The Golden Owl Of Athena

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
The Golden Owl Of Athena Cechy
  • Dostawca oprogramowania: BetSoft
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.01
  • Max. Zakład: 1
  • RTP: 95.06%

Zagraj na prawdziwe pieniądze w The Golden Owl Of Athena w tych kasynach

The Golden Owl Of Athena slot online

The Golden Owl Of Athena automat do gry hazardowej ukazał się na rynku już w 2018 roku. Dzisiaj jest jednym z popularniejszych slotów, uwielbianych przez wielu graczy na całym świecie. The Golden Owl Of Athena bez depozytu to okazja by zanurzyć się w boski świat i razem z ateńską sową zbierać masę wygranych. Jest to slot o 5 tradycyjnych bębnach i wielu bonusach, które przyniosą ci niemałe nagrody. Studio BetSoft, które jest producentem tego slotu, postarało się o rozgrywkę na bardzo wysokim poziomie.

The Golden Owl Of Athena za darmo znajdziesz na naszej stronie internetowej, gdzie dla wszystkich naszych użytkowników udostępniamy grę w wersji The Golden Owl Of Athena demo. Po paru przepełnionych emocjami rozgrywkach, możesz wybrać się do kasyna internetowego z licencją i tam zagrać na maszynie The Golden Owl Of Athena na prawdziwe pieniądze.

Podstawowe cechy The Golden Owl Of Athena

Ten wideo Slot od BetSoft to gra idealna dla każdego. Prosty w użyciu, jak i pięknie zaprojektowany interfejs, sprawi że rozgrywka będzie niezwykle przyjemna. Do tego na 5 bębnach znajdą się tu oba symbole specjalne – Scatter i Wild. Występuje on jednak w formie jednego elementu, pełniąc rolę każdego z nich jednocześnie. The Golden Owl Of Athena gra umożliwia Ci zakład na 10 stałych linii wygrywających, w wysokości od 0,10 monety do 10,00 monet. Natomiast, jeśli chodzi o procent zwrotu RTP The Golden Owl Of Athena, wynosi on jedynie 95,05%.

Dostępność funkcji automatycznych obrotów nie zaskoczy nikogo, ale mimo tego, ucieszy wielu użytkowników. Po każdej wygranej, istnieje możliwość zwiększenia ilości monet za pomocą mini gry Gamble. Wersja mobilna The Golden Owl Of Athena funkcjonuje dzięki technologii HTML5, która umożliwia grze dostosowanie swojego Interfejsu do ekranu każdego urządzenia niezależnie od producenta.

Tabela wypłat The Golden Owl Of Athena

Każda wygrana liczy się w momencie wylosowanie tego samego rodzaju symboli kolejno na jednej z 10 linii wygrywających. Następnie, w zależności od ich ilości, odpowiednia kwota zostanie wypłacona na Twoje konto. Tabela wypłat The Golden Owl Of Athena online przy zakładzie o wartości 10 monet:

Symbol x2 x3 x4 x5
Sowa (Wild, Scatter) 20 200 2000
Atena 10 100 1000 5000
Drzewo, Świątynia 5 40 400 2000
Hełm, Waza, Sztylet 5 30 100 750
A, K 5 40 150
Q, J 5 25 100

The Golden Owl Of Athena – jak grać?

The Golden Owl Of Athena automat jest niesamowicie prosty w użyciu. Przed pierwszym zakręceniem bębnami należy ustawić odpowiednią stawkę, a zrobisz to za pomocą plusa i minusa, znajdujących się w lewym dolnym rogu pod bębnami (Line Bet).  Jest to stawka jedynie na jedną linię wygrywającą. Całkowity zakład wyświetlać się będzie w centrum u dołu ekranu (Bet).  Przycisk play znajduje się zaraz obok i to właśnie nim uruchomisz grę (Spin).

Jeśli interesuje Cię tryb automatycznych darmowych obrotów, to ustawienia tej funkcji znajdziesz po lewej stronie interfejsu gry. Edytujesz tam stawkę na pojedynczą linię, całkowity zakład, czy też ustalisz moment, w którym maszyna przerwie automatyczne gry. Obroty zatrzymują się gdy osiągnięta zostanie kwota maksymalnej utraty monet (Max Loss in Cash) lub maksymalnej wygranej (Stop on Win in Cash).

Zaraz obok przycisku Play, zauważysz pomarańczowy znak zapytania. Jest to instrukcja gry, gdzie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące The Golden Owl Of Athena, w tym zasady gry, przebieg linii wygrywających czy też samą tabelę wypłat. Jako nowy użytkownik slotu, powinieneś zapoznać się z tymi informacjami przed rozpoczęciem rozgrywki. The Golden Owl Of Athena bez depozytu i bez logowania umożliwia spokojne zapoznanie się ze slotem bez naruszania własnych środków.

Szata graficzna automatu The Golden Owl Of Athena wywiera niesamowite wrażenie. Jest to bajeczne przedstawienie Olimpu, a złota sowa oraz pozostałe symbole, w tym Atena to wręcz małe dzieła sztuki, dopracowane do najmniejszego szczegółu. Paleta kolorów oddaje bogactwo slotu, a animacje są spektakularne. Muzyka również została dobrana odpowiednio do motywu. Boskie melodie będą towarzyszyć ci przez całą rozgrywkę.

Bonusy za grę w The Golden Owl Of Athena

Złota sowa, czyli główny bohater slotu, będzie twoim największym sprzymierzeńcem podczas rozgrywki na automacie The Golden Owl Of Athena. Pełni ona rolę symbolu Wild – zastępuje wszystkie inne elementy gry oraz symbolu Scatter – aktywuje odpowiednią ilość darmowych obrotów. Co najmniej 3 takie sowy potrzebne są do wejścia w tryb Free Spins, gdzie wybierany jest jeden symbol specjalny, który stanie się symbolem wypłacalnym niezależnie od swojego położenia. Jednocześnie w momencie wylosowania na którymkolwiek z bębnów, rozciągnie się on na całą jego powieszchnie. Darmowe spiny The Golden Owl Of Athena uruchamiane są w następujących ilościach:

  • 3 złote sowy = 8 Free Spins,
  • 4 złote sowy = 12 Free Spins,
  • 5 złotych sów = 20 Free Spins.

Tryb darmowych gier jest trybem specjalnym, przez co gra pozwala na wykupienie takich spinów za odpowiednią kwotę, która zmienia swoją wartość od czasu do czasu. Buy Feature wyświetla się po prawej stronie ekranu gry.

Po każdej wygranej przycisk “Double up” zostaje aktywowany, pozwalając na uruchomienie trybu Gamle. Mini gra polega na tradycyjnym rzucie monetą. Do wyboru masz głowę żołnierza (Heads) lub symbol The Golden Owl Of Athena (Tails). W zależności od tego, czy uda Ci się wygrać, kwota którą zostawiłeś podwoi się lub spadnie do zera. Przy wygranej, grę taką możesz powtórzyć, co pozwoli na jeszcze wyższe potencjalne nagrody. Pamiętaj, że szanse tutaj wynoszą 50/50 i to ty decydujesz, kiedy zakończyć grę lub też, czy w ogóle w nią zagrać i ryzykować wygrane monety.

Wypróbuj The Golden Owl Of Athena za darmo

Po raz kolejny BetSoft dostarczył automat do gry o wysokim standardzie. Nowoczesny design The Golden Owl Of Athena świetnie wpasowany w motyw slotu, jak i cała szata graficzna przykuwają uwagę gracza i przenoszą go do świata starożytnej Grecji. Wspaniałe dodatki i wersja mobilna, pozwalają na niekończącą się rozgrywkę, niezależnie od tego gdzie jesteś. The Golden Owl Of Athena bez rejestracji to gra bez ryzyka. Wejdź na naszą stronę, wypróbuj slot w wersji demo i sam się przekonaj, że warto. Życzymy wszystkim naszym użytkownikom boskich wygranych!