Book Of Ra Magic

Star Star Star Star Star
Grać na prawdziwe pieniądze
Book Of Ra Magic Cechy
  • Dostawca oprogramowania: Novomatic
  • Typ automatu: Wideo sloty, Książki
  • Linie wygrywające: 10
  • Bębny: 5
  • Min. Zakład: 2
  • Max. Zakład: 200
  • RTP: 95.03%

Book Of Ra Magic – darmowy automat do gry

Światowy hit jakim jest oryginalna wersja Book of Ra doczekał się kolejnej modyfikacji. Tym razem jest to Book of Ra Magic. Gra jest łudząco podobna do pierwowzoru z drobnymi różnicami podczas rozgrywania darmowych spinów. Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w poszukiwaniu tajemniczej księgi boga Ra, możesz rozpocząć swoją przygodę od wersji Magic.

Book of Ra Magic opowiada historię ukrytą w piramidach faraonów Starożytnego Egiptu. Poszukujemy w niej tytułowej, tym razem magicznej księgi. Ilość pełnionych przez nią funkcji jest jeszcze większa. Symbolika jest naprawdę bogata. Skarabeusze, figurka bogini czy faraon to tylko kilka z nich. W grze występuje także sam Indiana Jones, słynny archeolog i poszukiwacz przygód. Sam jest najbardziej cenionym symbolem.

Twórcą tego slotu jest studio Novomatic. Gry z serii Book of Ra odniosły ogromny sukces. Z pewnością Book of Ra Magic także dołączy do tego grona. U nas zagrasz w Book Of Ra Magic bez depozytu. Darmowa wersja, która pozwala bezkosztowo zapoznać się z wszystkimi zmianami. Granie w Book Of Ra Magic bez rejestracji pozwala się przygotować do starcia na poważnie w Book Of Ra Magic gra na prawdziwe pieniądze. Na pieniądze grać można w licencjonowanych online kasynach w Polsce.

Funkcje i specyfikacje techniczne Book Of Ra Magic

Book Of Ra Magic gra to klasyczny automat do gry. Wyposażony jest w 5 bębnów i zmienną ilość linii wygrywających. Może być ich od 1 do 10. Zakład w grze jest dobierany w dość ciekawy sposób. Jest to iloczyn ilości linii wygrywających, ilości kredytów na jedną linię i wartości pojedynczego kredytu, przy czym dwa pierwsze modyfikują zakład a wartość kredytu zmienia saldo gracza. Minimalny możliwy zakład to 1 kredyt na jednej linii, maksymalnie jest to 200 kredytów na 10 liniach, czyli 2,000 kredytów. Wartość pojedynczego kredytu jest możliwa od 0,5 do 10. Im jest ona niższa tym saldo gracza jest większe i na odwrót im wyższa tym saldo gracza niższe. Warto chwilę pograć, aby zrozumieć ten mechanizm.

Tryb automatyczny jest maksymalnie uproszczony, co niekoniecznie jest zaletą. Można go tylko uruchomić, bez wskazywania warunków. Book Of Ra Magic online posiada opcję darmowych obrotów oraz symbole wild i scatter. Slot pozbawiony jest mnożnika i jackpota i rund bonusowych. W grze występują darmowe spiny wraz z ciekawymi modyfikacjami. Współczynnik RTP wynosi około 95%. Jest to wartość zbliżona do średniego RTP dla podobnych slotów. Wersja przenośna jest bardzo dobra. Można grać na różnych urządzeniach przenośnych przy użyciu samej przeglądarki.

Tabela wypłat Book Of Ra Magic

Poniższa tabela prezentuje wygrane dla 100 kredytów przy wartości kredytu 1.

x2 x3 x4 x5
10, J, Q 50 250 1,000
A, K 50 400 1,500
Skarabeusz, figura bogini 50 300 1,000 7,500
faraon 50 400 4,000 20,000
Indiana Jones 100 1,000 10,000 50,000
Księga 200 2,000 20,000

Book Of Ra Magic – podstawowe zasady

Symbole tworzą układy z przebiegiem linii wygrywających. W najprostszy sposób można je podejrzeć zmieniając ich ilość na dolnym pasku. Służy do tego pole “lines”. Całe sterowanie grą  znajduje się na dolnym interfejsie. W polu “credit” widzimy saldo gracza. “Bet/line” zmienia ilość kredytów na linię a “1 credit=” wartość jednego kredytu. W polu “bet” jest aktualny zakład gracza.

Niebieski przycisk “Paytable” wyświetla tabele wypłat. Po jego naciśnięciu pojawia się obok “More info”, które zawiera bardziej szczegółowe zasady gry hazardowe za darmo. Znajomość ich będzie przydatna w grze. Następny przycisk to “gamble”, który będzie aktywny w momencie wygranej. “Start” rozkręca bębny a “autoplay” za uruchomienie gry automatycznej.  Wygląd slotu nawiązuje do tematyki starożytnego egiptu. Liczne inskrypcje widoczne na kolumnach w tle gry komponują się z symbolami automatu.

Bonusy i promocje w Book Of Ra Magic

Tajemnicza, magiczna księga boga Ra kryje w sobie wiele sekretów. Jest to szczególnie przydatny symbol m.in. ze względu na wysokie punktowanie i pełnione funkcje. Księga działa jako klasyczny wild, czyli zastępuje wszystkie inne symbole. Działa też jako scatter, ponieważ w ilości 3 sztuk aktywuje funkcję 10 darmowych spinów. Symbole nie muszą się znajdować na jednej określonej linii wygrywającej. Po ich zdobyciu następuje przejście do darmowych spinów.

Najpierw wylosowany zostanie symbol, który podczas spinów rozszerzy się na cały bęben. Dodatkowo symbol ten nie musi się znajdować po kolei od pierwszego bębna. Będzie punktował na dowolnych miejscach. Teraz dzieje się cała magia. Jeśli 3 scattery pojawią się znowu to następuje losowanie kolejnego symboli. Dodawane jest kolejne 10 spinów i od tego momentu dwa symbole posiadają zdolność rozszerzania się. Co najciekawsze jeśli oba będą mogły przynieść korzyść graczowi to najpierw jeden się rozszerzy, wygrane zostaną zliczone, a następnie ten drugi się rozszerzy dodając kolejne punkty do wyniku. Sytuacja taka może wystąpić aż 9 razy, gdy wszystkie symbole zostaną rozlosowane. W trakcie trwania darmowych spinów nad bębnami cały czas pokazuje się informacja, które symbole posiadają już zdolność rozszerzania się.

Book Of Ra Magic demo ma w swoim zanadrzu jeszcze więcej. Po każdej wygranej można podejść do gry ryzyka. Tzw. gambling mode daje szansę na szybkie podwojenie wygranej. Należy odgadnąć czy kolejna karta będzie czarna czy czerwona. Dobra odpowiedź podwoi wygraną, błędna niestety odprawi nas z kwitkiem. Również w tym przypadku wersja demo jest idealna do testowania tego trybu gry.

Wypróbuj Book Of Ra Magic za darmo

Nie mogło być inaczej. Magiczna wersja Book of Ra to świetny slot. Dodatkowe funkcjonalności wersji Magic wynoszą rozgrywkę jeszcze poziom wyżej. Ciekawy motyw przewodni eksploracji piramid sprawdza się więc Novomatic wciąż z niego korzysta. Automat daje szansę na zdobycie naprawdę wysokich wygranych.

FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy jest możliwa gra w Book Of Ra Magic za darmo?

Book Of Ra Magic bez logowania jest dostępne bez opłat na naszej stronie.

Czy slot Book Of Ra Magic posiada darmowe spiny?

Tak, slot posiada darmowe obroty oraz ciekawe funkcje z nimi związane.

Czy można wygrać pieniądze grając w Book Of Ra Magic automat do gry?

Realne pieniądze będzie można wygrać w kasynie online.

Czy trzeba pobierać Book Of Ra Magic automat, żeby zagrać?

Gry nie trzeba pobierać. Działa dobrze w przeglądarce.