White Rabbit Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Big Time Gaming
  • Typ automatu: Wideo Slot
  • Linie wygrywające: 16807
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.1
  • Max. Zakład: 20
  • RTP: 97.7%

White Rabbit gra online

Gra White Rabbit online przenosi nas do świata po drugiej stronie króliczej nory. Niczym Alicja w krainie czarów pod opieką białego królika, przeczesujemy tę magiczną krainę. Tłem dla rozgrywki jest więc tajemniczy las, pełen trujących grzybów i sekretów. W tle czai się również podejrzanie wyglądająca gąsienica, a obok niej leży fajka wodna. Symbole, jakie w niej znajdziemy, również bezpośrednio nawiązują do książki autorstwa Lewisa Carrolla. Mamy więc tytułowego białego królika, który pełni rolę symbolu scatter. Dziewczynę przypominającą Alicję, jest ona symbolem wild. Oraz inne postacie jak zła królowa, kot, król, wielki ptak, gnom i inne. Bajkowy klimat dodatkowo wzmaga ciekawa muzyka i świetnie dobrane efekty dźwiękowe.

Studiem, które przy tworzeniu tego automatu do gry, wykazało się taką kreatywności, jest Big Time Gaming. Stoi za nim trzech ludzi. Nik Robinson CEO, Huw McIntosh CTO i Ian Schmidt Creative Director. Ten ostatni jako dyrektor kreatywny był odpowiedzialny za wybór tematu rozgrywki oraz umieszczone w nim postaci i to jemu powinniśmy być wdzięczni.

Na naszej stronie dostępny jest automat White Rabbit bez depozytu, możesz więc cieszyć się nim całkowicie za darmo. Co więcej, nie musisz podawać swoich danych, u nas możesz grać w White Rabbit bez rejestracji. Wykorzystaj więc wersję White Rabbit demo, aby trenować grę, poznać jego funkcje oraz bonusy i promocje w nim występujące. Jest ich całkiem sporo, poświęć więc chwile, aby je dokładnie zrozumieć. Kiedy już opanujesz zasady nim rządzące i opracujesz odpowiednią dla siebie strategię, możesz przejść do kasyna online i grać w White Rabbit na prawdziwe pieniądze.

Funkcje i specyfikacje techniczne White Rabbit

White Rabbit to slot online zbudowany z pięciu bębnów oraz maksymalnie pięciu linii. Symbole jednak mogą mieć inne rozmiary i zajmować więcej miejsca na bębnie. White Rabbit automat do gry posiada wiele ciekawych funkcji. Znajdziemy w nim symbole wild i scatter, rundę bonusową z darmowymi spinami, autogrę, mnożnik i rozszerzające się bębny. Stawki, o jakie możemy na nim grać, wahają się od minimalnej 0,10 do maksymalnie 20.

White Rabbit bez logowania posiada bardzo wysokie RTP, czyli wskaźnik, jaki procent włożonych przez gracza środków statystycznie wróci do niego. W przypadku omawianego slotu jest to aż 97,77%. Jest więc to bardzo bezpieczny automat dla początkujących graczy.

White Rabbit – stół wypłat

Wygrane w White Rabbit automat są wypłacane zgodnie z tabelą poniżej. Należy oczywiście pamiętać, że wartość podana w tabeli jest jeszcze mnożona przez aktualną stawkę.

Symbol x3 x4 x5
Królowa 5 10 25
Czerwony kamień 0,5 1 5
Niebieski kamień, zielony kamień 0,3 0,5 2
A 0,2 0,3 2
K 0,2 0,3 1,9
Q 0,1 0,3 1,5
J 0,1 0,3 1,3
10 0,1 0,2 0,7
9 0,1 0,2 0,6

Jak zagrać w White Rabbit?

Slot White Rabbit jest zbudowany w klasyczny sposób, górna część ekranu jest zajęta przez plansze z symbolami, a dolną zajmują przyciski do sterowania grą. W lewym dolnym rogu wybieramy interesującą nas stawkę, a w prawym uruchamiamy losowania.

Ważny jest jeszcze niebieski przycisk. Kryją się pod nim zasady gry i funkcję automatu, z którymi koniecznie należy się zapoznać, przed rozpoczęciem rozgrywki. Znajdziesz tam również stół wypłat i opcje sterowania grą automatyczną. Pod przyciskami znajduje się jeszcze wąski pasek, informujący nas o zasobności naszego portfela i wysokości ostatniej wygranej.

Bonusy i promocje w White Rabbit

White Rabbit posiada całą masę ciekawych promocji i bonusów. Polecamy skorzystanie z wersji White Rabbit za darmo na naszej stronie, aby je wszystkie poznać. Zrób to, zanim zaczniesz ryzykować utratę prawdziwych pieniędzy.

Pierwszym z nich jest Scatter. Jest nim tytułowy biały królik (ang. White Rabbit). Symbol ten pojawia się tylko na bębnach 2, 3 i 4. Jeśli wylosujesz trzy takie symbole, uruchamia się runda bonusowa, w której otrzymujesz 15 darmowych spinów. Rundę bonusową możesz też wykupić. Służy do tego przycisk BUY, nad nim widzisz kwotę, jak zostanie za to odjęta z twojego konta.

Drugim symbolem specjalnym jest Wild czyli Alicja, może się ona pojawić na bębnach 2, 3, 4 i 5. Potrafi ona zastąpić wszystkie inne symbole, za wyjątkiem omawianych tutaj symboli specjalnych.

Kolejnym bonusem jest podejrzanie wyglądająca gąsienica. Pojawia się ona losowo w grze i dodaje 4 dodatkowe symbole Wild. Dodatkowe symbole wild mnożą każdą wygraną, w jakiej biorą udział razy 2 lub 3 oraz oczywiście jak Alicja zastępują inne symbole.

Ostatnią, ale bardzo ciekawą promocją w White Rabbit są rozszerzające się bębny podczas rundy bonusowej. Za każdym razem, kiedy podczas rundy bonusowej na planszy pojawi się symbol babeczki, zmienia się ona w dwa nowe symbole i rozszerza bęben. Bęben może rozszerzyć się maksymalnie do 12 pól. Jeśli tak się stanie, runda bonusowa się zrestartuje. Pojawia się też wtedy bęben królowej z dodatkowymi symbolami królowej i symbolami wild.  Pamiętaj, że jeśli nie możesz doczekać się na wylosowanie trzech królików, możesz sam uruchomić rundę bonusową, po prostu ją wykupując.

Podsumowanie recenzji

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, w naszej opinii dyrektor artystyczny Big Time Gaming Ian Schmidt wykazał się ogromną kreatywnością, podczas tworzenia tego automatu do gry. Na słowa uznania zasługuje to, jaki temat przewodni został wybrany i jak został wykonany. Tło, symbole i muzyka tworzą wspólnie tajemniczy, a zarazem zachęcający klimat. Aura tajemniczości świetnie współgra z hazardem online.

Nie możemy również nie wspomnieć o jednej z najciekawszych w branży rundzie bonusowej. Posiada ona całą masę ułatwień, bonusów i dodatkowych funkcji. Całość jest tak bogata w funkcje, że poznanie ich wszystkich wymaga poświęcenia sporo czasu. Nie mamy jednak cienia wątpliwości, że warto ten czas poświęcić. Dowodem może być, chociażby jedno z najwyższych RTP w branży.

Zachęcamy więc do skorzystania z naszej strony do poznania tego wyjątkowego slotu. Wykorzystaj to, że u nas możesz grać za darmo i bez logowania i poznaj ten automat. Kiedy to zrobisz, zauważysz jak łatwo zgarnąć w nim wygraną. Wtedy możesz postarać się o wygrane wypłacane w realnych pieniądzach w polskim kasynie online.