Zeus Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Habanero
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 25
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0,25
  • Max. Zakład: 125
  • RTP: 96%

Zeus za darmo

Mitologiczny Zeus był najważniejszym z bogów. Ponad ludźmi, ponad innymi bogami decydował o ich losie z wzgórza olimpu. Nikt nie śmiał mu się przeciwstawić. W grze Zeus będzie naszym partnerem, ponieważ na wiele sposobów będzie starał się pomóc Tobie – zwykłemu śmiertelnikowi. Automat Zeus to dobra powtórka z lekcji historii. Wiele antycznych symboli znalazło tutaj swoje miejsce. W grze będą brały udział popiersia, egidy – czyli tarcza Zeusa, Hera czyli jego żona. Będą także świątynie oraz wazy a także symbole karciane. Twórcą tej maszyny jest studio Habanero. Słyną oni z dopracowywania swoich automatów pod każdym, nawet najmniejszym względem. Wystarczy spojrzeć na sposób doboru zakładu pozwalający manipulować ilością oraz wartością kredytów. Pełna kontrola nad środkami jest dużą zaletą gry.

Zeus bez logowania jest dostępny na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo. Zeus demo jest to wersja do grania na wirtualne pieniądze. Ich utrata nie wiąże się z żadnymi negatywnymi konsekwencjami. Należy potraktować tę grę jako naukę i przygotowanie do gry na pieniądze. Na prawdziwe pieniądze możesz zagrać w polskim online kasynie. Wybieraj tylko te zaufane, które posiadają licencje.

Podstawowe cechy Zeus

Zeus online posiada bardzo dobrze zbudowany tryb gry automatycznej. Można w niej wskazać wiele różnych warunków zatrzymania. Może to być spadek salda o konkretną wartość, wysokość pojedynczej wygranej, rozpoczęcie darmowych spinów lub po prostu wskazana ilość obrotów. Zeus automat nie został wyposażony w rundy bonusowe ani jackpota. Są za to darmowe spiny z których wygrana jest mnożona. Symbolu mnożnika nie ma. Z symboli specjalnych występują wild i scatter. Jest to klasyczny slot o 5 bębnach i 25 liniach wygrywających.

Dzięki technologii HTML5, w której powstał ten automat można komfortowo grać na wszystkich urządzeniach mobilnych. Gra płynnie dopasowuje się do rozdzielczości każdego telefonu czy tabletu. Wystarczy dostęp do przeglądarki. Nie trzeba nic więcej pobierać niezależnie od systemu operacyjnego urządzenia na którym gramy. Zakład jest wybierany z przedziału od 0,25 do 125 kredytów. Współczynnik RTP czyli stopa zwrotu dla gracza wynosi około 96%. Jest to dobra wartość sprzyjająca graczowi.

Tabela wypłat Zeus

Tabela, która znajduje się poniżej przedstawia wygrane dla zakładu 25 kredytów.

x5 x4 x3 x2
9, 10 125 15 5
J, Q 200 20 5
K, A 250 25 10
popiersie 300 75 20 2
waza 750 250 50 3
Egida tarcza 2,000 300 100 5
Hera 5,000 500 100 5
Mauzoleum 5,000 125 75 50
Zeus 15,000 1,500 150 15

Zeus – podstawowe zasady

W grze Zeus bez depozytu linie tworzone przez symbole muszą zaczynać się od lewej strony od pierwszego bębna. Ich przebieg musi pokrywać się z przebiegiem co najmniej jednej z 25 linii wygrywających. Pomimo tego, że po prawej i lewej stronie bębnów znajdują się numery oznaczające linie wygrywające to i tak należy udać się do tabeli wypłat, aby zapoznać się z ich przebiegiem.

Sterowanie automatem zostało umieszczone na dolnym interfejsie. Pod literą “i” znajduje się wspomniana tabela wypłat i skrócone zasady gry hazardowej. Kolejne pola i przyciski służą zarządzaniu pieniędzmi. Należy dobrze się z nimi zapoznać. W wersji demo możemy ustawić, aby grać na wirtualne Euro lub po prostu kredyty. Wybór nie jest przypadkowy i trzeba poznać konsekwencje swojego wyboru. Pomiędzy walutami przełączamy się klikając na pole Bet, albo Balance/Coin. Bet odpowiada za wysokość aktualnego zakładu a Balance/Coin to saldo. Wysokość zakładu wybieramy operując dwoma czynnikami: poziom zakładu – bet level oraz wartość pieniądza – coin.

Jeśli gramy na wirtualne Euro to zmiana obu czynników wpływa na zmianę zakładu. Jeśli gramy na kredyty to bet level modyfikuje wysokość zakładu a coin modyfikuje wysokość salda. Zmniejszając wartość coin powiększamy saldo czyli gra będzie o niższą stawkę. Zwiększając wartość coin saldo będzie mniejsze, ale przez to gry będą bardziej ryzykowne i wygrane bardziej będą modyfikowały saldo. Aby dobrze zrozumieć ten mechanizm najlepiej jest pograć chwilę i przełączać się pomiędzy dwoma trybami. W praktyce zakład całkowity i tak jest wybierany z przedziału 0,25 do 125 niezależnie od wybranego sposobu prezentacji wyniku.

Przycisk Bet Max powiększa poziom zakładu na maxa, ale nie modyfikuje wartości pieniądza. Autoplay uruchamia grą automatyczną. Na środku znajduje się zielony przycisk ze strzałką, którą rozkręcamy bębny. Szczegółowe zasady gry zostały umieszczona w samym lewym dolnym rogu ekranu. Najpierw należy kliknąć w koło zębate i następnie “help” ze znakiem zapytania. W zasadach gry szczegółowo zostały opisane wszystkie istotne aspekty tej maszyny.  Współczynnik RTP wynosi 96%. Wartość ta pozwala na odnoszenie sukcesów w grze i zdobywanie wysokich wygranych.

Bonusy Zeus

Zeus gra posiada tylko kilka prostych bonusów. Są 2 symbole specjalne wild i scatter. Wild pomaga w osiąganiu linii wygrywających zastępując inne, brakujące symbole. Scatter posiada zdolność punktowania niezależnie od pozycji. Osiągnięcie odpowiedniej ilości scatterów będzie uruchamiać darmowe spiny. Od ilośći scatterów będzie zależała ilość obrotów.

  • 3 scatter – 5 DS,
  • 4 scattery – 15 DS,
  • 5 scatterów – 50 free spinów.

W trakcie wykonywania jednych spinów mogą wystąpić dodatkowe darmowe obroty. Za każdy pojedynczy scatter będzie dodawany jeden obrót. Gdy podczas jednego obrotu pojawi się ich więcej niż 2 niestety nie dodadzą darmowych obrotów tak jak podczas standardowej gry. Wygrane uzyskane dzięki darmowym spinom posiadają specjalne błogosławieństwo Zeusa i są mnożone razy 3.

Wypróbuj Zeus za darmo

Zeus to historyczna podróż pod okiem największego z antycznych bogów. Jego pomoc okaże się nieoceniona. Od nas zależy, czy dobrze z niej skorzystamy. Slot ten posiada ciekawy klimat i bardzo dobre wykonanie. Obsługa na pierwszy rzut oka może wydawać się trochę zawiła, ale po krótkiej grze wszystko staje się jasne. Warto przećwiczyć sobie rozgrywkę w darmowej wersji przed grą na pieniądze w kasynie. Automat ten z pewnością przypodoba się szerokiemu gronu graczy.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy da się zagrać w Zeus slot bez ponoszenia opłat?

Zeus bez rejestracji jest dostępny całkowicie za darmo na naszej stronie internetowej.

Czy Zeus automat do gry posiada darmowe obroty?

Zeus został wyposażony w darmowe spiny, których ilość zależy od wystąpień scattera. Może być ich nawet 50, a w trakcie rozgrywania są dodawane kolejne.

Czy grając w grę Zeus można wygrać prawdziwe pieniądze?

Zeus na prawdziwe pieniądze jest dostępny do grania w dowolnym kasynie online. Wybieraj tylko licencjonowane.

Czy trzeba pobrać slot Zeus, żeby zagrać?

Slot został stworzony w technologii HTML5, dzięki czemu można grać w przeglądarce. Nie trzeba nic pobierać.