Zorro Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Aristocrat
  • Typ automatu: Wideo sloty
  • Linie wygrywające: 25
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 0.01
  • Max. Zakład: 62.5
  • RTP: 95.5%

Zorro automat online

Chyba każdy z nas zna wspaniałego bohatera, jakim jest Don Diego de la Vega, czyli Zorro. Slot o tej samej nazwie zabiera nas na nostalgiczną podróż do hiszpańskiej kolonii, jaką była w czasach Zorro Kalifornia.

W zarządzanej przez lokalnych gubernatorów i dowódców wojskowych Kalifornii nie dzieje się najlepiej. Dlatego nasz bohater jako zamaskowany jeździec w czarnej masce i pelerynie, walczy w niej o dobro uciśnionych mieszkańców. Ze szpadą w ręce walczy ze swoim wrogiem Don Rafaelem Moncada oraz zabiega o względy pięknej Lolity Pulido.

Slot, któremu przyglądniemy się w tej recenzji świetnie, wywiązuje się z zadania, jakie ma przed sobą. Od razu przypominamy sobie ten znany z dzieciństwa świat. Dzieje się tak dzięki symbolom w nim występującym. Znajdziemy w nim samego bohatera, którym jest młody szlachcic Don Diego de la Vega, wcielający się w rolę Zorro. Jego wybrankę serca Lolitę Pulido. Wiernego wierzchowca Tornado oraz złego gubernatora Don Rafaelem Moncada.

Studiem za niego odpowiedzialnym jest australijska firma Aristocrat. Firma ta istnieje na rynku już od 1953 roku. Początkowo tworzyli fizyczne automaty hazardowe, dopiero w ostatnich latach zaczęli swoje produkcje przenosić do świata wirtualnego.

Zorro nie tylko zabiera nas w nostalgiczną podróż do czasów dzieciństwa, ale również daje szansę na wygranie realnych pieniędzy. W tym artykule poznamy jego cechy, dowiemy się jakie wygrane na nas czekają, poznamy zasady, jakimi się rządzi, na jakie bonusy mamy szansę oraz na koniec odpowiemy na pytanie, czy warto w niego grać?

Teraz możesz przekonać się o tym wszystkim sam, ponieważ na naszej stronie znajdziesz grę Zorro za darmo. Co więcej, u nas dostępna jest gra Zorro i bonus bez depozytu. Skorzystaj więc z tej okazji i ćwicz grę w wersji Zorro demo, a kiedy już zgłębisz jej tajniki, możesz wejść na wyższy poziom i grać w Zorro na prawdziwe pieniądze.

Cechy automatu do gry Zorro

Automat Zorro, to klasyczny slot 777 online zbudowany z pięciu bębnów i trzech linii. Występują w nim symbole specjalne wild i scatter. Mamy do naszej dyspozycji tryb autoplay. Możemy zdobyć darmowe spiny bez depozytu za rejestrację i otrzymać mnożnik. Minimalny zakład całkowity to przy jednej linii 0,01 a maksymalny przy jednej linii to 0,20. W grze możemy wybrać, ile linii wygrywających będzie aktywnych. Maksymalnie może ich być 25. Dlatego maksymalna stawka całkowita to 0,20 razy 25 linii wygrywających, czyli 5. Średni zwrot dla gracza, jak podaje producent, waha się od 89,390% do 95,449%. Nie jest to więc najlepsza wartość.

Wygrane w Zorro

W tabeli poniżej przedstawiliśmy wysokości wygranych dla wszystkich dostępnych w grze symboli.

Symbol x3 x4 x5
Zorro 100 500 5,000
Lolita Pulido 50 250 2,000
Rafael Montero 50 100 1,000
Beczka 40 100 500
Sakiewka 40 100 400
A 40 100 300
K, Q 25 50 250
J, 10 10 40 150

Zasady automatu Zorro

Zorro online wypłaca wygraną, jeśli na jednej z aktywnych linii wygrywających, na sąsiadujących ze sobą bębnach, począwszy od pierwszego bębna po lewej stronie, pojawią się przynajmniej trzy identyczne symbole. Wyjątkiem jest najcenniejszy symbol, czyli Zorro. W tym wypadku już dwa symbole dają wygraną.

Ilość aktywnych linii wygrywających wybiera sam gracz. Wyboru dokonujemy w ustawieniach w prawym górnym rogu ekranu. Po wejściu w ustawienia wybieramy kartę oznaczoną czterema monetami.

Możemy grać z minimalnie jedną aktywną linią wygrywającą, maksymalnie może ich być aktywnych 25. Przy wyborze należy jednak pamiętać, że całkowity zakład to stawka, jaką wybierzemy razy ilość aktywnych linii wygrywających. Stawkę wybieramy w tym samym oknie.

Całkowita stawka, czyli koszt jednego losowania mamy podany na górnym pasku, jest opisany jako “Total Bet”, na tym samym pasku znajdziemy informacje o naszym saldzie, jest ona opisana jako “Balance” i wysokość wygranej “Win”

W ustawieniach pod przyciskiem “i” znajdziemy kolejną kartę, z którą musimy się zapoznać przed rozpoczęciem gry. Znajduje się tam tabela wypłat, sposób ułożenia linii wygrywających oraz zasady gry i funkcje automatu owoce.

Kiedy już poznamy zasady gry, zdecydujemy, ile linii wygrywających ma być aktywnych i wybierzemy stawkę, możemy uruchamiać losowanie. Służy do tego duży przycisk oznaczony trójkątem w prawej części ekranu.

Bonusy za grę w Zorro

Zorro gra posiada kilka ciekawych bonusów, w tym akapicie je omówimy. Pierwszym z nich jest symbol specjalny wild. Jest nim sam bohater, jego działanie polega na tym, że potrafi on zastąpić inne symbole z wyjątkiem konia.

Koń Tornado jest bowiem symbolem specjalnym scatter. Wygrane za ten symbol są wypłacane niezależnie od tego, czy pojawi się on na linii wygrywającej czy nie. Dodatkowo wygrane są pomnażane przez zakład i przez i ilość aktywnych linii wygrywających.

Ciekawym bonusem w omawianym slocie jest Zorro bonus. Uruchamiamy go przyciskiem po prawej stronie ekranu. Wtedy na ekranie w losowy sposób na polach zajmowanych przez A, K, Q i J pojawiają się dodatkowe litery Z, O i R. Z pojawia się tylko na pierwszym bębnie. O tylko na drugim i piątym. R tylko na trzecim i czwartym. Mogą więc one utworzyć napis ZORRO. Jeśli do tego dojdzie, uruchamia się runda bonusowa. Runda ma pięć typów, jest on wybierany losowo i w każdym z nich czekają na ciebie inne promocje kasynowe.

Zagraj w Zorro automat do gry – wypróbuj fortunę

Dostępny na naszej stronie Zorro bez rejestracji to bez wątpienia jeden z najbardziej klimatycznych automatów do gry online. Jego temat przywraca wspomnienia z dzieciństwa, a bonusy w nim dostępne dają szansę na łatwą i wysoką nagrodę. Jeśli więc lubisz klasyczne automaty, a w dzieciństwie Zorro był twoim bohaterem, koniecznie powinieneś sprawdzić ten automat.

Skorzystaj więc z tego, że na naszej stronie znajdziesz Zorro za darmo, mało tego, u nas masz Zorro bez logowania. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, abyś przeniósł się choćby na chwilę do dawnej Kalifornii i poznał ten slot w polskich kasynach internetowych. Naszym zdaniem istnieje duża szansa, że ten automat ci się spodoba i będziesz chciał, pograć w niego dłużej. Jeśli poczujesz się już pewny, że rozumiesz jego zasady i wiesz jak w niego odpowiednio grać, możesz skorzystać z kasyna online i zdobywać skarby wypłacane w prawdziwych pieniądzach.