek 25
Czerwony Cukierek 500
Lizak w kształcie Tęczy (Scatter) może trafić się na liniach najwyżej 6 razy. Nagroda będzie wtedy wynosić 1000 dla zakładu na 10 kredytów.

Sweet Bonanza – podstawowe zasady

W Sweet Bonanza rozgrywkę poprzedza wyświetlenie się ekranu wstępnego, który informuje gracza o opcji zakładu Ante oraz innych funkcjach specjalnych. Zaraz po tym zostajemy przeniesieni do głównego ekranu gry. Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest ustawienie, w jaki sposób automat ma prezentować nam wartość zakładów oraz wygranych. W tym celu wystarczy kliknąć sekcję Kredyt, a następnie wybrać tę opcję, która nam odpowiada, a więc albo gra w PLN, albo na żetony.

 • Kwotę naszego zakładu slot Sweet Bonanza prezentuje przy napisie Postaw
 • Umiejscowiona powyżej sekcja Kredyt to z kolei łączne saldo naszych środków.
 • Kwotę zakładu zmieniamy poprzez przyciski Plusa oraz Minusa umiejscowione po obu stronach przycisku Spin (prawa strona ekranu).
 • Nieco niżej widzimy też małą sekcję Autogra, a więc możliwość skonfigurowania rozgrywki automatycznej.

Warto rzecz jasna poznać zasady slotu Sweet Bonanza. Znajdziemy je razem ze Stołem Wypłat po kliknięciu ikony litery „i” na białym polu. Przycisk trzech pasków pozwala natomiast włączyć określone opcje rozgrywki, jak muzyka, efekty dźwiękowa oraz tryb oszczędzania energii.

Teoretyczny Zwrot dla Gracza w slocie Sweet Bonanza wynosi 96,51%. Jest przyzwoity wynik. Wypłacalność automatu owocowego możemy poprawić poprzez korzystanie z dodatkowego zakładu Ante. Największe wygrane na tym slocie zapewniają rundy specjalne z Free Spinami, dlatego taktyka powinna być nastawiona na jak najczęstsze uruchamianie tego bonusu. Służyć temu będą wspominany już zakład Ante, ale też sukcesywne podnoszenie stawki zakładu w ciągu rozgrywki.

Bonusy i promocje w Sweet Bonanza

Sweet Bonanza jest slotem, w którym sama podstawa mechanika rozgrywki zawiera już pewien rodzaj bonusów. System kaskadowy polega na tym, że te symbole, które utworzyły nagradzany blok, zapadają się, a na ich miejsce losowane są kolejne. Następna opcja bonusowa w Sweet Bonanza to zakład Ante.

Możemy podnieść stawkę o 25%, co nie będzie przekładać się na wyższe wygrane, jednak zwiększy prawdopodobieństwo trafienia na planszy 4 Scatterów. Ta ostatnia okoliczność uruchamia zaś rundę specjalną z początkową liczbą 10 Free Spinów, która może być jednak zwiększana w trakcie gry specjalnej. W rundzie bonusowej na planszy będą pojawiać się także Mnożniki z wartościami od ×2 do aż ×100.

Zagraj w Sweet Bonanza automat do gry – wypróbuj fortunę

Czy Sweet Bonanza jest automatem nowoczesnym, efektownym i posiadającym naprawdę intrygujące opcje specjalne, a przez to zapewniającym znakomitą rozgrywkę? Jak najbardziej tak. Czy jednak dobrym pomysłem będzie również gra w Sweet Bonanza na prawdziwe pieniądze w polskich kasynach? Tutaj odpowiedź znowu może być tylko pozytywna. Studio Pragmatic Play stworzyło bowiem automat, który łączy efektowną oprawę wizualną oraz zróżnicowany przebieg rozgrywki z korzystną wypłacalnością.