Treasure Jewels

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Treasure Jewels Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Novomatic
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 9
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 95%

Treasure Jewels slot online

Jeżeli chciałbyś zagrać na automacie do gry, który nie będzie wymagał od ciebie ogromnych umiejętności, a jednocześnie zagwarantuje ci dużo zabawy, koniecznie sprawdź Treasure Jewels online. Automat stworzony został przez polskie studio Novomatic, więc tym bardziej warto na nim zagrać i porównać jego jakość do produkcji zagranicznych twórców.

A my już teraz zapewnić, że Treasure Jewels gra nie odstaje niczym od automatów zachodnich producentów. To świetny slot, szczególnie dla poszukiwaczy skarbów – bo właśnie kuferki ze złotem oraz kolorowe klejnoty są motywem przewodnim tego automatu. Dlatego jeżeli szukasz gry, przy której możesz się odprężyć, koniecznie sprawdź Treasure Jewels za darmo, na naszej stronie. Przekonasz się w ten sposób, czy automat jest tym, czego szukasz i czy oferuje wystarczająco wciągającą zabawę dla ciebie. Gdy już przećwiczysz granie w wersję demo, możesz przejść do obstawiania zakładów gry na prawdziwe pieniądze – co na pewno zwiększy emocje płynące z tego slotu.

Podstawowe cechy Treasure Jewels

Jak prezentuje się sam slot i co posiada? Przede wszystkim, Treasure Jewels automat do gry składa się z 5 bębnów i 3 linii – wszystkie tworzą łącznie 10 linii wygrywających, na których pojawić się muszą odpowiednie kombinacje symboli dostępnych w grze. Ten wideo slot wyróżnia się na tle innych nie tylko swoimi dosyć prostymi zasadami, ale także właśnie symbolami – jak już wspominaliśmy, na bębnach pojawiać się będą kolorowe kryształy i inne bogactwa, co jest miłą odmianą od slotów owocówek czy 7.

Posiada on także mnożnik wygranych, który dodatkowo działa jako symbol Wild. Niestety brak tutaj jackpotu czy możliwości zdobycia dodatkowych darmowych spinów. Mimo tego można wygrać na tym slocie naprawdę dużo – automat posiada system gry ryzyka (tak zwany gamble), a także wysokie RTP – czyli wskaźnik Retrun to Player – na poziomie 97.57%.

Duże wygrane uzależnione są oczywiście od wysokości zakładu, a jego koszt na tym slocie może być naprawdę różny – zaczynając od raptem 0,01 kredytu, na 18 kończąc. Oczywiście, im większy zakład, tym lepsze wygrane! W przypadku grania w Treasure Jewels demo nie musisz jednak się o to martwić. Co innego, gdy najdzie cię ochota na granie o pieniądze.

Treasure Jewels – stół wypłat

W tym przypadku – grania w Treasure Jewels na prawdziwe pieniądze – na pewno interesować cię będzie tabela wypłat. Znaleźć ją możesz w zasadach gry, naciskając na symbol + po lewej stronie wyświetlacza, a następnie na przycisk „i”. Tabela wypłat będzie pierwszym, co się wtedy uruchomi. Przedstawiamy ją też poniżej, przyjmując, że stawka za grę to 1 kredyt. Oto jak prezentują się nagrody za sztabki złota, korony i kamienie szlachetne:

Symbol x3 x4 x5
Korona 50 500 2,500
Sztabki złota, Gotówka 20 100 500
Czerwony i Niebieski Kamień 10 50 200
Zielony i Fioletowy Kamień 5 25 100

Jak zagrać w Treasure Jewels?

Przed samą rozgrywką, niezależnie od tego, czy grasz w Treasure Jewels bez depozytu, czy na prawdziwe pieniądze, powinieneś przeczytać instrukcję obsługi. Wspominaliśmy już o niej wcześniej, bo znajdziesz ją w tym samym miejscu, co tabelę wypłat. Są to także jednocześnie opcje zakładów automatu, bo będziesz mógł tam szybko i wygodnie dostosować wysokość zakładu na slocie.

Zrobisz to przesuwając suwaki przy odpowiednich sekcjach. Jeden z nich odpowiada za liczbę aktywnych linii wygrywających (lines), drugi za wysokość zakładu (bet level). Im więcej linii wygrywających jest aktywnych, tym większa stawka – obliczyć ją możesz mnożąc obie wartości przez siebie, biorąc też pod uwagę ostatni ze wskaźników, czyli coin value – wartość kredytu. Ta jednak zawsze pozostaje niezmienna i wynosi 0,1.

Cały proces ustalania kwoty, za którą zagrasz, możesz zrobić także na wyświetlaczu automatu – korzystając z przycisków + oraz – przy wartości total bet oraz naciskając na liczbę widoczną w polu lines. Ostatnią opcją jest naciśnięcie na guzik max bet – ustawi on automatycznie najwyższą możliwą stawkę. Za najwyższą stawkę polecamy jednak grać dopiero po uzbieraniu większych zasobów.

Gdy ustalisz już kwotę, za którą chcesz grać, możesz uruchomić slot naciskając na okrągły guzik ze strzałką – uruchomi on bębny. Wszystkie wygrane zobaczysz po prawej stronie, w polu z napisem win. Obok niego znajduje się też twój obecny stan kredytów. Na ekranie w każdym momencie możesz także sprawdzić dokładny przebieg linii wygrywających, co pozwoli ci na kontrolowanie poprawności działania gry.

Treasure Jewels automat cechuje się też całkiem dobrą grafiką i dobrze pasującym do klimatu gry dźwiękiem, szczególnie podczas kręcenia się bębnów. Automat jest też czytelny i dobrze wygląda nawet na mniejszych ekranach – na przykład na telefonie.

Bonusy za grę w Treasure Jewels

Grając w Treasure Jewels bez rejestracji czy na prawdziwe pieniądze, możesz liczyć na te same bonusy bez depozytu. Pierwszym z nich jest wspomniany już symbol Wild. Jego pierwsza funkcja, to zastępowania dowolnego innego symbolu na linii wygrywającej. W ten sposób przedłużysz kombinacje czy rozpoczniesz nową linię, powiększając wygraną. Oprócz tego symbol jest także mnożnikiem wygranej – po otwarciu skrzyni skarbów (bo tak prezentuje się symbol), losowany jest mnożnik, który może wynieść x1, x3 lub x7. Pozwoli ci to na naprawdę poważne zwiększenie swojej wygranej!

W grze dostępna jest także opcja gamble – to specjalna funkcja dostępna wyłącznie po wygranej. Pozwala nam ona na obstawienie naszych zdobytych środków i zwiększenie ich ilości… lub całkowitą ich utratę. To bardzo emocjonująca opcja, która działa w bardzo prosty sposób. Naszym zadaniem jest obstawienie koloru kolejnej karty, którą wylosuje komputer – będzie ona czerwona lub czarna. Jeżeli wybierzemy prawidłowo, środki trafiają do nas, a w przypadku wybrania złego koloru, tracimy całą naszą wygraną.

Proces można powtórzyć kilka razy, lecz w przypadku przegranej nawet po kilku kolejkach i tak tracimy całą zdobytą wygraną, niezależnie od tego, ile razy już ją pomnożyliśmy. W każdym momencie jednak możemy się wycofać, zabierając ze sobą to, co udało się nam już zdobyć.

Wypróbuj Treasure Jewels za darmo

Po przeczytaniu tej recenzji pewnie masz już ochotę zagrać na tym slocie. Nie będziemy cię w takim razie zatrzymywać, szczególnie że zagrać w Treasure Jewels bez logowania możesz na naszej stronie czy w kasynach online. Dzięki temu sprawdzisz, czy ten slot, gwarantujący duże wygrane, przypadnie ci do gustu. A według nas zrobi to, bo mimo swojej prostoty, jest niezwykle dopracowanym slotem i wyróżnia się na tle innych popularnych gier.