Texas Hold’em Poker 3D

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze

Top Kasyna Miesiąca

Texas Hold’em to jedna z najpopularniejszych wersji pokera. Można go znaleźć w każdym kasynie stacjonarnym oraz online, ma on wielu fanów na całym świecie. Możliwość zagrania w tę grę w świecie wirtualnym daje nam Evoplay. Jest to solidna grupa, która do tej pory przygotowała już całkiem sporo gier slotowych. Tym razem ma ona do zaoferowania Texas Hold’em Poker 3D, który dzięki swojemu designowi oraz szacie graficznej szybko przenosi gracza do świata hazardu.

Możliwe, że jeszcze nie wiesz, ale na naszej stronie możesz zagrać w tę grę zupełnie za darmo. Udostępniamy wersję demo, za którą nie trzeba nic płacić. Została ona specjalnie przygotowana dla osób, które chcą zaznajomić się z grą, zobaczyć, czy spełnia ich wymagania i czy jest warta wydawania ich pieniędzy. Będziesz grał przeciwko komputerowi, który będzie równocześnie Twoim krupierem. Sprawdź się więc i sam zdecyduj, czy gra jest godna polecenia.

Specyfikacje techniczne Texas Hold’em Poker 3D

Prezentowany poker został przygotowany w stylu kowbojskim. Na stole widzimy charakterystyczną czapkę, a także rewolwer. Stół do pokera jest okrągły, w środku jest cały zielony. Minimalną stawkę, jaką możesz wybrać jest 10, maksymalna stawka to 100. W grze wszystko następuje automatycznie, gracz nie musi się martwić, że nie będzie wiedział, co zrobić. Strzałka zawsze pokazuje, który zakład jest teraz obstawiany, jest to więc dla gracza informacja, że musi podjąć decyzję.

Dobrze widoczne są żetony, które wyglądają dokładnie tak, jak w kasynie stacjonarnym. Ułatwieniem dla gracza jest również automatyczna informacja na temat tego, jaką kombinację udało się mu zdobyć. Producent gry jest świadomy, że nie każdy gracz na tym etapie zna wszystkie kombinacje karciane w pokerze, więc postanowił mu to ułatwić. Nazwę kombinacji znajdziesz na boku ekranu. Automatycznie są również rozdawane karty przez komputer, widoczny jest też wynik.

Jak zagrać w Texas Hold’em Poker 3D?

Gra w kasynie polskim w Texas Hold’em Poker 3D jest całkiem łatwa, jeśli dany gracz rozumie zasady tego pokera. Jeśli nie, lepiej przed grą, nawet tą w demo, przyswoić sobie zasady, w innym razie gra może okazać się trudno. Pokrótce możemy powiedzieć, że na początku gracz ustawia swój zakład ante, czyli jeszcze przed dostaniem swoich kart. Strzałka będzie pokazywać na miejsce, w którym pojawi się żeton. Wszystkie żetony z wartościami znajdują się w prawym dolnym rogu. Następnie gracz dostaje swoje dwie karty. W tym momencie może podwoić swój zakład lub zostawić go tak, jak był. Na ekranie pojawią się dwa przyciski.

Następnie na środku stołu pojawią się 3 karty. W tym momencie na boku pojawia się informacja na temat tego, jaką kombinację kart udało się uzbierać graczowi. W tym momencie musi on postawić kolejny zakład. Dokładnie to samo dzieje się po pojawieniu się na stole ostatniej karty. Za każdym komputer szybko analizuje, czy zmieniła się sytuacja i gracz dostaje wynik. Nie trzeba znać kombinacji kart, lecz pozwala to zdobyć lepsze wyniki. Następnie pojawia się informacja, czy graczowi udało się coś wygrać. Po wszystkim można zagrać kolejkę.

Texas Hold’em Poker 3D – podsumowanie

Texas Hold’em Poker 3D to ładnie wyprodukowana gra, która dobrze odzwierciedla to, w jaki sposób można zagrać w pokera typu Hold’em. Szata graficzna jest na bardzo wysokim poziomie, Evoplay pobawiło się również z motywem i przeniosło grę na Dziki Zachód, stąd właśnie wziął się rewolwer oraz czapka na stole. W grę gra się szybko oraz łatwo, wystarczy podstawowa wiedza o pokerze, aby można było sobie poradzić.

Zachęcamy do gry w wersję demo, ponieważ jest ona zupełnie darmowa i pozwala przećwiczyć całą grę. Dzięki wersji demo można przygotować się do wersji na prawdziwe pieniądze, jeśli na taką się zdecydujesz. Wszystko jest w Twoich rękach, po prostu spróbuj i zobacz, czy taki styl spełnia Twoje wymagania.