Three Wishes Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Betsoft
  • Typ automatu: Wideo
  • Linie wygrywające: 30
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.02
  • Max. Zakład: 1
  • RTP: 95.61%

Three Wishes – darmowy automat do gry

Three Wishes to bajkowy automat wideo wyprodukowany przez dewelopera Betsoft. Cały motyw rozgrywki toczy się wokół postaci jednej z opowieści księgi tysiąca i jednej nocy – Alladyna! Nasz głównym bohater stoi przed wyzwaniem uratowania pięknej księżniczki, która uwięziona w jednym z lochów czeka na swojego księcia. Wszystko co musisz zrobić aby rozpocząć przygodę to potrzeć czarodziejską lampę, która wyzwoli pojawienie się dżina, który spełni dowolne Twoje życzenie. Gra oprócz fenomenalnej oprawy wizualnej wypełniona jest różnymi funkcjami specjalnymi, które znacząco umilają rozgrywkę, dostępne są tutaj zarówno świetne gry poboczne jak i symbol Wild czy też darmowe spiny, które zwiększają prawdopodobieństwo naszej wygranej.

Deweloper Betsoft znając potrzeby swoich użytkowników stworzył możliwość przetestowania tego automatu całkowicie za darmo bez konieczności rejestracji. Co więcej wersja Three Wishes demo, z której może skorzystać każdy użytkownik znajduje się bezpośrednio na naszej stronie.

Funkcje i specyfikacja techniczna Three Wishes

Three Wishes online to automat wideo wypełniony przeróżnymi funkcjami specjalnymi. Gra posiada 5 bębnów, 3 rzędy i maksymalnie 30 płatnych linii. Wśród najistotniejszych funkcji możemy znaleźć symbol Wild, który jest reprezentowany przez magiczny dywan, który może zastąpić każdy inny symbol w celu utworzenia zwycięskiej linii. To jednak nie wszystko co oferuje symbol Wild w przypadku gdy uda nam się go wylosować na pierwszym bębnie aktywowana zostanie magia, która przeniesie go po całym ekranie w prawo i zlikwiduje wszystkie symbole, które napotka na drodze. Zlikwidowane symbole automatycznie przypisują do naszego konta bonusowe monety. Innym symbolem, który zasługuje na wyróżnienie jest małpa, która gdy tylko pojawi się na środkowym bębnie uaktywni specjalną rundę bonusową. Wokół małpki 4 na 4 sąsiednich symbolach pojawi się napis „Click Me” gracz musi jak najszybciej kliknąć we wszystkie okienka z tym napisem. Za każde okienko przyznawana jest osobna nagroda.

Darmowe spiny to kolejna funkcja, której należy się przyjrzeć. Aktywacja następuje w momencie wylosowania 3 lub więcej symboli skrzyni na tablicy. W sytuacji gdy to nastąpi ekran na chwilkę zabłyśnie a my będziemy przechodzili przez kolejne rundy darmowych spinów. Jak widać slot przepełniony jest zagadkami i funkcjami, dzięki deweloperowi Betsoft możliwa jest podróż na magicznym dywanie z wykorzystaniem wszystkich urządzeń mobilnych. Skorzystaj z tego w Three Wishes bez depozytu i sprawdź sam możliwości tej gry online na telefon.

Tabela wypłat Three Wishes

Aby ułatwić rozpoznanie wszystkim nowym graczom nasz zespół przygotował tabelę wartości wszystkich dostępnych symboli w grze.

Symbol X3 X4 X5
Kosz z podarunkami 10 20 40
Talerz owoców 20 40 80
Czerwony diament 30 60 120
Czarodziejska kula 40 80 160
Dwa sztylety 50 100 200
Sztabki złota 60 120 240
Wielbłąd 80 160 320
Piękna księżniczka 100 200 400
Czarodziejski dywan 120 250 500

Three Wishes – podstawowe zasady

Oprawa wizualna w Three Wishes automat jak również tematyka obejmująca kulturę arabską wprawia każdego gracza w magiczny nastrój i zachęca do kolejnych spinów i szansy na wygraną. Gra mimo, że posiada wiele funkcji to ekran główny i widoczne na nim przyciski zostały okrojone do minimum. Zasadniczo mamy wyłącznie jeden przycisk funkcyjny oznaczający „Spin” drugi przycisk powoduje przejście do ekranu z ustawieniami gry w tym stawki i liczby aktywnych linii. Gra tak jak w większości automatów za darmo rozpoczyna się od doboru stawki, gracz może dokonać minimalnego zakładu na poziomie 0,01 monety na jedną linię, maksymalna stawka to 1 moneta na linię.

W przypadku chęci dokonania maksymalnego zakładu możliwe jest obstawienie 300 monet na obrót w sytuacji gdy uaktywnimy wszystkie płatne linie. Głównym celem każdego gracza jestem wylosowanie minimum 3 magicznych lamp, które doprowadzą do aktywacji rundy bonusowej generującej najwyższe wygrane w grze. RTP tego automatu ustanowione zostało na poziomie 95,61% co nie jest najwyższą wartością ale daje gwarancję dobrej zabawy. Poniżej zdecydowaliśmy się przygotować opis dostępnych przycisków i funkcji, z których może skorzystać każdy gracz:

  • Spin – przycisk rozpoczynający grę po kliknięciu bębny zostaną wprawione w ruch.
  • Trzy poziome kreski – przycisk pozwalający przejść do ustawień zakładów takich jak: stawka na obrót, poziom zakładów oraz liczba aktywnych linii. Oprócz tego przycisk zawiera także podsekcję z instrukcją gry a także tabelą płatności.

Jak widać ilość przycisków jest bardzo skromna nie zwalnia to jednak graczy przed dokładnym zapoznaniem się z pełną instrukcją i dostępnymi funkcjami tego slotu.

Bonusy w Three Wishes

Three Wishes automat do gry posiada iście magiczną funkcję bonusową, która zabiera nas do innego świata, w którym spełnienie wszystkich naszych marzeń znajduje się na wyciągnięcie ręki. 3 lub więcej magicznych lamp na ekranie powoduje przejście do najciekawszej funkcji w Three Wishes a mianowicie do rundy bonusowej, w której możemy zdobyć najwyższą nagrodę w grze. Pojawienie się lamp automatycznie spowoduje przeniesienie do nowego ekranu, na którym naszym oczom ukaże się lewitujący dżin, który czeka na spełnienie naszych marzeń dotyczących różnych aspektów życia. Na ekranie znajduje się 6 życzeń z różnych sfer życia, o które może poprosić gracz, są to: Love, Health, Fame, Wisdom, Wealth i Travel za każdym razem gracz może poprosić o 3 życzenia z 3 różnych sfer życia, pod każdym życzeniem kryją się atrakcyjne nagrody.

Wypróbuj Three Wishes za darmo

Betsoft słynie z automatów najwyższej jakości, posiadających doskonałą oprawę graficzną i temat, który przyciąga uwagę. Three Wishes gra dokładnie wpisuje się w ten styl, automat łączy w sobie minimalizm z olbrzymią ilością funkcji i możliwości zdobywania nagród. Genialna runda bonusowa i nowatorskie podejście do losowania nagród a także darmowe spiny przyciągają nowych użytkowników. Globalna dostępność na wszystkich urządzeniach mobilnych a także możliwość skorzystania z darmowej wersji Three Wishes bez logowania sprawia, że naprawdę warto przetestować tę produkcję i być może rozpocząć grę na prawdziwe pieniądze w kasynie online.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy istnieje możliwość zagrania Three Wishes za darmo?

Tak! Deweloper Betsoft udostępnia możliwość skorzystania z wersji Three Wishes bez rejestracji i całkowicie za darmo.

Czy Three Wishes slot posiada funkcję darmowych spinów?

Tak! Automat Three Wishes wypełniony jest różnymi funkcjami bonusowymi w tym darmowymi spinami.

Czy grając w Three Wishes slot mogę wygrać prawdziwe pieniądze?

Tak! Jedynym wymogiem aby w Three Wishes na prawdziwe pieniądze jest gra w kasynie online za realną gotówkę a nie w wersję demonstracyjną.

Czy wymagane jest pobranie zewnętrznego oprogramowania Three Wishes slot, żeby zagrać?

Nie! Betsoft stworzył automat w oparciu o najnowsze technologie HTML5, dzięki której możemy grać w automat Three Wishes bezpośrednio w naszej przeglądarce a gra automatycznie dostosowuje się do urządzenia, z którego mamy zamiar zagrać.