Valley of Gods

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Valley of Gods Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Yggdrasil
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 3125
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 100
  • RTP: 96,2%

Valley of the Gods slot online

Samo słowo Yggdrasil oznacza mitologiczne drzewo, które łączy różne światy i faktycznie trudno o lepszą nazwę dla producenta gier tak często inspirowanych mitologią. Produkcje tej marki zawsze wyróżniają się innowacyjnością oraz świetnym poziomem grafiki i nie inaczej jest w przypadku Valley of the Gods. Od premiery w 2017 roku gra cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Fantastycznie dopracowane szczegóły i klimatyczna ścieżka dźwiękowa od początku przenoszą nas do starożytnego Egiptu. Od włączenia automatu, stojący u wrót piramidy bogowie: Horus i Anubis zapraszają nas w podróż mitycznym szlakiem złotych skarabeuszy i sekretów pradawnej Księgi Umarłych.

Zanim jednak zaczniemy obstawiać pieniądze, warto poćwiczyć grę w Valley of the Gods bez depozytu i bez rejestracji, korzystając z darmowej wersji Valley of the Gods demo.

Valley of the Gods – opis gry

W klasycznym wideo slocie 3D Valley of the Gods gra odbywa się na pięciu bębnach w pięciu rzędach. 12 pól zasłaniają skarabeusze, które znikają stopniowo przy każdej wygranej rundzie, i tak: początkowy gracz ma dostęp do 45 sposobów na wygranie, a liczba ta może finalnie wzrosnąć aż do 3125! Z każdą kolejną grą rośnie też mnożnik wygranej, która maksymalnie może być aż 5800 razy większa niż stawka gracza, przy czym minimalny zakład to 0,1, maksymalny: 100, niezależnie od waluty. Wskaźnik zwrotu RTP wynosi bowiem 96,2%, natomiast zmienność producent określa jako średniowysoką. Dla większej wygody Valley of the Gods automat do gry posiada funkcję autoplay, która pozwala ustawić automatycznie ilość obrotów bębna. Bardzo atrakcyjnym aspektem gry, jest też spora ilość bonusów w postaci dodatkowych żyć, re-spinów i mnożników. Valley of the Gods automat dostępny jest w wersji mobilnej i współpracuje z systemami Android i iOS. W grze nie znajdziemy natomiast funkcji wild symbol ani scatter symbol, ale na tle oferowanych bonusów i tak nie stanowi to większego problemu.

Wygrane w Valley of the Gods

Wygrana runda oznacza, że udało nam się wylosować co najmniej trzy takie same symbole w następujących po sobie rzędach od lewej strony. Najbardziej opłaca się zbieranie posągów bogów, a najmniej pieniędzy dostaniemy za kolorowe hieroglify. Warto postarać się o jak najszybsze odsłonięcie pól ze skarabeuszami, co przekłada się na różne bonusy.

Wygrane w Valley of the Gods na prawdziwe pieniądze prezentują się następująco:

Symbol 5x 4x 3x
Hiregolify Czerwony 25 12 6
Niebieski 25 12 6
Kot 30 15 7
Wąż 30 15 7
Ptak 40 20 8
Oko 40 20 8
Posągi Kot 250 75 25
Faraon 250 75 25
Ra 500 150 50
Anibus 500 150 50

Jak zagrać w Valley of the Gods

Oczywiście zanim rozpoczniemy prawdziwą grę, musimy zapoznać się dokładnie z jej zasadami (służy do tego przycisk z symbolem „+” po lewej stronie), a najlepszym na to sposobem jest po prostu przetestowanie Valley of the Gods za darmo. Chociaż na pierwszy rzut oka obsługa automatu Valley of the Gods online może się wydawać skomplikowana, wcale taka nie jest! Na samym środku znajduje się fioletowy przycisk, który uruchamia grę. Po prawej stronie znajdziemy przycisk odpowiadający za opcję autoplay. Zanim uruchomimy grę, musimy określić wartość zakładu (od 0,004 do 4) za pomocą przycisku po lewej stronie, lub od razu wybrać maksymalną stawkę (max bet). Informacje o zgromadzonych środkach wyświetlają się po prawej stronie automatu.

Bonusy i promocje w Valley of the Gods

Przede wszystkim każdorazowa wygrana pociąga za sobą możliwość darmowego re-spinu. Bonusy dostajemy też za odsłonięcie 12 pól ze złotymi skarabeuszami. Jeżeli uda nam się wygrać 12 razy, skarabeusze zmienią kolor na czerwony lub niebieski. Za pięć czerwonych skarabeuszy, gracz dostaje dodatkowe życie, które może wymienić na darmowy re-spin, natomiast pięć niebieskich oznacza zwiększenie mnożnika wygranej o jeden. Po wyczerpaniu wszystkich re-spinów, wygrana dodawana jest do puli środków, a pola ze skarabeuszami ponownie zostają zakryte.

Podsumowanie recenzji

Niezależnie od tego, czy gramy w Valley of the Gods bez logowania czy na pieniądze, gra dostarcza dużo wrażeń. Wyróżnia się na tle innych slotów przede wszystkim piękną, inspirującą grafiką, wciągającą historią w tle i ekscytującymi bonusami. Dzięki temu gracz może poczuć się przez chwilę niczym poszukiwacz na tropie ukrytych skarbów. Jeżeli chcesz przetestować grę Valley of the Gods bez rejestracji, możesz to zrobić na naszej stronie, zupełnie za darmo.