Wolf Gold Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Pragmatic Play
  • Typ automatu: Wideo sloty, Jackpot
  • Linie wygrywające: 25
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 1
  • Max. Zakład: 10
  • RTP: 96%

Wolf Gold – darmowy automat do gry

Wolf Gold to jeden z tych nielicznych slotów, które zasłużyły sobie na miano kultowych pomimo dość krótkiego stażu. Wolf Gold automat hazardowy jest tytułem nowoczesnym i obecnym na rynku od zaledwie kilku lat. Wyraźnie odróżnia to Wolf Gold od innych slotów uznawanych za kultowe.

Jak doszło do tego, że slot Wolf Gold online tak prędko wszedł do kanonu, zdobywając ogromną popularność wśród graczy i stając się obowiązkową pozycją w portfolio każdego e-kasyna w Polsce? Odpowiedź na to pytanie jest wbrew pozorom relatywnie łatwa. Wolf Gold automat do gry to po prostu produkcja, która w doskonałych proporcjach łączy w sobie grywalność, wypłacalność oraz wciągający klimat. Producent slotu, którym jest znane studio Pragmatic Play, zadbał o to, aby automat prezentował najwyższy poziom we wszystkich możliwych aspektach.

Co jest tematyką Wolf Gold? Tego do pewnego stopnia możemy domyślić się dzięki samej nazwie. Naszym celem jest poszukiwanie legendarnego Złotego Wilka. Akcja dzieje się na Dzikim Zachodzie, a symbole występujące w grze to charakterystyczne dla tej krainy zwierzęta. Zaznaczmy już na wstępie, że Wolf Gold nie jest grą prostą. Jeżeli gracz liczy na wygrane w tym slocie, najlepiej będzie najpierw dokładnie zaznajomić się z wersją demonstracyjną. Tak się składa, że na naszej stronie dostępny jest znakomity slot Wolf Gold bez rejestracji.

Funkcje i specyfikacje techniczne Wolf Gold

Na slocie Wolf Gold gra odbywa się na planszy o rozkładzie 3 rzędów, 5 rolek oraz 25 stałych linii nagrody. RTP automatu od Pragmatic Play to 96%. Zmienność jest średnia/wysoka.

Zakłady na spin mogą wynosić od 25 do 250 żetonów. Gra umożliwia nie tylko określenie liczby żetonów na spin, ale również przypisanie gotówkowej wartości żetonom. Oprócz standardowych symboli w grze, którymi są litery oraz zwierzęta występujące w Ameryce Północnej, automat posiada także symbole Wild i Scatter. Występują tutaj aż trzy warianty Jackpota: Mini, Major i Mega. Trafienie Jackpota w tej ostatniej, najwyższej konfiguracji, oznacza wygraną w kwocie 1000-krotności zakładu na spin. Z Jackpotem związana jest ciekawa i unikatowa dla Wolf Gold mechanika zwana Money Respin.

Ponadto slot Wolf Gold na prawdziwe pieniądze oferuje możliwość zwiększania wygranych poprzez rundy bonusowe z free spinami bez depozytu. Automat należałoby przypisać do kategorii slotów 3D o naprawdę zaawansowanej oprawie graficznej i dźwiękowej. Wolf Gold jest kompatybilny z HTML5, dzięki czemu gracz może włączyć slot w oknie przeglądarki mobilnej.

Wygrane w Wolf Gold

Już grając w demonstracyjną wersję slotu Wolf Gold bez depozytu, zauważymy, że ten automat jest w stanie zaoferować pokaźne wygrane także dzięki kombinacjom standardowych symboli. Najwyższą całkowitą wygraną jest tutaj wspominany już wyżej Mega Jackpot. Spośród symboli standardowych najwięcej żetonów przyniesie nam trafienie 5 obrazów Bizona.

Symbol Wygrana (dla zakładu na 25 żetonów i przy 4 trafieniach symbolu na linii nagrody)
A, K, Q, J 20
Puma 50
Mustang 100
Orzeł 150
Bizon 250
Złoty Wilk (Wild)
Scatter 3 Scattery uruchamiają rundę z free spinami

Zasady automatu Wolf Gold

Wolf Gold demo prezentuje nam efektowną oprawę graficzną oraz klimatyczną warstwę dźwiękową. Slot jest łatwy w nawigacji, jednak problemem może być jego płynne działanie: wszechobecne w Wolf Gold efekty specjalne sprawiają, że gra wymaga szybkiego urządzenia.

Zawsze przed zakręceniem bębnami slotu gracz powinien poznać jego zasady. W Wolf Gold bez logowania spis zasad automatu, stół wypłat, a także opis działania opcji specjalnych znajdziemy, klikając przycisk z literą „i”. Umiejscowiona obok mniejsza ikona z trzema paskami pozwala skonfigurować podstawowe opcje działania automatu, np. tryb turbo, tryb oszczędzania energii. Automat od Pragmatic Play posiada polskie tłumaczenie. W głównym ekranie widzimy więc sekcje

  • Kredyt (nasze środki na grę),
  • Postaw (kwota zakładu).

Po prawej stronie widoczna jest ikonka z dwoma strzałkami, która służy do zakręcenia slotem. Plus oraz Minus po obu stronach tej ikony pozwalają na regulowanie kwoty zakładu. Klikając mały przycisk Auto Gra, ustawimy grę automatyczną.

Bonusy za grę w Wolf Gold

Wolf Gold od studia Pragmatic Play jest slotem o bogatej i ciekawej ofercie opcji bonusowych. Po pierwsze znajdziemy tutaj Dziki Symbol, którym jest tytułowy Złoty Wilk. Zastępuje on pozostałe symbole na liniach nagrody, a także oferuje wysoką wypłacalność. Scatter daje nam szansę wejścia do rundy bonusowej z 5 free spinami. Możemy także dolosowywać kolejne darmowe spiny w trakcie rundy bonusowej (za każde 3 Scattery otrzymamy 3 następne bezpłatne zakręcenia).

Bardzo ciekawą mechaniką rundy bonusowej w Wolf Gold jest Symbol Giant. Mówiąc najkrócej, drugi, trzeci i czwarty bęben zamieniają się w jeden duży symbol, który jest aktywny przez cały czas trwania rundy z bezpłatnymi spinami czy bonusem bez depozytu za rejestrację. W ten sposób slot zapewnia szansę na osiągnięcie naprawdę znacznych wygranych po wejściu do rundy specjalnej.

Oczywiście główną atrakcją Wolf Gold są trzy tryby Jackpota oraz związana z nimi mechanika Money Respins. Na planszy zauważymy specjalne symbole Niebieskich Kul, na których pojawiają się różne liczby. Jeżeli uda się nam wylosować 6 albo więcej tych specjalnych symboli, wejdziemy do rundy Money Respins, gdzie zagramy o trafienie jak najwyższego Jackpota. Przy zakładzie 25 kredytów Mini Jackpot będzie wynosić 750 monet. Jackpot Major to już 2500 żetonów, a Jackpot Mega zapewni nam wygraną na poziomie 25 000 monet.

Wolf Gold slot – nasza opinia

Wolf Gold to dzieło studia Pragmatic Play wypuszczone na rynek w 2017 roku. Slot jest więc młody, jednak grając w Wolf Gold za darmo, jesteśmy w stanie zrozumieć popularność tego automatu. Gracz znajdzie tutaj dosłownie wszystko, czego można oczekiwać od slotu kasynowego online: efektowną grafikę, klimat, wysoką wypłacalność, ciekawe i zyskowne opcje specjalne, a także potężnego Jackpota. Jedynym minusem jest fakt, że Wolf Gold naprawdę potrafi obciążyć przeglądarkę, a przy wolniejszym łączu płynna rozgrywka może okazać się po prostu niemożliwa.